Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dajcie spokój :P przecież to jest niemożliwością nadrobienia :D Ale macie parowanie na net :D, podziwiam! naprawdę podziwiam. Mnie się zdaje, że sporo spędzam przy kompie, ale przy Was, to mnie prawie w ogóle na nim nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo? widzę, że nawet udało mi się zaistnieć trwale w histoii topiku :D eternity, gdzie nowe prace? Izunia, bardzo proszę jeszcze dzisiaj pogłaskac ode mnie jubilatkę pierzastą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi masz kawiata🌻 u nas to chyba od dnia zależy,bo jednego to tylko po kilka wpisów tylko jest,a znów innego 10 stronek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🌼 no jednak to parowanie na net nie całkiem takie duże bo na niektóre rzeczy zabraknie czasu a ilość stronek jeszcze trzeba podzielić przez ilość piszących osób -całych dni jednak tu nie spędzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już luknęłam Emmi wszystkiego najlepszego w dniu imienin!!! żadnych trosk,dużo miłości,pieniędzy tyle abyś mogła swe wszystkie marzenia spełnić i dużo zdrowia! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Izunia ;) dzięki za zioła :) no i lecę dalej...czas na kolację... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi smacznego!!!! właśnie sobie przypomniałam,że znam jeszcze jedną Agatę - piękna wyżlica mieszkajaca u mnie na parterze,koleżanka do zabaw dla mojej Izzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się trzasnęłam w czoło !!!!! jak widziałam w necie że Agaty dziś to nie mogłam sobie skojarzyć jaką to Agatę ja znam ! już się poprawiam ! Emmi życzę Ci tego wszystkiego czego sama byś sobie życzyła - najlepiej wiesz co Cię uszczęsliwi :) 🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼 🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼 🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼 🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼 🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼 🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼 🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi hej i wszystkiego naj naj ja juz po aerobiku...ale dzis dala nam w kosc...ciezko bylo po intensywnej rozgrzewce byly cwiczenia na nogi bo tamty razem na brzuch kurcze jeszzce do teraz nogi mi drżą a od nastepnych zajec cwiczymy z ciezarmaki 0-5kg....na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Agaty :) 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻 🌻 :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi wszystkiego najlepszego:) 🌻🌻🌻😘🌻🌻^🌻😘 🌻🌻🌻😘🌻🌻^🌻😘 🌻🌻🌻😘🌻🌻^🌻😘 🌻🌻🌻😘🌻🌻^🌻😘 🌻🌻🌻😘🌻🌻^🌻😘 🌻🌻🌻😘🌻🌻^🌻😘 🌻🌻🌻😘🌻🌻^🌻😘 🌻🌻🌻😘🌻🌻^🌻😘 🌻🌻🌻😘🌻🌻^🌻😘 oczywiscie jak do szkoly jechalam to ulewa byla:P tego lizusa w klasie zniesc nie moge:Omowilismy o swoich czasach szkolnych-on byl zawsze najlepszy w klasie,w pracy najlepszy nie zastapiony i martwi sie ze musi w okularach chodzic bo wtedy nie widac jego pieknej urody:O:P ok wygadalam sie poczytam co nastukalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na bierzaco Pestkadla meza i dla Ciebie hihi bys sie nie zarazila Martoszka nie masz zakwasow? Mindy 6kg schudla woow gratuluje-ej na solarke tez bym poszla ! Ciastek niewiem o czym marzy Twoja mala i do jakiej kwoty szukasz ale moze Wii? moja dostala na mikolaja i byla zadowolona a i ja chce sobie dokupic Fit i bede sie przed tv gimnastykowac hihi Eternity ja tyz chce zdjecie z balwanami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Was niema:( ide ogladac de slimste mensen-dzis final hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff doczytalam Emmi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wszystkiego naj! Sto lat! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Iza niestety, okazuje sie, ze zgloszenie kradziezy portfela moze poczekac... bo przeciez nikt nie umarl.. a dzisiejszy dzien byl obfity w przestepczosc wiec byly inne wazniejsze sprawy dzwonilam na inny komisariat to mi powiedziala, ze pracownik co przyjmuje zloszenia zachorowal na grype i obowiazki jego przejal inny komisariat no i cytuje: niech pani zrozumie, to tez czlowiek, choruje jak kazdy inny .. rece i cycki opadaja 😡 Ja tez nigdy o takim czyms nie slyszalam, no ale sie przekonalam, ze cos takiego moze miec miejsce. Nie chcialam pyskowac bo by mnie jeszcze aresztowali za zniewage funkcjonariusza... :P a ja karana byc nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie swieczniki mnie pochlonely ale skonczylam na dzis, ide ze spajkiem, pozniej do wanny i do lozka nie moge sie doczekac soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka trzeba bylo jej powiedziec niech zrozumie ze Twoja mame okradli ! i za co ma teraz zyc? brrrr ale bym zayme zrobila !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc ma kolor zielony .. taka krzykliwa zielen - cokolwiek to znaczy dla faceta (tak mi powiedzial ten gosicu z salonu) zielen zoltawa? wyobrazam sobie moze jakas oliwke, albo taka mloda trawe :) oby nie ciemna zielen nie chcialam niebieskiego wymarzylam sobie taki brazik bbbbbbardzo jasno prawie kawa z mlekiem albo czarny no ale zielony tez moze byc oby wlasne bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka sa rozne odcienie zieleni-moze akurat Ci sie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo a co to by dalo? a co ich to obchodzi, ze ktos stracil kase? ze dal sie okrasc? szkoda nerwow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam lapka na kolana i kukam w tv i tu pisze hihi wszak kobieta ma podzielna uwage:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje :) strasznie sie ciesze :) jak bedzie ciemna zielen to pewnie tez kupie noooo oby bylo z nim wszystko ok technicznie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka a co Cie obchodzi ze ktos zachorowal? rozszarpalabym ich tam😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Twoj zna sie na samochodach? wez kogos kto moze sprawdzic czy wszystko dobrze funkcjonuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by cie za kratkami zamkneli :D a tak na serio to oni tam chyba maja jedna osobe co przyjmuje takie zgloszenia :o i jak np jest gdzies w terenie i przyjmuje zeznania to jak ktos do nich przyjdzie to musi czekac chyba tak to wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos tam sie niby zna ;) ale auto bylo serwisowane w citroenie. Oni tam maja salon i serwis. No ale sprawdzimy go i tak. Badanie - przeglad kosztuje 150zl wiec sprawdza dokladnie w jakim jest stanie. Wlasciciel kupil u nich auto i teraz chce kupic u nich inny model a ten sprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×