Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

aaaa slyszalas o tej lasce w szwecji ?? co chlopak mial 3 na boku?? i 2 juz w ciazy a z nia nie chcial sie dymac?? heheheh a ona w niewiedzy taka .... tak to jest za GRAMANICA jak pizda swedzi a nie ma co , lapie sie co popadnie .. :D dobranoc :) czas na relaxxxxx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pestka 🌻 hihihihi chcesz klaser? mam dwa, jeden moge Ci oddac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K wczoraj wrocil :) ogladalismy film - turysci widzialyscie? a ten o szklanym domu to kiedys ogladalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak auto bedzie juz moje to trzesne sobie sesje ;) obowiazkowo :D i wysle Wam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaa trzesne... :P:D ech i jak zwykle mi przeszkadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naczytalam sie jak zwykle o grzankach czosnkowych, salatkach i teraz mi kiszki marsza graja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity widzialam, ze przez jakas picze nerwy Ci puscily 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa jeszcze co do butow pamietacie jak latem w tamtym roku kupilam na allegro buty takie biale baleriny jakby? zaplacilam za nie 20zl chyba z przesylka :D a uwielbialam je! Izunia nawet je na zywo widziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasno sie robi wiec pstrykne fote i na bloga wsadze :) bedziecie mogly zobaczyc moje codzienne wieczorne wypociny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz sa :) a teraz lece sie szykowac bo dzis wazny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka czy chodzi o turistas??? ja ogladalam :D fajny fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za :D euforka rzuc mi na gg adres co??? zapodzoialam gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz sie robi :) no chyba o ten, morduja dla organow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra mnie dzis wyciagnela do taniego ciuszka kolo domu :P hihihi i wrocilam z super ekstra cool marynarka sztruksowa atmosphere, jest brazowa i mi sie strasznie podoba i kosztowala tylko 10zl :D:D:D lol musze czesciej tam zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nie bede nawijac sama do siebie ide na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka widzialam swieczniki, ale Ty to chyba specjalnie dla mnie je zrobilas hehehehe no identyko jak ten obraz u mnie na scianie :p a ze tak zapytam z ciekawosci, korzystalas ostatnio z olowka i papieru ;-)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek a no z mysla o Tobie :) a z olowka korzystalam ale jeszcze nie skonczone :) i malo .. zaczelam na malej kartce a4 na probe ale ma byc na duzej nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) na bloga zajrzałam :) komenta zostawiłam ;) filmu nie widziałam ale jak dobry to pewnie jeszcze obejrzę ;) aaaa te nerwy to tak na chwilę bo i nastrój już miałam podminowany to puściło ale przeszło - teraz totalna olewka ,mam poważniejsze sprawy na głowie niż czyjeś fanaberie rodem ze szkoły podstawowej pamiętam te balerinki - baaaaaardzo mi się też podobały :) Pestka jak możesz zapodziać adres ? w ulubionych ma być ! ;) Euforka gratki za marynarkę ! Ciastek ma smaczka na świeczniczki ? ;) ja też będę miała ,niech tylko wymyślę gdzie miałyby stać i jaki deseń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu😭😭 dopiero na 14 jestem umowiona w sprawie auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ja teraz bede robic do 14 bede siedziec jak na szpilkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) nareszcie i ja mam dziś wiosnę za oknem!! a jutro charci spacer umówiony,jeszcze wilczrze i deery będą :) czyli od największego charta prawie po najmniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🖐️ wiosnę ? a u mnie coś w nocy przyprószyło jeszcze bo wczorajsze ślady już białe :o i zimno ,chyba nawet na minusie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×