Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja to chyba nie najlepiej sobie z ludzmi radze zawsze jak chce dobrze to zle na tym wychodze cos robie zle, nic nie robie zle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie je Hugo??? u mni Dawid ma goraczke :O nastepna bieda :O noc nie przespana bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie nie radze z rzeczami martwymi , ludzi da sie jeszcze urobic hahahahhah , zakrecic , udobruchac , zachecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm albo oni sobie z toba nie radza , robisz dobrze a dziekuje ni ma i jeszcze wychodzi zes zly :D hyhyhhyhyh bywa , znam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam juz nie wiem, ciezki okres chyba przede mna moze i wymagam za duzo ale wiecej od siebie daje wiec powody mam a do niczego nie zmuszam, nie namawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czas na mnie teraz ja bede przynudzac ;) ja tez mam jakiegos pecha 😭😭😭😭😭 i na zlot czarownic tez sie pisze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam ze spajem u weta dostal zastrzyk leku moczopednego i teraz sobie rady z nim nie moge dac nie to, ze sika bardziej ale sapie i dyszy lek dziala 8h czyli gdzies o polnocy powinien przestac dzialac serce mu wali jak oszalale glowa goraca, zrobilam mu zimny oklad to jakby mniej sapie teraz mialam mu podawac w tabletkach ten lek dodatkowo do tych ktore juz ma ale widzac reakcje to raczej sie nie zdecyduje jutro bede musiala zadzwonic i zapytac co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuj koniecznie zadzwon i spytaj czy masz go nadal podawac pestka kurde akas [plaga na choroby czy co? moj W dzis wszedl ja mowie ze corja juz lepiej sie czuje a on:to teraz na kogo kolej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no plaga ,, cala noc sapal przez nos ledwo , za reke go trzymalam az mi zcierpla , goracy byl jak diabel , myslalam ze sie zjara zaraz ... dalam mu na noc od goraczki i teraz z now , mam nadzieje ze nic powaznego :O euforkka olaboogaaaaa ... no to ja bym tego nie dawala .. jak taka reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pokazuje ze zyje:D poczytam wieczorem zaraz mam impreze urodzinowa dla corki i jej kolezanek zostawiam ziolo🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dla Dawidka niech zdrowieje🌻❤️ i Wam na pecha [kwiat$ i a kysz !!!!ok reszte doczytam wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytalam MMM stronkowe🌻dzieki za wszelkie zyczenia😘 Martoszka trzymam dalej kciuki :) i dla corci🌻moze wirusa zlapala? Euforka jak tam Spajk po nocy? Co do mamy niech sie odwoluje gdzie sie da !!!! Impreze juz sie skonczyla-a ja jestem padnieta hahaha 6 dzieciakow razem potrafia czlowieka wymeczyc hehehe Pierw sie wpienilam bo robilam rezerwacje w mcdonalds i myslalam ze bedzie tak jak w polsce-ze pani sie nimi zajmie a ja pojde na zakupy bo w holadnii sa juz wyprzedaze:D A tu sie okazalo ze mi zarezerwowali vip party:O i nie bylo pani by sie dziecmi zajela:Pmusialam sie samagimnastykowac heheh a potem u nas na ogrodzie zabawy wymyslac-dzieci wrocily czarne :D bo bawilismy sie w zawody i gry z woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dzis niestety do pracy musialam ,potem wykorzystalam ze siora malego pilnuje to skoknelam na silownie...dawno juz nie bylam jakos zle sie czulam prawie codziennie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo stronka sie zlapala :) no corce juz lepiej o wiele,pojechala do Białowierzy na te wystepy....wszystko mieli za darmo jako zaproszony zespol i muzeum i zoo,zjezdzalnie i rozne gry...nawet obraz prawdziwy na plutnie z rama wlasnorecznie namalowany przywiozla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka ja Dawidek? ❤️ Hugo no to pracowity dzien mialas :D ale dzieciaki pewnie mega zadowolone byly! Spajk jakby lepiej do teraz... bo teraz znowu sapie, widac, ze mu ciezko ale sapie mniej niz wczoraj i tak dziwnie stoi, tylne lapy stawia jakby chcial kucac cholera boje sie zeby mu czasami nerki nie wysiadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ,nie o to chodzi ze z braku silowni zle sie czulam lecz o to ze nie moglam isc na silownie bo zle sie czulam hihi ale to brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka odbierz wyniki i zycze Ci zdrowka😘 Euforka byly zadowolone i padniete ale ja tez:D:P Zmykam na afro-latino hehehe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w ogóle nie wiem co się u której dzieje:( wysiadł mi net, a że domowy czy firmowy to wszystko jedno, więc odcięto mnie od świata możliwe że to mój komp odmawia posłuszeństwa bo teraz tylko na kablu działa 😭 pozdrawiam was znad naszego polskiego morza pogoda taka sobie, ale chociaż pracować nei muszę;) kazdemu zycze tego co potrzebuje jak mi sie uda bede zagladac jak mi sie uda rozumiec jak mi kabla nie zabiora, bo na \"powietrzu\" moj komp nie chce dzialac z netem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×