Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka bo kobieta to osobnik alfa w stadzie,reszta ma sie słuchać ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ja na jakims biegunie mieszkam czy jak:P w calej Belgii to akurat u mnie musial ten snieg spasc:O najgorsze ze nie topnieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ciastek to sie masz z tym malzem:D jak nic musisz kibel na noc na klucz zamykac;) Ja stosuje metode Pestki hihi to ja jestem ta niegrzeczna hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kota tez da sie wychowac-moj nauczony ze ma sie zalatwiac na dworze a nie w domu ! wie o jakiej porze dostaje jedzenie i czeka juz zawsze pod szafka hihi Nauczyl sie ze nie moze spac na lozku-ale za to spi na kanapie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to moje zwierzaki jakies poszkodowane chomik nie moze spac ani na lozku ani na kanapie,tylko w swoich 4 sciankach pies zas tez nie ma przywilei bo biega se luzem i ma na podworku swoje schronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi kafe muli straszliwie...... mój pies też wie,że na łóżko i kanapę nie wolno.........ale gdy zostaje sama w domu i pańskiego oka nie ma to.......kanapa najlepsza dla afgańskiej doopki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🌼 dzięki za zioło 😘 a na facetów to na każdego co innego - tylko jeszcze zależy jak zdefiniujemy słowo \"grzeczny\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no tyz prawda-grzeczny to taki by mi sie nie narazal hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obchodzi sie dzis ze mna jak z surowym jajkiem heheh bo wie czym grozi jak mi pioruny z oczu strzelaja;) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wiecie co odkad mam tego laptopa mam taki syf ... okolo 22 filmow sie placze po pulpicie w tym 40 innych ikon , roznosci takie jak facebook netlog i chuj wie co jszcze wyjebalam w pizdu .. ilez to sie czasu traci zeby choc zajrzec tam a co mowic odpisac komus czy co?? a jeszcze jakies znajomosci zawierac to juz calkiem.. pisza tylko zboki co pojebac chca i tyle hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego zahaczył już mały piorunek ;) będzie mnie denerwował :P pojebać chcą powiadasz ? hahahaha no masz rację - tysiąc pięćset kont wszędzie niepotrzebne - chyba że ktoś lubi ;) a na lapku porządek zrób ! jakbym swojego T pulpit widziała hahah ostatnio usiadł do mojego bo coś na swoim nie mógł zrobić spod visty to pierwsze co usłyszał że ma bałaganu nie narobić :P a jak on powiedział że musi sobie coś u mnie zapisać to normalnie w sekundę byłam obok i sama mu folder zakładałam żeby było \"po mojemu\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja se horrora na kompie ogladalam :p brrr zimno jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha to jakbym widziala siebie Eternity :D:D:D K jak tylko siada do mojego to tez mowie, ze ma mi nie smiecic :D na pulpicie mam tylko 2 ikony :D K np jak otwiera przegladarke to ma chyba z 20 okien u siebie otwartych .. tez tego nie lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu z salonu jeszcze nie dzwonil 😭 kurde noooo moze ten co chce sprzedac sie rozmyslil :( ja chce miec juz auto 😭 a wiecie co dzis oddalam buty do szewca bede czekac TYDZIEN :o czujecie? szok normalnie hehe nie wiem w czym ja bede do pracy biegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K wyjedza na 2 dni, pozniej wraca i znowu jedzie i w sumie nie bedzie go do czwartku wiec i z buta bede wracac z pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj przespalam 95% filmu - dzien w ktorym zatrzymala sie ziemia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Euforka mój chyba obejrzał z tego filmu tyle samo co Ty :D Ciastek - gadaj właśnie co za horror :) dzięki za ziele Euforka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki żeby zadzwonili w sprawie auta :) dzień się jeszcze nie skończył ;) z butami nieciekawie że tyle czekania ale na pewno masz inne :) dopóki szłam do szkoły to myślałam że tak bardziej wiosennie jest - słońce świeci ,ptaszki się rozśpiewały ale już na placu szkolnym zmarzłam w ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no czuje, ze nie zadzwonia juz :( gosciu mowil, ze musza jeszcze ustalic cene itd i ze ten co sprzedaje bedzie kupowal u nich inny wiec moze czekaja na tego innego? ech sama juz nie wiem i sie pocieszam Eternity czyli tak samo go zainteresowal film :D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzecz w tym, ze innych kozakow nie posiadam.. no dobra pomijam biale co kupilam i ani razu nie zalozylam :P :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglaszam, ze ide sie pakowac i uciekam do domu 🖐️ do pozniej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Abandoned (Porzuceni) w sumie trzyma w napieciu,ale troche pokrecony,ale nie zanudzil mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×