Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

i ja wrocilam z aerobiku:D brzuch mnie boli ale nie od cwiczen ale od smiania hihi dostalam glupawki:D:P i az sie tam poplakalam ze smiechu:Dbylam z ta swoja kumpela belgijka i jak sie tam na nia popatrze to zawsze zaczynamy sie smiac hihi Martoszka a tak z ciekawosci spytam ile masz w pasie? Pestka u mnie nie testach nie da sie sciagac bo siedzimy osobno ok ide pod prysznic🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to ja!!!! bylo ZAJEBISCIE! laski polecam wam, jak mi ta godzina szybko zleciala! jesoooooooooo ja chce jeszcze! ;) ludu bylo duzo, tylko 1 facet a reszta kobiety, w roznym wieku i rozmiarach. muzyka normalnie wymiata...nawet Ricki Martin lecial. nic mnie nie boli (na razie) jutro zobaczym jak bedzie. ale bede chodzic, bo jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ woooww Mindy fajnieeeee wez kamerke i nagraj naaaammm plissssss hihiih Hugo my na egzaminach siedzimy oddzielnie na testach nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka no ja mam tez siedemdziesiat pare hihi Mindy super ze sie podobalo i oby zakwasow nie bylo-bo jak cos to dopiero dzisiaj poczujesz Pestka no ja testow niemam:D tylko egzaminy 2 razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) ja chwilowo mam inny gatunek ćwiczeń ;) ani aerobic,ani siłownia,ani zumba specjalizuję się w szybkim przekładaniu smyczy na spacerze z 2 psami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja dzisiejszy dzien zaczelam tez intensywnie jak bylam na silowni to tak se gadalam(ćwiczac)z instuktorka ktora tam prowadzi ze mimo ze cwicze na aerobiku to nie schodzi mi z bioder i ud i zeby pokazala jakie sprzety na to są dobre ta oczywiscie mi pokazala ale powiedziala tez ze dla mnie b.dobry bedzie basen bo pływanie modeluje sylwetke to ja dzis a ze mam wolne jak tylko malego do przedszkola zaprowadzilam sru na basen przedszkole jest kolo basenu i silownia w tym samym budynku nawet nie musialam przeparkowywac auta wiec se poplywalam prawie godzine i z 10min posiedzialam w jakuzzi.....ale super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka podziwiam za zapał!!! ja mam swoje prywatne babelki,odpalam na 25 min,mp3 i relaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski i jeden lasek:) śnieg leży słonce świeci to może się to stopi:P aczkolwiek niebezpiecznie się chmurzy z jednej strony;) jutro sobie jadę na narty to śnieg będzie ok:D a ja ani siłownia, ani aerobik, ani basen, ani psy... jedno wielkie LENISTWO ale oczywiscie narzekam ze gruba jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko udanego wypadu na narty!!!!!!!!!!!!!!! Pestka młody faktycznie świetny,ale i tak większe wrażenie na mnie zrobiła ta niewidoma Lewandowska jak śpiewała Ave Maria w \"Mam talent\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też prawda.....ale co by jej dało to wykształcenie gdyby tego głosu nie miała ;) napisałam,że młody jest świetny.....rodzice powinni dopilnować aby ten talent się nie zmarnował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak znalezione na innym topiku Rozmawia dwóch nawalonych w trupa biskupów, rozpartych w zabytkowych fotelach pałacu jednego z nich. - No i widzisz, wybudowałem tę największą świątynię w kraju za pieniążki wiernych... - Wybudowałeś... - Przy okazji mam trzy zajefajne posiadłości, a pojutrze kupuję czwartą na Mazurach... - Wiem, po sąsiedzku ze mną... - Rydzyk ma Maybacha, a ja mam aż 4 takie fury, że... - Ano masz... - A wiesz, stary co mnie najbardziej denerwuje? - Co? - Że nie mogę tego wszystkiego synowi zapisać w spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten chlopak spiewa .. ta piosenka jest stara ja jeszcze maly byl :D a na mnie zrobila wrazenie ta co spiewala somewhere over the rainbow :D taka szczerbata mala hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko udanego pobytu na nartach:) Martoszka hihi to ja musze tez chyba zaczac plywac bo mam jak Ty problem z biodrami i udami:P Pestka chlopak swietnie spiewa ! Ludzie ile dzis obcyhc rejestracji z innych krajow i reporterow u mnie hihi W boneput-park zaraz kolo mnie udzielala wywiadu Kim C. jej ojciec zmarl pare miesiecy temu a jego marzeniem bylo ,zeby wrocila do gry w tenisa Dzis zakomunikowala ze wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka niezle foty,tylko czego sie zaslania sama aaaaaaa :p pada,leje i pizdzi wiater u mnie brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×