Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

my dzis w domu urzedujemy na spokojnie :p,od jutra znow dietka ;-) bylismy dzis w restauracji potwierdzic termin,podac liste gosci i dac zaliczke, jesli bedzie dobra pogoda to obiad bedzie na tarasie na zewnatrz,trzymajta wiec kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jak by tam mozna bylo wypic cos no oczywiscie jakies % to by calkiem w deche bylo a tak to znowu obżarstwo bedzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to u nas nie Polska i alko moze u Ciastka bedzie !! :D u mnie na malej komunii byl :D tu inna tradycja i mentalnosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale twoja miala komunie z Belgijskiego kosciola a ciastka chyba do PL chodzi nie?wiec moze tak jak u nas ze rodzice podpisywali karteczke ze na komunii nie bedzie alkohola? ciartek jak to u ciebie bedzie ...beda % czy nie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka,moja tez bedzie miala komunie w belgijskim kosciele :p przewiduje alko ino wino do obiadu w restauracji bo beda Belgusy m.in a oni pija, tyle ze nie bedzie tego jak na weselu,nie bedzie chlania,tylko na trawienie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to alko nie powinno byc na takiej imprezie, chyba, ze winko na trawienie, symbolicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jo u mnie tyz bylo winko :D Belgusy tu ciagle pija do obiadu po obiedzie itp .. wiec jak nie wypic na nawet komunii .. dla nich to nie do pomyslenia , fakt w PL sie nie pije na komunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mam slonko i jest w miare cieplo....choc nie goraco no moim zdaniem winko i piwka do obiadu mozna podac na komunie...nawet w PL moglo by to byc,ale czy by przeszlo? wiadomo jak niektorzy polacy piją.....nawet na stypach pod koniec spiewy i wywracanie stolow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ja komunie tez robilam w restauracji i jak ktos mial ochote to bral wino-ale to tak na lepsze trawienie-nie zeby sie od razu upic U mnie dzis tez slonko-chyba sie wybiore na polowanie za koszula Chce taka niebieska z bialymi mankietami i kolnierzykiem ale jakos natrafic nie moge hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) święta,święta....i po świętach :) a teraz znowu kilka dni dietkowania,aby ciuchy jednak nie zostały takie przyciasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mało napitolone.bo trzeba się ogarnąć po świętach :P niektórzy muszą pranie odstawić zakupy zrobić,bo pustki w lodówce jakiś obiadek sklecić psy wybiegać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam spowrotem, bylo zajebiscie, daleko od problemow ;) ale wszystko co piekne szybko sie konczy :( doczytalam costa napitolily, dziekuje za fotki :) Martoszka jak nastka . ciastek, super women+ lysy batman zdazyli z robota przed swietami[chyle czolo] efekt piekny, gratulacje ;) , wlasnie mam 30 stopni w wieczornym slonku. ide zrec, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka i ja do ciebie pisalam ,ale zero odzewu tak sie zle czulam od 15h ze masakra, ale ok 19h przeszla burza z blyskami i deszczem i juz mi lepiej :p znaczy cosik w powietrzu bylo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×