Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

do tych z belgii-ogladacie temtation island? jest tam byla uczennica mojego -jej koles wyznal milosc innej lasce tam a ta placze i mowi ze go nie chce stracic ! Stefhanie -mozna ja na zdjeciu zobaczyc Wczoraj mowila ze jak ten jej koles chcial laptopa to jej rodzice mu kupili:O dziwie sie ze takie puste laski ida do programu i sie osmieszaja http://www.tv.be/special/temptation-island-de-kandidaten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pudelko ja Ci szczerze wspolczuje tej pogody :o masakra u mnie swieci pieknie sloneczko i nawet sie ocieplilo Ja jeszcze 1,5h i do domku :classic_cool: a Izunia gdzie wsiakla? ciekawe jak tam psice sie zachowuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasa bymlaby bardziej zgrana ale jakies 3 miesiace temu doszly nowe osoby ktore sie trzymaja jakby razem .; no a my razem hehehe .. ci co kolo mnie siedza to Polacy hehe .; tam dalej tez 2 osoby .. najlepszy jest Mustafa hehe ten taki ciemny starszy facet ( nie murzyn) on chodzi ze mna na faja .. i za kazdym razem chce spowodowac ewakuacje z windy hihi naciskajac czerwony guzik .. i takie tam jajcarz :D a ja to wiadomo ktora hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dzieki juz odp na @ mialam w 1 klasie tez Mustafe hihi -u mnie w klasie najwiekszy jajcarz to ten Anglik:D zawsze mam ubaw po pachy przy nim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i my mamy ubaw bo albo wpadamy na huraaa do windy i wszyscy na lep na szyje wyciagajac sie za szaliki .. albo sie wypychamy bo jest za ciasno .. moze tylko 8 osob do windy a nas sie pcha okolo 12 hahahahhahah .. ostatnio swiatlo zaczelo migac .. wszyscy narobili wrzasku ze winda pierdolnie zaraz hahaha .. ale brechta hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) żyję jeszcze ;) najpierw hurtowni szukałam,bo mi koleżanka dała namiary,bo sama ma sukę adoptowana i ją rozkołtuniała,zapupiłam 1 litr!!! odżywki i teraz młoda soczystym ananasem pachnie :P potem pół miasta zjechałam w poszukiwaniu mięsa dla psów....normalnie jakby wszystkie krowy w okolicy pozdychały - niegdzie nie mogłam mielonego wołowego kupić.....będą dziś wołowo-wieprzowe jeść u mnie wczoraj śniegu napadało,ze hej!! ale dziś słońce i plus 3 więc potopiło się już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o Tiesto to ja i na płytach i na mp3 mam stringi są najlepsze!!!!! natomiast ta samotność w ciemności to mi mój obrzydził :O a dlaczego? bo sobie jako dzwonek w telefonie ustawił!! jak 10 raz z rzędu słyszę początek tej piosenki to mam dość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️:) hihi no nie dziwie sie ze Ci obrzydla skoro ja kilka razy slyszysz Opieka psina cala para-coraz bardziej jestem pewna ze juz u Ciebie zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina przeciez nie wydam takiej zafilcowanej...a dopóki u mnie jest to moge powalczyc o jej włos Pestka a ty to normalnie Karramba na tych fotach ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka Mindy a ja za godzine na aerobik hihihi napisz potem czy sie podobalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzine temu wrocilam z silowni i jeszce nie moge dojsc do siebie booosze bierznia,masażery,atlasy,jakies inne dziwactwa a z bierzni jak schodzilam to az sie w glowie krecilo....podłoga uciekala hihi instruktorka zajebista i wszystko tlumaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa spotkalam kolezanke ze sredniej szkoly najpierw zastanawialam sie o co jej chodzi bo mowi do mnie zebym chociaz sie nie polamala....ja mowie ze co?czemu? a ta do mnie no w pasie bo taka chuda....jakby ona gruba byla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Martoszka .. niezle niezle hihi Mindy opowiadaj potem jak bylo ahhahahhaha jo ja sie zaslonilam bo ja od kolezanki obok sciagalam ..bo to test byl hahaahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×