Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

to wyżej było do szczochów żubra :D aaaaaa bo piszesz że wiesz kto będzie to myślałam że dojszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ale Ty robisz tez tosty z czosnkiem ,tez pycha, albo chlebek czosnkowy,my ostatnio tu kupilismy na sprobowanie pyszny byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiem,bo tesciowa sie wybiera a dzis R siostra dzwonila ze raczej tez beda,stad wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek albo jak wolisz 🌼 żebyś nie krzyczała żeś nie królica :P ślinka mi cieknie :P czosnkowe grzanki były niedawno do obiadu - zupę przetarłam na krem i do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek masz sałatę na odchudzanie;) grzanki czosnkowe idealne są na sezon jesienno-zimowy tylko należy konsumować je parami,aby ukochanemu nie jechać prosto w twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iastek🌻slinka mi poleciala na te krewetki i tosty czosnkowe hhihi nie nastukacje za uzo bo ja sie musze zbierac-ide pograc z babciami:classic_cool: hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale powiedzta jak robita te grzanki z czosnkiem? chleb tostowy do opiekacza i smarujecie rozgniecionym czosnkiem czy jak?? mnie naszla slinka na tosty i sery smierdzaceeeeeeeeeeee,mniam wczoraj ogladalam filma na tvn do 23.30 (szok);p o kobiecie ktora poszla na 3 m-ce do paki za to ze leciala wojskowym samolotem podajac sie za pielegniarke,a jej dzieci zabrano(sprzedano)bez jej wiedzy,szukala ich (trojka dzieci) 20 lat, ale znalazla,super film byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha...daj znać czy coś wygrałaś!!! Ciastek a sałatka z przepisu od ciebie robi furorę!! była u mnie przyjaciółka,zjadła i przepisu zażądała!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no na kase nie gramy-juz pisalam to jak bingo hihi a nagrody sa zakupione z kasy ze sprzedazy kuponow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Izunia,mi tez ona smakuje bardzo, ale zasluga tez w tym pestki bo jak szukalam przepisu to ona mowi"a moze cos z makarnem" wiec.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tja z moim szczesciem to nic nie wygram:P ok uciekam odezwe sie jak wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaś Fasola w bingo to wycieczkę do Cannes wygrał ;) nawet jak bryloczek wylosujesz to się pochwal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja wygniatam czosnek do miseczki z masłem ,jak mało słone masło to trochę dosypuję soli ,ucieram to razem i zostawiam na troszkę żeby się \'przegryzło\' smaruję chlebek tostowy i do piekarnika na około 15 minut (albo jak się zrumieni - różne chlebki różnie szybko) na wyższej półce w piekarniku na 220 stopni ewentualnie posmarowaną kromkę wrzucam do mikrofali na najwyższą moc na 1,5 minuty -to na leniwca jest ;) a ostatnie do obiadu zrobiłam na patelni ! mocno rozgrzana i przesmarowana tylko lekko olejem żeby nie była całkiem sucha - bo mi pomysł przyszedł za późno i nie było czasu czekać aż się piekarnik nagrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na to jeszcze plasterek żółtego sera kładę.......i piwo do picia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie roztopione , wyciągam trochę wcześniej z lodówki żeby nie było mocno skostniałe bo źle ucierać lekko miękkie ino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek możesz posmarować kromkę masłem,a na masło położyć przeciśniety przez praskę czosnek (mało!!) i na to plasterek serka....potem to albo do piekarnika,albo na patelnię pod przykrywke....z mikrofali wychodza takie trochę \"ugotowane\" więc mniej smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak chowam do lodówki to trzeba dobrze przykryć bo \'ładnie wonia\' ;) chyba że ma się pochłaniacz zapachów albo spodeczek z sodą oczyszczoną się wstawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni mom piekarnika, najlepsze wyjscie zrobic tosty w tosterze i na cieplo smarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje proporcje to na ćwierć kostki jeden ząbek taki średni czosnku (można więcej ,można mniej zależy jak kto lubi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek tak też może być !!! moje dzieci czasami \'tostują\' sobie w mikrofali (Izunia na trochę dłużej wychodzą chrupiące) i dopiero smarują bo lubią jak im się masło na toście rozpływa ewentualnie możesz na patelni spróbować - tylko wtedy mniejsze kawałki , nie całą kromkę (tak jak się robi grzanki z samego chleba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my lubimy czosnek,czasem do kuraka robie sos czosnkowy ,rozgniatam zabki czosnku potem kroje na drobne (wazna kolejnosc) i dodaje majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek zrób na pateni pod przykrywką....wychodza takie same jak z piekarnika....i od razu kilka jak masz dużą patelnię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×