Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pudelko heheh tosz jak tak napisze to dopiero podtrzymam opinie o polakach:P zreszta problem w tym ze musze to po niderlandzku napisac:O Ja tez mam jakies 10 stopni ale wiatr jak zawieje to za cieplo nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina masz zielone no ja mogę opisać jak wygladają chrzciny...na świeżo PO jestem ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka i wesoło twój małż będzie miał w pracy.....a ty nowe wieśći o \"znajomej\" na bieżąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni ma, kuzwa mam nadzieje ze sie pojawia bo wyro wypierniczone juz jest hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek moze wreszcie sie doczekasz :) kuzwa ale u was cieplo,u nas 3 stopnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek muszą dojechać dzisiaj!!! ja mam mżawkę :O i szlag trafia moje proste włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolina 🌻 trzeba było mi coś jeszcze napisac;) wiecie, ja ostatnio bylam na wiejskim weselu i nawet tam nie bylo mordobicia:D:D:D ale jakos mi sie tak skojarzyło:D po niderlandzku to ja nie napisze bo nawet dzien dobry i dziekuje nie wiem jak jest:P ciastek a nie masz jak sie dowiedziec gdzie jest \"dowoziciel\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na weselu będę za 3 miesiace....ale raczej takie mało wiejsckie ono będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek pociesze cie .. u mnie mieli byc z meblami o 3 a byli o 5 hahhaa wiec sie nie przejmuj Beldzy nie lubia pracowac hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko ja jak na razie to się nasłuchałam o przymiarce sukni slubnej i dylematy na temat odchudzania też się będę odchudzać w takim razie na to wesele ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieroto odmien prawidlowo
Belgowie!!! nie Beldzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa wiekszosc dla ulatwienia mowi Beldzy a tak wogole z tego co wiem to pestka i wiekszosc pisze niektore wyrazy specjalnie inaczej...dla jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka my o tym wiemy.....a pomarańczka po prostu chciała pokazać jaka jest mondra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy ja wlasciwie tez dawno na zadnym weselu nie bylam czy to wiejskim czy to miejskim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyyyyyyyyyy no jo pomarancza udaje intelygentna i wpieprza sie miedzy wodke a zakaske hahaha. powiedziala co wiedziala. do jej wiadomosci: my mamy swoj zargon topikowy i huj ci do tego :) ciastek, masz juz mebelki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zielone😘 Ja na weselu ostatnio bylam jakies 2 lata temu u \"belgusow\" hehehe:P to tak propo pomaranczki:P Ciastek chyba dostala juz mebelki-bo znikla-czekam na zdjecia nowego pokoju:D Zadanie zrobilam a moj mi sprawdzil-nawet tak duzo mi nie pokreslil hihi ,zawsze zapominam by wpisac DE albo HET:P a tak poza tym to bylo oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa,przywiezli dokladnie o 18;20 kanapa juz stoi ;-), za 30 min szafa bedzie zlozona na glanc :p tyyyyyyyyyyylkooooooo szmaty poukladac ufffffff do 12 w nocy mi zejdzie a jeszcze chlapu chlapu zrobic i sie umyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to super-pomalu dojdziesz do ladu:) aa nie zapomnij fotki porobic i wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo nie jestem sierota mam jeszcze 2 rodzicow hihih sama se polataj yntelygentna piczo :P nooo ciastek poka nam pokaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jedna nawet przed porodem takiego brzucha nie miala a co mowic po porodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ :) o kurde, przez te ambrossio to w kompleksy mozna popasc :D az niewiarygodne normalnie :D ja tez nigdy takiego brzucha nie mialam heh no moze jak mialam 10lat :P:D Ciastek super, ze masz juz mebelki :) Pestka nawet przepowiedziala o ktorej Ci przywioza :D ach ci beldzy :P:D Mindy chudzielcu koniec z odchudzaniem bo za chuda bedziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×