Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a u mnie deszcz pada😭 Moja cora ma pecha do nauczycieli:Ow 1 klasie miala az 3 i teraz tez Pierwsza poszla we wrzesniu na chorobowe,dali jej druga -ta po paru tygodniach byla w ciazy i tez chorobowe,potem dali jej 3 i byla do dzis bo jutro wraca ta pierwsza z chorobowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pestka na dzień dobry stronkowa foty prześliczne !!! chociaż nie , wróć , osoby na fotach wyglądają super ! zwłaszcza młoda dama jak księżniczka a i reszta też niezłe laski ;) Ciastek dobrze że choć kartka nienaruszona :) a na kopercie kurka napisałam żeby nie zgniać ani nie zgniatać , cholery cieszę się że doszła w miarę szybko (nie za daleko od dnia uroczystości) i że się podobie :) Izunia bardzo ładny wierszyk w zaproszeniu - coraz częściej się takie spotyka ,młodzi mają już jakieś gniazdka swoje uwite ,prawie wszystko w nich to kasę spożytkują tak jak im wygodnie i nie ma szans że w domu będzie przysłowiowych 10 żelazek ;) a z górki kiedyś tam w końcu też musi być :) Pestka Twemu staremu to może ta impreza męska ostatnio zaszkodziła ? :D udzieliło mu się może od innych i Twilight może być interesujący ;):D Hugo beznadziejnie z tymi nauczycielami , co się dzieci przyzwyczają i nauczyciel je pozna to się zmienia a kawka się przyda :) barowa pogoda u mnie od wczoraj (no wczoraj trochę słońca było )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za słoneczko :) może do jutra dojdzie ;) a barową pogodę można wykorzystać do wrócenia do łóżka albo jak sama nazwa wskazuje ;) do podrinowania :D spać na topiku nie będziemy to postawię |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie , wczoraj nieomal doznałam zawału serca a mojej córy takiej przerażonej jeszcze nie widziałam i mam nadzieję nie zobaczyć już nigdy ! widziała jak jej koleżankę potrąca samochód na całe szczęście samochód jechał wolno (to było na przejściu dla pieszych ,na wysepce,jeszcze metalowe ogrodzenie po drugiej stronie , na łuku więc samochody zwalniają) i może dobrze że koleżanka była na rowerze (moja córa też ale jakieś 2-3 metry za nią z tego co mówiła) koleżanka spojrzała tylko w jedną stronę czy nic nie nadjeżdża na szczęście skończyło się niegroźnie, noga nawet nie w gipsie i nic więcej jej się nie stało najgorszy w tym wszystkim był widok mojej córy wpadającej do domu z informacją że koleżanka miała wypadek a potem strzał że to mogła nie być koleżanka , nie wiem jak wytrzymałam cały dzień z niepopuszczeniem emocji , żołądek ściśnięty , dopiero jak rozmawiałam wieczorem z mężem to się poryczałam a rano obie kurczowo trzymały się taty jak szły do szkoły i przechodziły przez ulicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheheh eternity moze , nie mam pojecia hihih boooszzz jak mnie ta pogoda wkurwiaaaaa rano zimno az sweter wlozylam .. a teraz zas cieplo no ... bynajmniej cieplo bo widze slonce ahha ale jak jest naprawde?? zapowiada sie dluugi weekend .. co tu robic?? chyba nic jakos nie mam weny heh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strachu to się najadła na następne kilka lat chyba ,ledwo ją zdołałam uspokoić w nocy spałam jak zając żeby słyszeć czy nie płacze czasem ale przespała spokojnie całą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity oj to sie nastraszyla:( mnie kiedys lekko potracil samochod -moze jechal z 20 km/godz bo to przy domkach bylo-ale potem przez jakis czas sie jakalam-dobrze ze mi to przeszlo U nas w poniedzialek juz chyba wolnego niema tylko teraz w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity wcale się nie dziwię,że córa się nastraszyła pewnie teraz z 10 razy będzie się oglądać zanim przejdzie przez ulicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazania na temat bezpieczeństwa na podwórku , w drodze itd to już do znudzenia wałkuję ale po takim czymś to rzeczywiście chyba z 5 minut będzie stała i się rozglądała zanim przejdzie oby to tylko w jakąś skrajność do przesady nie wpadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronkowa dla Izuni a oczy zawsze można zamknąć ;) zresztą co za różnica jak takie ciacho zaraz się schrupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia Okazalo sie ze mialam zadanie na 30 stron:P no coz chora bylam hihi i jade do szkoly bez zadania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzieliscie zeby jakies dziecko zajadalo sie szpinakiem ?? normalnie nie wiem odwrotek Dawid jakis ... zamiast obiadu wybral talerz szpinaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hihi to dobrze bo szpinak jest zdrowy-choc ja nie lubie hihi Wiecie ze dzis mija 2 lata odkad w Belgii mieszkam-zlecialo ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no Hugo u mnie zaraz 3 lata ehehe .. a sie wydaje jak w miesiacach :D nie dosc ze nam euforka zniknela to i Martoszka ... hmmm jo tyzz lubie szpinak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) No to wolamy Euforka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Martoszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wracajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×