Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ :) u mnie +3 , szaro ,nie pada nic na razie , może zmyje trochę tego rozjeżdżonego śniegu z naszej drogi żeby wieczorem nie przymarzło i jakieś postępy z kataklizmem -dziś tylko jedna szkoła zamknięta na całe hrabstwo ;) ale już i tak oszacowali krajowe straty wczoraj w wiadomościach na 3,5 bln funtów przez opóźnienia ,zamknięte drogi ,nieczynne środki komunikacji itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj??? nic nie padalo, dwa dni temu owszem sypnelo ciutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wieczorem była mżawka,w nocy mróz,dzisiaj rano to trzeba lód odłupywać z samochodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka znaczy się mogę powiedzieć dziękuję ? :D lecznicze dla męża🌼 - niech zdrowieje ,jak mówić nie może to i komplementów niet na ucho ;) Martoszka przeciwko zakwasom🌼 Euforka gratuluję zakupów - a taka karta dobra sprawa :) i czekam na świeczniki :) Izunia jak tam psi język ? :) Hugo: \"drogi są czyste bo solarki kursują\" - hahaha słowo solarki skojarzyło mi się z tlenioną blond barbie po solarium :P:D ciekawe metody odśnieżania ma Belgia ;) ooooo a Bukietową uwielbiam ! dawno nie widziałam , trzeba zassać chyba ;) w Pl kupiłam sobie tę serię co na dvd wyszła ino se nie zabrałam i nawet nie wiem kto ją sobie przykolegował ;) Hugo hahah no niezłe sny :D i masz na @ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie piaskarki to pod koniec stycznia po drogach szalały jak +1 na termometrze było, na CB nic tylko żarty leciały,ze się ścigają,albo normy paliwowe muszą zużyć teraz jak potrzeba to żadnej nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w książce jest generalnie to o czym wiedziałam :) ja nigdy nie umiałam szkolić psa,ja się z nim dogadywałam....a skutkiem tego było to,że pies wiedział gdzie jego miejsce w stadzie ale książka bardzo fajna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten pochmurny ale za to cieply dzien mam na plusie i pada coraz jakas mrzawka ciastek 🌻 hugo 🌻 na lepsze sny hihi a zakwasy mam ale rylko nog i to troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhy Izunia ja nawet jak pracowałam w bazie piaskarek (wydział gospodarki komunalnej) to się nie dowiedziałam jak to działa że jak potrzeba to ich nie ma ;):D to znaczy że do Izzy nie potrzebny Ci żaden zaklinacz psów ani nic w tym stylu :) chociaż nie powiem - podoba mi się ten program ,leci u nas ,ludzie wzywają gościa jak mają \"problemy\" z psami swoimi - a on im szybciutko pokazuje jak sobie poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez ogladam ten program, najbardziej smiesza mnie ludzie co traktuja psa lepiej niz czlonkow rodziny,kiedys byla jedna paniusia,ktora gotowala co dziennie jedzenie dla psow swieza wolowinka, a rodzina jadla co sobie zrobili lub odgrzewane,malo tego spala z psem a pies meza do zony nie dopuszczal, cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,mam wrażenie,że te programy o tych jak to nazwałaś \"zaklinaczach\" psów są robione właśnie na podstawie tej książki tylko,że ja zanim obejrzałam te programy i przeczytałam książkę stosowałam podobne metody!! pies ma swoje spanie,ja nie włażę do jej koszyka więc ona nie ma wstępu do mojego łóżka (grono moich znajomych afganiarzy uważa,że NALEŻY spać z afganem w łóżku!) u mnie nie ma proszenia się przy stole,bo ona wie,że to nic nie da! wie,że jak jest pizza to dostanie tzw chlebki czyli ciasto z obrzeża,a jak kurczak z rożna to potem resztki do michy i to są tylko takie przykłady,wszystkie psy były tak chowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek pies musi znać swoje miejsce w stadzie,jak się go traktuje lepiej niż domowników to mu się wydaje,że to on rządzi......i zaczynają się problemy :O u mnie pies wie,że na górze jest pani i pan.....walka w pewnym stopniu toczyła się z fretką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.cesarmillaninc.com/ gdzieś w książce nie było zdjęcia albo nazwiska tego pana ? ;) w tych programach nawet czasami nie chodzi o wychowanie psa ostatnio widziałam że zgłosiła się listonoszka która bała się psów w niektórych miejscach było tak że pies był zawsze luzem na trawniku i on jej pokazał jak ma przechodzić obok tego psa że on w koncu zrozumie że jak szczeka to ona przyjęła do wiadomości że to jego teren i nie robi nic złego rzeczywiście pies szczeknął tylko lekko i poszedł na swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie ma treserow kotow, swoja mende z checia dalabym na przeszkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"I rehabilitate dogs. I train people.\" to zdanie z jego strony - myślę że baaaaaardzo trafne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietypowo postawię na 21888 ;) zimno to drink na rozgrzewkę się przyda :) 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_| 🌼 |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nawet starego na szkolenie wyslala,wiecie co dzis w nocy zrobil :D:D budze sie ok 1 w nocy,patrze a na stole stoi cos wysokiego jakby pojemnik wysoki,mysle co za grom, wstaje zobaczyc co to a to odswiezacz w sprayu z toalety, potem rano mowie do R patrz co przywlokles w nocy,a ten "a co to,skad to tu" no lunatyk w dupe kopany :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaa eternity oczywiscie :) cudo :) u mnie sniegu niet ... nawet sladu po nim nie ma hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 😘 Ciastek hiehie odświeżacz to jeszcze pikuś - Ty się ciesz że \"na lunatyka\" nie pomylił łazienki z szafą na przykład ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek a zauwżyłaś,że to lunatykowanie twego męża zawsze ma związek z toaletą!! najpierw ta dziwna woda na klapie,teraz spray z toalety......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce u mnie wychodzi :) no i na + jest to chyba raczej stopnieje ta warstewka co jeszcze leży :) dobrze bo cholera giczki też można połamać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity na razie nie natrafiłam w książce na nazwisko tego pana autorka opisuje swoje przeżycia z psami a metody wychowania podpatrzyła od pana,który porafił ułożyć każdego konia,robił pokazy....kazał przyprowadzać ok 2 letnie konie,które nigdy na sobie siodła nie miały i były uparte...i zazwyczaj po ok 30 min koń już pod siodłem i posłuszny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce taka metode dla facetow ahahhahha .. zeby po 30 min grzeczni byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheheehe noo kazdy by chcial taką metode ale chwileczke pestka przeciez ty mas zgrzecznego męża wiec moze ty podaj sposob,moze któraś skorzysta jak mąż bedzie niegrzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholender zaraz moj wpadnie na obiad a tu jeszcze nie zaczelam nawet robic idee...ale mi sie nie kce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam grzecznego?? ok metoda to -musisz byc niegrzeczna ahahahhahahh zeby nie chcial byc taki jak ty buehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×