Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dzięki :) piątek jutro :classic_cool: trafiłam na youtube przy okazji na Closterkeller - daaaaawno temu słuchałam czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :( nie kupilismy..... jeszcze 😠 w serwisie wyszlo, ze wszystko ok trzeba bedzie zrobic przeglad i wymienic jakis tam pasek a tak to wszystko spoko ale gosciu jakis nierozgarniety chyba troche jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem co o tym myslec :( ale wkurza mnie smieszny troche.. dzis jeszcze raz musialam mu dyktowac moj nr telefonu noz kurwa, mam wrazenie, ze nie traktuje mnie powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie za przeglad przedsprzedazny ja placilam :o i myslalam, ze dzis bedziemy finalizowac transakcje a nie jutro :o ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze, ze nawet dzis nie czulam, ze kupimy auto a poza tym uwazacie, ze piatek 13 to dobry dzien ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreczam salate stronkowePestka kupuj zmyware hihi u malej jutro tez skrecaja grzejniki ale juz to pisalam wczesniej Euforka buuu zeby Cie nie wykiwali-to jeszcze trzymam kciuki do jutra-czekam na wiesci od Ciebie Propo dziwnych imion mam znajomego ktory nazwal swojego syna Elvis bo byl strasznym fanem Elvisa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu ty placilas?? bardzo dziwne .. bardzoo jak my kupowalismy to serwis robil przeglad w ramach gwarancji jak na poczatku tak i na koniec gwarancji ... boi chyba ja mas co??? cos tu kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie kupuje nowego auta i ono juz nie ma gwarancji auto jest kupione w salonie, pierwszy wlasciciel, 2004 rok, serwisowane tam gdzie kupione i ja kupuje od tego wlasciciela a nie od serwisu to taki przeglad przedsprzedazny, gosciu nawet nie zaproponowal, ze sie dolozy.. ale ekspertyzy tez nie dostal, tylko ja dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje tez nie bylo nowe i sprzedawane ino przez salon ale tez od goscia .. a gwarancja byla na rok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze jedno.. jak gosciu bedzie cos krecil to ja nie chce auta, nie chce jezdzic pozalowanym autem :o chce wiecej kasy niz moge/postanowilam mu dac bo w koncu jak kupie to jeszcze ubezpieczenie, podatek do skarbowki, przeglad i jeszcze wyszla wymiana tego paska itd to tez wszystko kosztuje a on mi chce opuscic tylko jakies 5% wiedzac, ze na dzien dobry bede musiala zostawic jeszcze w serwisie jakies 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten przeglad nie jest konieczny w tej chwili no ale wydatek nieunikniony wiec w tym miesiacu albo w nastepnym i odrazu ten pasek dalabym do zrobienia wiec kasa leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam memu M i on mowi ze oni cos kombinuja z tym autem .. ,i radzi albo poszukaj innego auta albo innego dobrego mechanika ktory sprawdzi i dobrze oceni .. i mowi ze przeglad musi byc przez serwis na ich koszt , skoro idzie przez salon i gwarancja powinna byc na podzespoly ..a nawet jesli jest z 2004 byl nowy to gwarancja na nowe auta jest czasem 5 lat .. powaznie ci mowie cos w bambuko leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieli ci auto dac .. i co?? pewnie auto nie przeszlo kontroli skoro sie wzieli za wymiane tuz przed sprzedaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka 🌻 na pocieszenie, wiesz, ja mysle ze zobaczyl ze autko sie Tobie podoba i dlatego kombinuje:( eternity 🌻 za stronke a mnie przez eternity wzielo tez na ogladanie staroci:D:D:D:D ale takich tylko co w kompie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i albo przeszlo wsio i tylko cie robia w ciula i do kieszeni se ta kase wezma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×