Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wszystkim w niedzielę a ja to ciągle jeżdżę :D dziś byłam w Kaliszu i moja Izzy mi prezent imieninowy zrobiła- w klasie championów zdobyła złoto i została Najlepszą Dorosłą Suką w Rasie cieszę się jak głupia,bo pokonała sukę pani,z ktora bardzooooo się nie lubimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ Alma w genach coursingi ma,tro dzis pierwszy raz przymierzała wyścigowy czaprak,musiała sprawdzić czy jej ładnie bedzie jak wszystko pójdzie po naszej myśli (czyt - zwiazek wyrobi się z wystawieniem rodowodu) to w sierpniu Alma by robiła licencje coursingową zaraz wam jej foty wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiad robilam z dziecmi pierozki z truskawkami....pychota normalnie a z koncowek dziciaki jakie misie i aniolki ulepily hihi nawet farbkami jadalnymi oczy i buzie zrobily :) ......zdycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia wszystkiego najlepszego z okazji imienin i gratuluje kolejnego zlota !!!❤️👄 :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nikt nie mowi nooooo .. Izunia no wszystkiego naj naj :D 🌻 Alma sie ladnie prezentuje :) oby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to jeszcze zdam relacje z filmow 2012 koniec swiata - taki sobie droga do szczescia - taki sobie a ogladala ktoras idealny facet dla mojej dziewczyny albo crank 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Izunia wszystkiego dobrego 👄🌼 ja wczoraj obejrzalam film \"Mała Moskwa\" dramat polsko-rosyjski ale podobal mi sie ,nie jest nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) spóźnione ale szczere najlepszego imieninowego 🌼 i gratulacje za złoto ! 🌼[medal kafeteryjny] ;) i trzymam kciuki za Almę :) z tych filmów widziałam crank2 - porąbane to to ale siedziałam i oglądałam :D \'idealny facet..\' to ten polski film ? ściągnęłam sobie lepszą kopię zmierzchu ;) no i moje dziecko stwierdziło że chce obejrzeć - wcześniej się krzywiła na to a jak jestem przy dzieciach - młodsza pojechała na wycieczkę w ramach lekcji przyrody ale zawsze ;) http://www.weston-park.com/ tam pojechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim słoneczne :) Dziękuję za życzonka imieninowe,kochane jesteście👄 Po wczorajszym dniu to ja teraz tydzień na diecie będę ;) tydzień- bo jak pogoda się utrzyma to w piatek jedziemy na inaugurację altanki ogrodowej i grilla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alma w czapraku to małe piwo,ale moja kolezanka ma charcika włoskiego (najmniejszy z chartów) i dla niego ma taki sam czaprak jak alma przymierzała!! uśmiałam się do łez,bo jak wyciągneła ten czaprak to w pierwszej chwili wygladało to to jak.......czerwone męskie stringi:D:D:D proponowałam,aby kazała ubrać to swojemu T,a ona sama na siebie ten czaprak co Alma miała (wyszło by na niej jak koszulka topless,bo to głęboko wycięte),aparat na statyw i sesję robić!! :D:D:D normalnie uśmiałyśmy się jak norki z ......wyścigowych czapraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niemachanym ;) Hugolina na jeden dzień tylko , w godzinach szkolnych - tak tu wygladają wszystkie wycieczki (raz starsza wróciła godzinę po zakończeniu lekcji) bo to nie wycieczka czysto rekreacyjna dla przyjemności ale bardziej lekcja praktyczna w plenerze dlatego pokrywanie kosztów za wyjazd jest dobrowolne hehehe chciałabym zobaczyć te \"przebieranki\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u mnie slonko i pranie wlasnie wstawilam jutri ide robic pewne badania wiec prosze za wyniki trzymac kciuki(potem napisze na @ jakie) ale to jutro...dzis trzymamy za pestke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealny chlopak dla mojej dziewczyny mam ale nie przybralam sie jeszcze obejrzec wogole mam z 30 filmow nieobejrzanych :O a zmierzch mam z lektorem w super jakosci corka tez obejrzala ...nie mogla sie oderwac...podobal jej sie wczoraj moj maly nalozyl...gdzies wynalazl sztuczne zeby wampira to sie smiala ze to Edward hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za szybko poszło Martoszka oczywiście za Ciebie trzymam równie mocno jeśli nawet nie mocniej skoro chodzi o zdrowie !❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się właśnie uśmiałam bo myślałam że to już po wszystkim a tu jak nie pieprzło ! zagrzmiało tak że omal się kawą nie oblałam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio prawie nic nie jem tylko opycham sie truskawkami aaaa wlasnie zrobilam ciasto czekoladowe...takie z kaszy mannej-zobaczymy czy wyjdzie moj W znowu zuca fajki wiec chce mu sie czasem to i owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity odp na :@:) Martoszka no jak sie fajki odstawia to sie caly czas buzia rusza;) hihi Jak mi sie chce polskich truskawek !!!!! Ide tez po kawe bo glowa mnie boli od wczoraj:O i zaraz chyba zasne Eternity nie zazdroszcze hehe ja sien boje burzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×