Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dziękuję za sałatę👄 ja właśnie wróciłam ze spaceru z psami.....mam wrażenie,że jestem bardziej zmachana niż one ;) dziś trenowałam trzymanie dwóch psów przy nodze na krótkiej smyczy.....rękę jeszcze posiadam,więc nie było źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty na obcasie to ja mam.....gorzej z takimi na płaskim dziś się okazało,że zostały tylko czarno-fioletowe.......zważywszy,że płaszczyk miałam czerwony to fajnie bym wygladała gdyby nie nogawki jeansów do ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaa zawinę i wyrzucę przez okno ... chyba mojego T :P pod warunkiem że znajdzie czas na to wyrzucenie w swoim \"napiętym grafiku\" :o M milszy bo milszy czy dlatego że Tobie się humor poprawił ? ;) Euforka fotkę bucików poprosimy ;) ja nie mam nowych ale potrzebuję właśnie na płaskim do codziennego biegania (od adidasów też trzeba czasem odpocząć) i może czarne na szpileczce jakieś bym łyknęła ;) Izunia dobrze że ręka na miejscu - pieski grzeczne :) ale mi się ten czas wlecze coś - wczoraj myślałam że już wtorek a tu zonk dżizas , aby do czwartku - ostatnie wstawanie rano i laba aż do 20 kwietnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to aż taka długa u was przerwa świąteczna? u nas zdaje się,że od 9 kwietnia wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooops - half term holiday to będzie w maju , teraz to po prostu holiday , kończy się semestr wiosenny i zaczyna letni chociaż jak zwał tak zwał - trzeba czymś "zarobić" na to że wakacje zaczną się dopiero 17 lipca(a do szkoły we wrześniu dopiero 7mego a nie 1szego) i jak już jestem przy szkole - mojej młodszej wreszcie przyszedł list z przydziałem do junior school ,już potwierdzone że akceptujemy miejsce , a młoda puchnie z dumy że już nie będzie w infant ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no milszy bo nie wiem ahhaa .. mi sie humor poprawil jak go nie bylo .. przemeblowalam rano sypialnie hihi ... euforka dziekuje bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie tych spacerow, to co ja mam powiedziec: kota na spacer swinie na spacer rybe na spacer dzieciaka na spacer i starego na spacer :p i nie ma ze boli :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) hahahahahaha....ja rybek i krewetek to nawet nie liczyłam do tych spacerów......ale ewentualnie mogę jeszcze papugę na ramię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie pozdrowienia od Hugoliny!!!! bawi się dobrze,w dzień ma 28 stopni,a wieczorem........5 buziaki wam przesyła!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tez kota mam w sumie to tez do spacerow musze go doliczyc dzieki za pozdr 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Mmm stronkowa ;) pozdrowienia dla Hugo !!! 😘 ale dziś chyba wraca już ? coś pisała że mała w czwartek będzie z powrotem w szkole jak dobrze że do wyprowadzania na spacer mam tylko dzieci ;) hmmmmmm mówisz Pestka że małe przemeblowanie poprawiło humor ? może też coś poprzesuwam ? sypialnia odpada bo jest tak nieustawna że musi zostać jak już jest ... a niewyspana też jestem 💤 i plec mnie boli chyba od krzywego spania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe doczytałam jeszcze o papudze :D Izunia i koniecznie musisz wydawać dźwięki jak rasowy pirat ;) agrrrrrhhhhhhhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm sałata Eternity to może zamiast przemeblowania to nowe łóżko lub chociaż materac do sypialni,aby dobrze się spało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze,przyznam się...... sms od Hugoliny z pozdrowieniami przyszedł wczoraj wieczorem,tylko ja go dopiero dziś rano przeczytałam.....nie jestem zbyt silnie zwiazana z własną komórką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.pudelek.pl/artykul/16391/malysz_zgolil_wasy/ buehehehe lejenoooooo i tak z niego patat to jeszcze wasami ( a raczej brakiem) chce sie znow w mediach pokazac buehehehhehe a najlepsze ze moj M sobie siedzial w lazience a ja krzycze .. sluchaj malysz zgolil wasy a on : kto?? R ?????? nie wierzeeee (chodzi o ciastka malza) ... buehehe no myslalam ze jebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że wystarczy mi nowa poduszka ;) a jeśli chodzi o odczytywanie i odpisywanie na smsy to mam podobnie - zdarzało się że zobaczyłam jakąś wiadomość po kilku dniach :D Małysz bez wąsów wygląda buahahahhhahhhahah :P:D ale może to jakiś psikus na prima aprilis ? Pestka dasz radę :) ale trzymam mocno tak w razie czego ;) aaaaaaaa ten ebook od Ciebie dość ciekawy - potrzeba mi chyba poczytać akurat teraz takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×