Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jo poszlo mi kiepsko ... buuuuuuuuuuuuuuuu ... zacielam sie poprostu ... no koszmar noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę ,że z tym Malyszem to prima aprilis......zresztą tak samo jak z tym,że Pestce źle poszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam kilka fotek :) Pestka no jak nie jest tragicznie to good ;) zdarza się czasami że język kołkiem stanie poprzednie przecież były dobrze więc ten raz nie zaszkodzi - goopia nie jesteś ;) wytachałam kubeł ze śmieciami przed dom i dopiero jak wlazłam z powrotem do domu to się w czółko trzasnęłam że to nie piątek jutro (a w piątki zabierają ) wszystko przez to że jutro dzieci ostatni dzień szkoły mają albo zacznę sobie naklejać karteczki na monitor z dniem tygodnia i datą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ,SPELNIENIA MARZEN O KTORYCH MYSLISZ I TYCH O KTORYCH JESZCZE NIE MYSLALAS :P HAPPY BIRTHDAY ❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ eternity bo on na poczatek takie pytania zadawal ze mnie zbil z tropu , czy w PL jecie barszcz czesto , czy sie czesto pije wodke , potem daj maila , ja mowie toz juz dalam .. a potem a jak sie maz nazywa .. no kurwwwa a co to za pytania?? sie z lekka zmieszalam .. ciastek .. oj myslalam myslalam hihihihi dzieki .. ale ja nie chce .. ja chce do tylu lata buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pestka wszystkiego naj naj najlepszego!!!! Zebys sie zawsze usmiechala i duzo kasiorki miala :D ❤️🌻🌻❤️🌻❤️ 🌻🌻❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻🌻❤️🌻 ❤️🌻🌻❤️🌻❤️ 🌻🌻❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻🌻❤️🌻 ❤️🌻🌻❤️🌻❤️ 🌻🌻❤️🌻🌻❤️ ❤️🌻🌻🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D Pestka wszystkiego najlepszego:D mniej wkurwow i samych slonecznych dni:D 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wrocilam o 3 wnocy dzis mamy oczy na zapalkach hihi Troche sie podpieklam:D:P buzia cala czerwona hihi wczoraj bylo ponad 30 stopni :D Zaraz Wam opisze jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wniedziele jak polecialam to doznalam szoku-bo bylo tam zimniej niz w Belgii:O wiec bylam zalamana hihi bo wieczorem bylo tylko 2 stopnie i strasznie wialo ! W poniedzialek sie wypogodzilo ale dopiero po poludniu wiec zwiedzalismy a wtorek i sroda lezelismy na plazy:D Upal straszny ale woda w morzu lodowata :P O 10 rano siedzialam juz nad morzem i bylo juz 20 stopni:D a potem temp rosla jeszcze do gory:D ale wieczory sa bardzo chlodne-spadalo nawet do 5 stopni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem mielismy dosc hotelowego zarcia i wybralismy sie do mini restauracji-bylo ich pelno kolo siebie na molo Kazdy wlasciciel stal przed restauracja i namawial by pojsc jesc do niego-co drugi nawet tam po niderlandzku umial mowic hihi Ale jak nas po raz 20 ktos zaczepial na drodze i nagabywal to stalo sie to naprawde denerwujace:O Wybralismy restauracje prawie na koncu molo hihi i jak potem wracalismy to Ci wlasciciele innych restauracji nadal byli natretni ! i pytani czy dobre tam bylo albo ile zaplacilismy az w koncu jeden wyskoczyl i po niderlandzku do nas z tekstem-Dlaczego tam poszlismy jesc a nie do niego ?:O rece i cycki opadaja hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehehe Hugo no widzisz jak tam fajnie?? kazdy ma swoja kulture .. a oni na tuystow widzisz jak reaguja hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala pierwszy raz w zyciu leciala samolotem i sie jej spodobalo hihi:D stwierdzila ze do pl to juz tylko latac bedzie hihi Pestka ja na swieta tez zostaje w belgii wiec dolaczam do tych co maja dyzur na topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka heheh no sa tam strasznie natarczywi:P po plazy kraza z okularami,zegarkami i torebkami-nie rozumia jak powiesz ze nie chcesz:O tylko stoja i dupe truja:P Bylo tez duzo chinczykow na plazy -pytali czy moga zrobic masaz hihi siostra mojego sie zgodzila i mowila ze bylo super Ja jakos im nie ufalam hihi no i dziennie to jakos 30 sie tam przewinelo z pytaniem czy chcemy masaz heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diete zaczynam od poczatku-bo tam codziennie frytki jadlam:Pbo jakos inne specjaly hotelowe mi nie podchodzily:Odo tego codziennie coctaile itd hihi a dzis o 14 mam aerobik hihi Jak mi bylo zal wyjedzac:( ale slyszalam ze i tu ma sie ocieplic hihi zapomnialam Eternity nareszcie jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo ciepelko juz jest Hugo .. u mnie dzis Karuzela przyjechala . sie rozstawiaja w calym centrum hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super:D ciekawe kiedy u mnie bedzie hihi pranie lata w pralce-slonko swieci to mi szybko wyschnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Pestka a tobie 100 lat!!100 lat!! Niech żyje,zyje nam!! Niech Cię szczęście,miłość i pieniądze nigdy nie opuszczają!!! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi....u mnie się ręczniki piorą,też liczę,że mi szybciutko wyschną bo słoneczko piękne i cieplutko tak myślę czy by i okien nie machnąć....w sumie obcą osobę zaprosiłam do domu,a całe drzwi balkonowe w nosach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina trzeba było się dać wymasować skoro podobno fajnie ;):D A to,że są natrętni to zadna nowość - żyją z turystów!! Ale najważniejsze,że było fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️:) Moje reczniki juz dyndaja na dworze hihi okn atez przydaloby sie umyc-Izunia jak bedziesz myc swoje moze i moje tez machniesz;) hihi Masowac sie nie dalam:P bo trudno bylo wyczuc czy da sie na drugi dzien z lozka podniesc hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×