Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wiecie co ja tez mam nadzieje, ze w koncu zacznie sie cos dziac i, ze S bedzie lepiej ❤️ :( Nie wiem jak radza sobie ludzie co maja dzieci ciezko chore podziwiam jutro przyjdzie zamowiona karma dla S :) mam nadzieje, ze mu bedzie smakowala zaraz wkleje Wam sklad jaki bedzie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dehytratyzowane mięso z kurczaka (40%), owies, świeże mięso z kurczaka, groszek, brązowy ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszaniną tokoferoli i rozmarynem), świeże mięso łososia, wątróbka z kurczaka, świeże całe jaja, lucerna, olej z łososia, dynia, kurza chrząstka (naturalne źródło glukozaminy i chondroityny), jabłka, marchewka, zielona rzepa, żurawina wielkoowocowa, świdośliwa olcholistna, morskie wodorosty (morszczyn pęcheżykowaty, algi czerwone), korzeń łopianu, korzeń prawoślazu, jagody jałowca, kozieradka, nasiona kopru, dzięgiel litwor, rokitnik zwyczajny, korzeń cykorii, pokrzywa, liście czerwonej maliny, ostrpest, liście mięty pieprzowej, kwiat nagietka, rumianku + witaminy i minerały. prawda, ze brzmi ciekawie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi niezły mixerek :D Izunia z plastrami też mogą być ;) ewentualnie jakiś retusz zrób albo crop ;) Hugo a czemu miałabyś nie wyjść ? ceny truskawek cenami ale żeby te u nas miały przynajmniej smak truskawki a nie jakiejś podróby 😭 wysłałam Wam foto w kiecce ino nie pospadać z krzeseł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity no to Cie pociesze, bo te nasze truskawki tez jakos tak nietruskawkowo smakuja :) a kiecka pierwsza klasa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam na spacerek ze spajem pozniej musze bankomat zaliczyc a na koniec film wciagne :) jutro piatek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity hihi bo jak fryzjer zrabie wlosy a kosmetyczka nadusi:P Euforka mix pierwsza klasa;) oby S smakowalo :) Ide na poczte luknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku jejku :P nastepna beznadziejna pomarancza :o zglaszam do usuniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze spaceru z S nawet sobie dzis radzil gorzej, ze po schodach nie bardzo mu idzie wchodzenie wiec prawie go musze wnosic a to 40kg zywej wagi ja na dzis mowie dobranoc 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka dzieki😘a wysoko mieszkasz?moze swojego wysylaj wieczorem z psem bo sie podzwigasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam kiecke, przyłączam się do zachwytów:) ja dzis bylam na nocnej wyprzedazy tj chyba wieczornej:D dwie bluzki kupilam, ale zdjecia beda jak wroce, bo juz nie zdaze dzis buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pudelko pojawia sie i znika :) ja zapisalam sie do fryzjera ale dopiero za prawie 3 tyg. na balejarz :( jakos wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Hugo bardzo wysoko ale mam winde ;) wiec S musi pokonac tylko 10 schodkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja i bez kosmetyczki naduszona buuu .. @ mam i wiadomo :O kiedys ten moj ryj sprzedam tanio , jak ktos zeche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzacie z tymi ryjami :P Hugo ale fryzjer ten sam co poprzednio więc chyba nie zrąbie kiecka widzę że się podoba - obym ją tylko teraz włożyła a nie zostawiła w szafie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez i brzuch i wkurwa mam i w ogole .. pomaranczy tez nie widzialam :P ale jak mi drastycznie schodzi skora z ramion i plecow . :O nie ma mnie kto poskubac 😠 i jestem jak plamiasta salamandraaaa buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) coś się dziś dobudzić nie mogę,jakoś szarawo za oknem i ciśnienie niskie a ja jeszcze muszę tylę zrobić przed wyjazdem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka jak to zabrzmiało - nie ma mnie kto poskubać :D:D ja też się domyśliłam,że pomarańcza się pojawiła,ale o czym pierdoliła to już nie wiem....i w sumie do szczęścia mi to nie potrzebne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka ja nigdy tak skrupulatnie nie czytam składu karmy wychodzę z założenia,że jak je,dobrze się czuje,włos błyszczący,a koopy małe i regularne to ok a ten skład to jaka karma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudzić mnie tu ! :P Tobie skóra Pestka złazi a ja mam wysypkę od tego słońca :o kuźwa zawsze po pierwszym takim porządniejszym opalaniu musi mi skóra odreagować - ale już schodzi i chwała bo jakbym kiecke założyła na taką biedronkę ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha no skubac :D ramiona jeszcze jakos ale do tylu sie juz nie wygne nie?? hihihihih chyba dzis zagon ie kogos , bo mbie swedzi jak skurwysyyyynnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×