Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no mój wyżyje dłużej....jeszcze 16 lat przed nim.....to pewnie to zmuszanie go do spacerów z psem wydłuza mu życie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z podaną datą urodzenia oraz przewidzianą datą śmierci związane są trzy symbole, które mogą mieć związek z przyczyną zejścia. Symbolami tymi są: upał • mróz • samobójstwo podejrzewam,ze jednak to samobójstwo popełni ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyszlo ze moj to juz za 8,5 :( Z podaną datą urodzenia oraz przewidzianą datą śmierci związane są trzy symbole, które mogą mieć związek z przyczyną zejścia. Symbolami tymi są: mróz • upadek • elektryczność porazi go prad -spadnie z dachu i zamarznie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha...to go z dala od elektryki trzymaj....może dłużej wyżyje ;) ale wychodzi,ze jak do tej pory to ja i mój najbardziej żzywotni.....psa kupujcie!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie przed chwilą w szkole u młodej (zebranie było) przeczytałam definicję psa z encyklopedii międzygalaktycznej dla obcych i okazuje się że to pies jest właścicielem człowieka i uczy go różnych sztuczek i musi z nim do parku wychodzić bo człowieka trzeba ćwiczyć ;) a jak mowa o zebraniu - rewelacja ! plasuje się młoda w czołówce a nawet w niektórych sprawach przegania Anglików :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to tylko gratulować córy!!!🌻🌻🌻 znaczy się,mam swojego psa,który mnie szkoli ;) właśnie przed chwilką mnie szkoliła - przyszła sprawdzić czy kumam,ze ona mówi,że woda jej się skończyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity gratulacje dla cory🌻:) hehe moj kot tez gada-moze kot mnie szkoli hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, noz kuzwa co lukam to stronki sie cofaja, wrrrrrrr. jakis huj mi wyskoczyl na ustach :( bylam dzis w bxl w konsulacie, omijalam sklep polski i sie zaraz zakupilam w to i owo hihhihihi. idu was czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity proficiat :D no mi tez na ustach wyskoczyla skwara .. bladzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękować :) to po mamusi ;) no to teraz śpiewać coście nawyprawiały w ten weekend jak obie coś na ustach macie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji śpiewania i polskiego sklepu ;) jutro idę dzieci nauczyć śpiewać "kotka" po polsku ciekawe jak pójdzie :D chyba to nagram :D a ze sklepem to mi się skojarzyło że próbowały dzieci kilku rzeczy - kapustę kiszoną , paluszki słone , chyba pierniczki też mieli , pani nawet piwo kupiła :D ale tego już nie próbowali , miało stać jako wystawka polskich produktów opowiedziałam już im nieco o Pl , cieszę się że nawet kilka historycznych notek zrobiłam bo pani wyjechała z historią również więc nie musiałam z pamięci ;) pokazałam kilka zdjęć kojarzących się z Pl na jutro muszę się dowiedzieć ile zamków mamy w Polsce bo obiecałam jednej dziewczynce że jej powiem (zapytała o to ) i mam nadzieję że nie będzie znów za wiele pytań hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i miałam napisać że się chyba uspokoiło ze stronkami bo już dość długo ta jedna wisi jako ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema 🖐️🖐️🖐️ hihi pierwsza? na sniadanie bedzie w sam raz ;) dobra to teraz ja zobacze ile pozyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
68 lat, 10 miesięcy i 8 dni Z podaną datą urodzenia oraz przewidzianą datą śmierci związane są trzy symbole, które mogą mieć związek z przyczyną zejścia. Symbolami tymi są: terroryzm • alkohol • ogień heheh beda mnie terroryzowac, popadne przez to w alkoholizm i splone zywcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k 56 lat, 4 miesięcy i 8 dni sport • terroryzm • wypadek heh cos w tym terrorze jest ;) moze dzieci beda nas terroryzowac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ cos ja patrze ze te nasze chlopy beda krotko zyc ehheeh nic nie robilysmy nic .. to juz czwartek nie???? wiec jak dopiero .. mi xos i w srodku wyskoczylo .. usta mi spuchly .. normalnie jak pipa wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ noo leci ten czas, ze szok :) zaraz koniec tygodnia :D Pestka uu niedobrze, Mindy tez cos wyskoczylo :o Teraz to tylko smarowac czyms i czekac az zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity :) powodzenia Ci zycze w tych naukach :) no i oby nie bylo wiecej trudnych pytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cos podejrzane jak dla pestki i Mindy po wspolnym weekendzie lypy wypryszczylo :p:D:D wczoraj corny mi z necka krzeslo obrotowe dla Esmeraldy przywiozl, pytal mnie czy my ruskie, ja mu dam ruskie,nie to ze mam cos przeciwko ruskim ;-) ksieciunio wczoraj smska puscil, o niedzielnym spotkaniu :pkomunijnym i o probie ale proba bedzie w sobote przed komunia no to do pracy rodacy ,milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Eternity Mindy i Pestka🌻 na pryszczyki;) Eternity trzymam kciuki bys sprostala zadaniu-bo dzieci sa dociekliwe heheh U mnie w szkole jest spotkanie o kulurze angielskiej-moj kolega z klasy bierze w tym udzial-bo jest nglikiem hihi Beda gotowac typowe potrawy angielskie i tez ma odpowiadac na pytania na temat historii Euforka heheh mowisz Wasze dzieci wykoncza K;) Ciastek komunia juz tuz tuz-wiec zaczynaja sie spotkania Ok ide glowe suszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×