Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Gość the best for a job
ja jeszcze pisze z pracy. biedna ty jestes hugo, ale doskonale cie rozumiem. ja od 2 tygodni juz nosze okulary bo po przyjezdzie z Polski (i zmianie plynu) dostalam zapalenia oka i zakaz soczewek na 2 tygodnie :-( no i 185 funtow poszlo :-P ja mialam szczescie ze mi blizny na oku nie zostawilo. nie wiem dokladnie co to bylo ale calkowity swiatlowstet mialam, jechalam do domu autobusem z zamknietymi oczami i soczewki wyrzucilam po drodze. normalnie jak kret :-( bo mam -7 dioptrii. eh spadam bo maz po mmie przyjezdza i znowu bedzie sie plumkal ze za dlugo pracuje :-) dobra, do wieczorka papa. zajrze z przepisem na bananowa wyzerke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Best 🌻na calkowite wyleczenie:) Bylam u lekarza-bo mnie wygonili hihi no i mam grype:P co do oka to sie dowiedzialam ze moze tak byc ze bedzie nawet cale czerwone:Oczyli jestem tylko w polowie wampir;) i trzeba poczekac az samo to zejdzie Czyli sie jeszcze tak do konca nie sypie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pory roku ci się pomyliły? ;) grypę to się jesienią lub zimą ma,a nie wtedy gdy ciepła wiosna! kuruj się🌻 i noś,noś okulary już dziś :P (oczywiście takie przeciwsłoneczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Hugo, a dali ci jakies krople albo cos? ja dostalam antybiotyk w kroplach i co 4 godziny dziennie. a 15min po zastosowaniu to cholerstwo splywalo do gardla :-P fuj :-P gorzkie bylo jak nie wiem. 🌻🌻🌻 UWAGA WKLEJAM BANANOWCA 🌻🌻🌻🌻 http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis38413.html a tutaj jest inny, tez musze wyprobowac bo wyglada mniamusnie, chociaz bardziej przypomina piernik bananowy http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis30172.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja zawsze bylam inna;):D:P zawsze jak sie raptownie ociepla albo ozimnia to choruje:P The Best kropli do oka nie dostalam-podobno ma samo przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananowiec pieczony w domu na bank smaczniejszy ale ja ide na latwizne i kupuje gotowy hihi od dzis zaczyna sie moj program a mianowicie moje Wiesniaki hihi ide ogladac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Best az mi slinka leci na te ciasta hihi Lady gaga leci non stop w radiu i na disco i juz mi sie przejadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo z oczami nie ma zartow jeju nie robcie mi smaka ciastami przez te swieta i wcinanie ciasta znowu musze intensywnie cwiczyc na aerobach itd ja brzucha nie mam ino troche dupy...jak to sie mowi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo ja juz po szkole ... uffff gage lubimy ciasta tez haha i opne to i ja mam na brzuchu hahahhah :D:D:D u mnie tez teraz wszyscy chorzy , bo wirusy wylazly , mrozu ni ma i nie ma kto ich zabijac hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bananowca kiedy zrobie ale na dzis mam torta bo moj mąż ma dzis urodzinki bedzie niespodzianka dzieci wymyslily ten tort :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja piec tortow nie umiem wiec kupilam gotowca :P u nas dzis mrozek z rana byl ,teraz swieci slonko i robi sie cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugolna
Martoszka za stronke i dla malza na urodzinki🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) u mnie słoneczko , wiosna pełną gębą :D Martoszka i urodzinowe najlepsze życzenia dla męża 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Euforka spóźnione ale najlepsze również dla taty 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten film 'ślubne wojny' zaczęłam oglądać ale zasnęłam :P nie że nudny ale włączyłam już późno bo spać nie mogłam i wreszcie mnie zmożyło zmęczenie muszę dokończyć przy najbliższej okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszeliscie ze z tego filmu slumdog , ta ktora grala mala dziewczynka ojciec chce ja sprzedac? poniewaz nei zarobil na niej, mimo ze film ma oskary ..ma 6 czy wiecej dzieci i nie ma ich z czego utrzymac , trwa licytacja tej malej .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×