Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wczoraj wieczorem ogladalismy z R, polski film "Ile wazy kon trojanski" polecam fajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaspaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmm aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa powinnam zaraz wychpdzi a tu buuuuuuuuuuuuuu dopoero kawaaaaaaa eternity 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️ 🌻... :) ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka hehehe, to ruchy ruchy :p, ja dzis na pozniej do charowy ide wiec popierdole troche ;-) aaa wczoraj jeszcze jedna bluzke wygralam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek bardzo fajna bluzka! i druga tez pokaz trzymam kciuki komu trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mialam placzliwy dzien a dzis bol glowy i mega podpuchniete oczy mam mega dola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka gadaj nam tu co za dol, to go zakopiemy razem ja tez dzis rano podpuchniete slipia mialam heheh ale to przez ten film Bolywodzki :p o taka bluzka http://cgi.befr.ebay.be/Superbe-blouse-de-marque-Only-taille-L_W0QQitemZ280356830686QQcmdZViewItemQQptZBEFR_V%C3%AAtements_Femmes_2?hash=item414691bdde&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A1|66%3A2|39%3A1|240%3A1318|301%3A0|293%3A3|294%3A50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ta zalicytowalam cos mi zachcialo sie czerwonego koloru, mam podobna tylko czarna ,ale zobaczymy czy moja bedzie bo koniec po 15h dopiero http://cgi.befr.ebay.be/chemisier-rouge-on-nest-pas-des-anges-a-voir-tres-sexy_W0QQitemZ330336966731QQcmdZViewItemQQptZBEFR_V%C3%AAtements_Femmes_2?hash=item4ce99e184b&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A1|66%3A2|39%3A1|240%3A1318|301%3A0|293%3A6|294%3A50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka🌻 na dola😘 Fajna bluzka :) i zycze wygranej tej drugiej bo moim zdaniem ladnie Ci w czerwonym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa ale sie wpienilam 😠 ale sama sobie winna jestem, dzwonilam do biura w PL zeby zarezerwowac na 5.lipca wyjazd do Polski ,a tu buła blaszka no, nie ma juz miejsc mada faka nooooooooooo, wiec zarezerwowalam dopiero na 12.07 kurwa jak bede miec @,nienawidze jechac z podwojnym bagazem ;-), a wracam ja sama 17.07 ,kurwa no,zla jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj fajne macie te doly ja mam lopatke zlamana i do sierpnie bez jednej reki jestem to jest dopiero dolina:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mogę się wyżyć? wkurzyłam się na gg napisała do mnie właścicielka suki,z która teraz moja Izzy wygrała franca ma znajomości w zwiazku i do mnie z tekset- a może by jedną suczkę przenieść do klasy otwartej,bo jak do tej pory jest ciągle pusta? sama niech se przerzuca swoją do otwartej!!!! moja zostaje w championach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek wakacje już się jutro zaczynaja i dlatego trudno o termin,który pasuje a @ możesz sobie o tydzień przesunąć jak tabsy bierzesz:) bluzki super!!! mam podobną do tej twojej czerwonej,zresztą też czerwona:D fason uniwersalny,bo i do spódnicy pasuje i do jeansów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm współczuję złamania... a gdzie i w jaki sposób tego dokonałeś? czyżby motor się do tego przyczynił? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pijem :D |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| to są specjalne driny - pomagają na doły , na złości , leczą złamania i inne dolegliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluzki fajne :) oby druga też była Twoja Ciastek ! ja na swoją satynową czekam drugi tydzień i na dodatek sprzedawca nie odpowiada na @ 😠 Izunia a znajomą cienkim sikiem ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity twoje zdrowie!!!!!! |_| i jeszcze masz za stronkę 🌻 a cwiet PIĘKNY!!!!! uwilbiam białe kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nota bene ta baba to hodowczyni od której kupiłam Izzy!!! na szczęście nie ma jej przydomka,bo była \"winna\" miot za sukę,która sama dfostała na warunkach hodowlanych baba mnie wkurza od samego początku,bo sama wymaga abym jej meldowała gdzie jadę na wystawę,aby \"nie robic niepotrzebnej konkurencji\" ,a potem sama zgłasza swoja psicę tam gdzie ja już jej napisałam,że jak chce to niech sobie swoja Natalkę przenosi do otawrtej,bo Izzy idzie w championach i basta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooooooooooooo pomocy , ze mna cos nie tak , pojechalam do wielkiego sklepu , ciuchow w chooj i jeszcze wiecej .. i nic mi sie nie podobalo :O chcialam cos se kupic na te koniec roku , i normalnie katastrofa , albo w kwiatki albo babcine albo jakies chooju muju albo inne dzikie weze , ja nie wiem co to za moda teraz ze nic mi sie nie podoba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za stronkowe :) "dziwna" ta pani , Izunia olać i tyle :P Pestka jeśli coś nie tak to nie tylko z Tobą ,albo nie z Tobą ale z tym co wisi na wieszakach skądś to znam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ręce możemy sobie podać - też tak ostatnio mam,jakies same szmatławe rzeczy w sklepach sa wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za kolejne stronkowe :) i proszę , kolejny argument za tym że nie wsiądę na motocykl :P a co się stało ? Twoja brawura/nieuwaga/wstaw odpowiednie ... czy z winy kogoś innego ? ciekawska jestem - spowiadaj się Mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo ;-) eternity widze Twoj opis, co Ty chcesz od Suwałk heheheheh aaaaaaaaaaa ;-):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa chcialam powiedziec, ze ta czerwona bluzka moja juz ;-) w sumie dobrze ze jade pozniej do PL,bo zaczna sie soldy w lipcu a musze sobie jeansy pakupac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×