Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hehehe pudelko cecemel to mleko czekoladowe jakby :p no kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem . stay mnie do kei wyciagnal .. kupilismy se lampe zeby rog zastawic :P i pare pierdolek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szafa fajna ja łożko wzięłbym jasne:P i później bym miała poplamione:P wiem, bo takie mam:D tj. poplamione:P mimo jakiegoś teflonu co to miał impregnować i chronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeziusiu no toz to Na wspolnej leci , iduuuuuuuuuuuuuu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao!!!!!!!!!!!! kroliki, no ja zaczne od Ciastka, te wklady do senseo mozna dokupic w sklepach z agd typu Kreefel, a moje senseo mialo od razu 2 wklady, jedno na pojedyncze a drugie na podwojna kawke! moze zes wypieprzyla z pudlem hahaha. no Martoszka Ty to kuzwa mowie ci w piatek z chalupy nie wychodz! bo juz Cie dopadaja jakie nieszczescia. :p no i pizdzialo i lalo dzisiaj jak cholera, zeby bylo weselej od jutra znowu nocne przymrozki. zajebisty kraj :) Pestka znowu pieniadze wydajesz!!!! trza se isc czupryne umyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek piekna ta kanapa, bardzo bardzo ladna ale brazowa tez miodzio i do zieleni pieknie wyglada :) szafa tez super! uuuu i lodowka moze bedzie nowa :) Ciastek szalejesz :D Pestka no to gratuluje nowej lamy :D to teraz fote roga poprosze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Pestki :) a pochwal się kiedy lampą ;) Ciastek sofka super ! a te ony nie są ze zmienianym pokrowcem ? albo można później dokupić pasujący - kolor zakładasz taki na jaki masz akurat nastrój :) szafa też spox :) u mnie też by stykła większa trochę ewentualnie będzie stała ta co stoi a mam ochotkę na toaletkę z lustrem Euforka ja zdrówko po spacerku w paskudną pogodę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee pudelko...swojego auta nie moglam wziasc bo stary swoim zastawil wiec wzielam jego i zepsulam,musial na druga zmiane do roboty jechac wiec za kare wzial moje ale wiecie co jest najsmieszniejsze?ze z pracynie przyjechal moim autem tylko brata bo....stwierdzil ze moje tez jest zepsute i to niby ja tym zepsutym naiwanialam ostatnio ja mu mowie co on pierniczy jak jezdzilo normalnie podejrzewam ze zjebal mi je...mowi ze mocy nie ma :P teraz juz zadne nie jest na chodzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tyle sie napisalam i sie skasowalo 😠 no to jeszcze raz ja tez przeganiam dmucham .. kierunek na wschod ;) zeby nikogo nie dosieglo :) Martoszka nie mozesz sobie wmawiac tego pecha. Toz to byl glupi zbieg okolicznosci, nic zlego sie juz nie przytrafi [czary mary] nooo i po robocie ..i pechu :D Eternity dzieki ❤️ juz mi lepiej, rozgrzewam sie nalewka malinowa. Zaraz jeszcze zapodam sobie dawke na noc i ide spac :) a jutro juz wraca K :) wiec nalewka nie bedzie potrzebna :P:D dobranoc 😴 aaa Eternity moze jakis licznik zalozymy do bloga? :) jakby Ci sie co w oczy rzucilo to mow, moze sobie cos takiego wstawimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no to niech się K postara z tym kurowaniem w zastępstwie nalewki (btw - aaaale bym sobie posirobała takiej mmmmmmmmm) gdzieś mi się kiedyś rzuciło w oczy skąd się biorą takie liczniki jeszcze przed blogiem jak sobie przypomnę to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee no chyba zartuje z tym pechem ;) powszechnie wiadomo ze jak sie psuje to wszystko na raz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam dla malej poszukac wierszykow na walentynki,chyba 4 czy 5 bedzie dawala :) a teraz ja to sie chyba juz pozegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że nie zaszkodzi odpędzić ;) ja też mówię dobranoc - tv zapodaje filma którego w całości nie obejrzałam jeszcze \"red dragon\" , jest okazja ,trzeba lukać ;) 🖐️ kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka opanuj sie no, za co ty te zakupy robisz ciagle :p euforka no musze zaszalec ale to i tak na raty ;-) bedzie Mindy oooo dzieki dobra kobito,mam niedaleko Krefla to trza pojsc, ja nie mialam tej wkladki bo ja nie kupowalam tego sprzeta,wpadl nam za free:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ze ja zakupy robie?? osnitatni byly w styczniu dokladnie miesiac i 4 dni temu ahhhaha sama ostatnio szalalas w ikei zapomoialas??? tego do kawy to jo ni mam wiec ci nie powim , pwnie z niego i tak siki wychodza hahaha a lampe kupilam no wiecie , ikeiowska jak na ikee przystalo SZMATA ahhahaah jak nic hihihihi http://www.ikea.com/be/nl/catalog/products/80099667 zadna rewelacja , rzeczywiscie duzo barachla tam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko sloiki pakupala za 2e :p, no widzialam takie lampy,my z tego kupilismy dla malej abazur-oslone na zarowke na sufit, minus tego taki ze dziadostwo kurz zbiera jak nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka Ciastek kanapa super-ale ja bym wolala w innym kolorze-jakis jasny-ale to moj gust;)szafa bajera choruje na taka ale niemam miejsca hihi Filtry do senseo ja kupuje w normalnym sklepie-tylko uwazaj bo sa dwa rozmiary-zobacz jaki potrzebujesz Pestka taka sama lampe mam w domku ogrodowym:)uwazaj tylko zeby mala ja nie poszarpal ! Euforka 🌻na wygrzanie i wyzdrowienie Martoszka ja tez odganiam tego pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jak wracalam ze szkoly to lalo i sypalo sniegiem:Omyslalam ze wycieraczki nie wyrobia:Pa od dzis zaczynaja sie przymrozki-ta zima chyba sie nigdy nie skonczy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ buuuuuuuuuu mam bialo :( nie dosc, ze snieg wali to jeszcze wiatrzycho :o dobrze, ze wczoraj kozaki odebralam :) a mi sie tam lampa podoba, lubie takie :) jaki kolor? mialam cos podobnego wiszacego w pokoju wiec wiem cos na temat kurzu ;) sciagnelam ja jednak bo byla pomaranczowa i za ciemno mialam w pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statnio jakies dziwn osoby dodaja mnie na NK w ogole ich nei znam .. z miast gdzie nawet nigdy nie bylam .. pojebani czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo no jest jasna kanapa, tyle ze ja wole ciemniejsza,jasna szybko sie brudzi, a mam przecie kota :p, jakos mi podpasowal ten pomarancz-euforka to pod te swieczniki pasowac bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam RATUUUNKUUU u nas znowu zima-chociaz jest +1 sypie sniegiem ze juz starego zepsutego auta nie widac :O corka musiala na piechote poWalentynki so sklepu naginac i potem do szkoly ...sklep nie po drodze pestka lampa super...a zakupy ja tez lubie robic hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×