Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

byłam w Sephorze - mam nowy lakier do paznokci,błyszczyk,dokupiłam sobie tez jeden cień znaczy mogę jechac na wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam:Pnasiedzialam sie prawie 4 godziny :O troche przyciemnilam i podcielam no i grzywke to mam naprawde wygryziona:Pwreczam za stronkr i ide poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytalam:) Eternity na wysypke🌻i smaruj sobie to czyms Izunia znaczy sie zakupy kosmetyczne zrobione Pestka choc ja Cie poskubie bo lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ma ktoras jakis aktywny serial do PS CS3?? szukam i szukam i chuuuujjaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a tobie dobrej zabawyyyy :D nie daruje ze foty kiecki nie bylo .. za to ma byc ty w niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam nabalsamowana i podziobana :P Izunia milej zabawy i czekam na fotke obowiazkowo ! Pestka ja niestety niemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nooo pestka tobie skora od slonca zlazi a jajak chce wygladac jak czlowiek to na solarke muszebo u nas zimnica i deszcz....mowili ze nad ranem 5st.bylo...szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 17ta zawiozlam corke na ten zlot harcerzy-wrociw niedziele,ale tam dzieciaczkow bylo i mali i duzihihi cora troche zawiedzonabo jej przyjaciolka sie nie stawila,choc zaplacila-ma wylaczona komorke i nie mogli sie do niej nawet dodzwonic sa inne kolezanki z klasy ale z tamta mialy tyle planow i juz widzialam po minie ze troche zawiedzona juz stala obgryzala pazury...ale moze bedzie OK...jeszcze nie dzwonila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a mata na co tam chceta ;) [🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻 Izunia dobrej zabawy!!!! wytancuj sie przez cala noc! :) a co do karmy to zdecydowalam sie na acane, poczytalam troche o tych karmach i wyszlam z zalozenia, ze ta bedzie najlepsza. Dzis przyszla, S posmakowal wiec chyba bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy dzis znowu u weta, nie zrobili mu jednak rtg serca dostal dzis jakis zastrzyk przeciwzapalny a od jutra nowa terapia.. no moze nie taka nowa bo leki prawie te same ale w wiekszych dawkach niz wczesniej bral dodatkowo dostanie tabletki na serce i tak przez 6 dni a pozniej do kontroli i zobaczymy co bedzie dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebalam tez jego wyniki z krwi, wet powiedzial, ze sa dobre choc niektore pozycje sa znacznie podwyzszone ale nie znam sie wiec skoro powiedzieli, ze sa dobre to sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka to trzymam mocno kciuki za Spaja ❤️ Izunia udanej zabawy ! czekamy na fotę ! Hugolina fotę nowego fryza cykaj! odpuszczę jeszcze skoro mówisz że podziobana ale jak zelży to nie ma zmiłuj ;) Pestka ni mam seriala Martoszka córa się rozkręci jak są i inne koleżanki :) dzięki za sałatę :) a wysypkę smaruję - mam jedną maść przeciwko poparzeniom słonecznym i jedną na wysypki alergiczne , schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się rozpadało z deka i tak ma pokapywać do środy (przynajmniej według obecnych prognoz) za długo słońce było :o nogi mnie bolą 😭 a wcale się nie nachodziłam dziś czy od siedzenia też mogą boleć ? wysiedziałam prawie 1,5 godziny bez przerwy w niezbyt wygodnym krześle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i co ja dzis pierwsza? dzis wyruszylam do pracy siedze w aucie a on nie chce zapalic....akomulator chyba bo nawet nie zakrecil po co malego budzilam akoro on kaszle z lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dla Spajka zeby mu wreszcie pomoglo nooo moja corka dzwonila,mowi ze jest super a wczoraj nie zadzwonila bo mieli tyle atrakcji w tym ognisko ze nie zdazyla hihi dzis tez duzo maja zaplanowane a na koniec dnia dyskoteka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🌼 zaparz lecznicze ziółko dla małego :) nooooooo i córa się bawi a koleżanka pewnie będzie żałowała że jednak nie pojechała (no jeszcze zależy z jakich powodów ...) a z tym samochodem to Ty się masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity u mnie tez nie za cieplo:P chocjakies slonko swieci wiec wysylam promyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Hugolina :) bardzo zimno to chyba u mnie nie jest (jeszcze nie wyściubiałam nosa za drzwi) ,okno było całą noc otwarte i jest znośnie , nie zmarzłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam sie mam z tym autem kurcze zeby nie to ze moj rozbudowuje interes to bym se kupila nowy ale moze przez lato sie nazbiera jeszzce zeby na jesien cos sklecic jak nie to bede sie nadal meczyla z nim lepszy taki niz zadny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lepszy niż żaden ;) akumulator może nowy wystarczy na razie ? ja też coś zasysam - tasiemiec mi się włączył ale komu jak komu - Martoszce żarcie nie zaszkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×