Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️:) Znow nie widze wpisow:P Odkrylam wreszcie trzemu mi te rury gadaly hihi Sa robotnicy na dworze i czyszcza rury-daja jakis plyn i pewnie jak to sie przepycha to takie dzwieki wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa widze wpisy do wczoraj wieczorem tylko Eternity wypelnilas kupon?trzymam kciuki zebys wygrala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuf jakos doczytalam Pestka🌻poki stronka Twoja hihi u mnie pada buu i szaro jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mi pokazuje ze nasz topik ma 1 strone tylko:Oprzestaje to byc zabawne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam do moa-choc widzialam ze Eternity tez pisala-jakos nie widzialam odp:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moda mialo byc Pierdziele takie pisanie-jak nie widac co sie pisze i kiedy:P i to tylko dlatego ze ktos postanowil pozacierac za soba slady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze wlasnie o to komus chodzilo-zebysmy przestaly pisac.. ide sobie i tak pisze sama do siebie-no chyba ze nie widze innych postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Ciastek jest:) no widzialam Twoj wpis-wiesz tego topiku nie mozna namskasowac-sa nasze wpisy i Eternity go zalozyla Ale ile mozna kasowac czyjes posty?nie mozna raz a porzadnie? kpiny jakies normalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam odp na smietniku-do czasu az bedzie to potrzebne:O ide sobie -bo niemam nerwa tu siedziec i sie wsciekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka co do tej piosenki:D to ona nawet z wyglądu podobna jest do gorniakowej dla mnie ma jakąś wadę wymowy;) i trochę mnie drażni:D:D:D a tak poza tym to pudelek albo inne show;) podejrzewa nawet spisek przeciwko gorniakowej i stad artytka do niej tak podobna pod kazdym wzgledem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ taaaaaaaa też widziałam tę odpowiedź :o do kiedy będzie potrzebne odpowiedź jak do bandy gówniarzy - nie można jakoś po ludzku ??? np że poczekajcie cierpliwie , przepraszamy za niedogodności , potrwa to jeszcze około jednego dnia albo coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×