Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Eternity dzięki za kwiatki 👄 a te twoje już posadzone w kolorowych doniczkach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity u mnie taka sama pogoda-tylko mniej slonka i bez sniegu narazie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia jakos nawet niemam ochoty na picie hihi wiosne tyz chce i to bardzo😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecznicze Hugo 🌼 z tęsknoty za wiosną można się upić ;) albo zaraz każda z nas robi symboliczną kukiełkę i palimy marzanny ;):D może szybciej pójdzie sobie ta zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity😘 hihi zeby to podzialalo to juz dzis bym je topila i palila:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas od 22 lutego zaczyna sie karnawal:Pjakos nie cerpie tego heheh wszedzie te przyspiewki ala disco polo-wlocza sie po knajpach poprzebierani jak pajace i do tego zawsze sa z nimi dzieci:O wybieraja krolowa karnawalu-dziecko kolo 10 lat i chodza z nia w nocy po knajpach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co jest fajne to to-ze sa te parady i dzieci maja radoche bo rzucaja slodycze i chipsy dla nich hihi w zeszlym roku zarobilam pozradnie w glowe olbrzymim lizakiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahaha a ja pamietam, ze kiedys z kumpela zrobilsymy marzanne i ja spalilysmy bo nam zima za dluga byla :D pomoglo!! wiec moze pomysl dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm....to jakoś dziwnie z tym karnawałem u nas teraz jest karnawał i w lutym zaczyna się post przed Wielkanocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia hihi wiem bo tu zawsze sie zaczyna karnawal jak w pl post jest hihi tu wszystko na opak jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biadolenia ciag dalszy ..... I JA CHCE WIOSNYYYYY ... wlecze sie ta zima jak kuwa mac nooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hihi a biadol z nami heheh moze pomoze;) hehe dziki kraj:D heheh Pestka slyszala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale widzialam na wlasne oczy w tv ze w anglii ludzie reklamowki na nogi pozakladali jak snieg byl:D hehehe czyli tez sa troszku inni;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od walentynków to jkuż normalnie czerwono w kazdym sklepie i centrum handlowym mnie nie rusza - chyba za stara jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo .. moja juz jeczy zeby jej sukienke kupic na kanawal .. bo beda sie przebierac hihi ... taaaa kraj nienormalny .. nawet dzien matki jest w innym dniu a dnia kobiet ni ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzień kobiet odpowiada - o jedną okazję więcej do świętowania i prezentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja mam leniaaa... normalnie i siedzenie boli .. poszlabym spac ... echhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×