Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Bylam na nk-nasza Annnia ma synka Michalka !!! Gratulacje dla Was🌻 ide poczytac co nastukalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMM zycze szybkiego powrotu do zdrowia🌻 Ciastek gratuluje kolejnej bluzki :) Pestka hehe mi tez sie ta moda nie podoba-zreszta ja tak co roku mam,jak chce sobiie cos kupic:P Izunia olej babe i juz:P Eternity dzieki za drina:) a tu ogolnie dla Was na nerwa🌻🌻🌻🌻 aa i Eternity za stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczestuje Was tortem urodzinowym mojej cory ja sie objadlam i koniecznie czas zaczac sie odchudzac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat dla cory :D a moj w robocie jeszcze czujecie to??? szok ... wkurwa mam no :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dzieki😘powtorze jutro bo juz dzisiaj spi po emocjach hihi Wspolczuje Ci-nadgodziny musi trzaskac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla córy!! Niech jej się wszystkie marzenia spełnia,te dziecięce,a potem te dorosłe też!!👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na NK słodziutki ten synek Ani👄 rośnij zdrowo Michałku!! Aniu gratuluję maleństwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martoszkawitam sie ....ale dop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mialobyc tak witam sie ale dopiero teraz corka mi wymiotuje z jutro po swiadectwo jutro tez ja po wyniki wiec jeszcze troszku potrzymajcie kciuki zapomnialam napisac dlaczego robilam wyniki ale moze jutro na @ wiec dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uuu aczego wymiotuje?? wirus?? czy sie czyms praytrula? no trzymamy kciuki za Martoszkeeeee!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka pewnie to wirus,moze dzis juz czuje sie lepiej 🌼 Izunia teraz doczytalam ten jej pies ,tej Twojej "ulubionej"znajomej nazywa sie Natalka???? matko i corko hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ :) natalka? :o:o:o:o:o no coz... :D Hugo wszystkiego dobrego dla corci ❤️ 🌻🌻 :) cos chcialam jeszcze napisac... hmmmmmm no nic moze mi sie pozniej przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal trzymam kciuki tylko powiedzcie kiedy mam przestac ;) poslalam Wam foty kiecek co zescie jeszcze nie widzialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz piatek :D matko jak ten czas zapierdziela i dzis znowu do weta ide musze przyznac ze Spajkowi lepiej jesli chodzi o chodzenie ale mam wrazenie ze jest taki bezsilny ma problemy z wejsciem po schodach, mniej sie meczy niz np 3 tyg temu ale widac, ze sie meczy no i smaki mu sie zmienily na sniadanie jak widzi, ze jem platki z mlekiem to mu tez musze zrobic :) wczoraj jadl jogurt z musli wczesniej to nawet patrzec nie chcial na to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa nie wiem czy Wam mowilam ale moja mam jest na wypowiedzeniu umowy o prace od 0106 :o zaklad oglosil upadlosc ma skrocony okres wypowiedzenia z 3 mcy do 1 mca odprawy nie dostanie .. i malo tego za skrocony okres wypowiedzenia kasy nie dostana gosciu zreszta zalega im z wyplata za maj a co dopiero myslec o wyplacie za czerwiec.. masakra mowie Wam zeby jeszcze kasy nie mial ale na boku rozkreca inny interes na swojego synka czujecie? szok co sie na tym swiecie wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka leczenie musi potrwac zeby byly wieksze efekty,ale juz sama widzisz poprawe, mam nadzieje ze Spajk trafil na dobrych lekarzy juz i bedzie coraz lepiej ❤️ wczoraj w tv pokazywali wlasnie psa -ratownika,ktory juz jest na 'emeryturze"mial operacje kregoslupa ,teraz zaopiekowali nia sie ludzie,a tyle razy ratowala innym zycie,fajnie ze tak sie stalo a np nie trafila do schroniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podpierdolic goscia do inspekcji pracy czy skarbowki, pelno teraz oszustow,dziady jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale oczywiscie ja nie mialam dlatego dola to tez dolujace ale to, to nie jest az taki problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo juz zglosily do inspekcji pracy, malo tego dziad skladek im nie placil od roku teraz to nawet mamie nie przysluguje od lipca zasilek ponoc tylko dopiero od wrzesnia bo ma skrocony okres wypowiedzenia a powinna miec zaplacone wiec urzad pracy bedzie placil ale od wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dla dziada sprawe powinny zalozyc,jesli maja jakies dowody ze jednak ma kase oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie cos na temat tego ze jak jest upadlosc zakladu i dlugi sa wieksze niz majatek firmy to wtedy likwidator odstepuje od upadlosci czy cos takiego? bo ponoc takie cos tez jest i wtedy pracownik takiego zakladu nie zobaczy juz nigdy zaleglych pensji ten oszust przymierzal sie od dluzszego czasu i czesciowo zwalnial ludzi tak zeby zostalo ich bardzo malo bo jak jest mniej niz 15 osob zatrudnionych to wtedy odprawy sie nie naleza przy upadlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×