Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

podczytałam trochę :) nie będę już streszczać - napiszę tylko że jestem z Wami ❤️ na doły , choroby, radości i wszystko inne ziołem sypnę (w zeszłym tygodniu odkryli gliniarze niezłą plantację w specjalnie przystosowanym mieszkaniu- według ich wyliczeń roczny dochód z takiej to ponad 100000 funtów - ale wszystkiego nie skonfiskowali ;) ja trochę podebrałam to się dzielę ;):D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idem , po dziecko trzeba a ja właśnie zauważyłam że sobie koszulkę upaćkałam (dobrze że zauważyłam bo bym taka ufaflana polazła :P ) jak wrócę to się jeszcze trochę poudzielam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu u mnie 29st. duchota i wlasnie sie zachmurzylo....blyskac zaczyna chiba bedzie buza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dostalam piekna pocztowke od Euforki na rocznice slubu ktora przypada wlasnie jutro slicznie dziekuje ...jest naprawde piekna na blogu pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham niemachanym u mnie dziwna pogoda - gorąco,bardzo słonecznie i bardzo wietrznie gdyby nie ten wiatr to można by się opalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pada a ja zaraz na aerobik dobrze ze kolezanka po mnie zajezdza, chociaz mam jak to sie mowi 5 krokow ale jej sie nie chce samej isc na gore hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w tej chwili 24 stopnie w cieniu ! i dobrze bo nieciekawie było - nie tragicznie ale latem też nie można było nazwać :P a teraz news dnia , z ostatniej chwili ! JUTRO IDĘ DO PRACY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żeby było śmieszniej to nie do tej co pisałam wcześniej taka niespodziewajka :D można powiedzieć że to \"efekt uboczny\" tego że pomagałam koleżance jako tłumacz w poszukiwaniu pracy dla niej zaraz Wam wyłuszczę mały esej na ten temat na @ hihi ;) p.s. Martoszka , a kartkę ode mnie dostałaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOOOOOOOOOWWWWWWWWWW ide na poczte czytac :D a Martoszka napisala wyzej ze dostala hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaa no faktyccznie tak napisalam ale jaja co mi strzelolo do glowy to nie wiem hihi....sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahahah a ja czytajac i tak mialam na mysli eternity , nie wiem dlaczego , noooo ba bo ona robi kartki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm dzień dobroci dla kobitek ? ;):D laurkę dostałeś ? chyba dobrze pamiętam że jesteś tatusiem ? oj tak myślałam że Martoszka się pomyliła ale wolałam się upewnić ;) hihi cieszę się że się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzien pelen milosci dzis❤️ ale zamiast laurki to ptasie mleczko mi sie dostalo:classic_cool: wiekszosc oczywiscie dzieciaki opanowaly reszta na jutro, moze do kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi bo obie jestesmy na E ;) u mnie przestalo padac! :) w czwartek trzymac z rana kciuki ide do lekarza :) Eternity jeszcze raz powiem! bardzo sie ciesze i trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka trzymam kciuki moooooocnoooooo ! :) i dzięki :) hehe nie dość że obie na E to jeszcze z jednego bloga ;):D Mmm tak to już jest - dzieciom \"za fatygę\" trzeba oddać przeważnie połowę z wręczanych słodyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to na reke ja tam wole nie miec tych krągłości o linię trzeba dbac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza z opinia od tamtej i ta kazala powtorzyc badania ale toche inaczej i jeszcze morfologie zrobic chyba ogolną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Trzymam kciuki za Eternity, Euforka i Martoszke:) U mnie dzis upal :D za godzine jade po mala stesknilam sie hihi Wczoraj bylam napiwie w Maaseik i w stoliku obok siedzial ten Tom z mojej restauracji hahaha Pestka bedziesz wiedziala o kgo chodzi Na zwyo wyglada gorzej hahaha i o dziwo siedzial z jakas laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo nawet hhahahah :D Hugo autograf bylo trza wziac :D ja oczywiscie trzymam tez kciuki za euforke i Martoszke :) dzis mam koniec roku , i latam jak szalona no , Didi ma rozwolnienie a ja biegam od zmywanie do nicika , zaraz ide po kurakaaaaaaaaaaaaa i bedzie obiadek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hehe tosz siedzial z dupa wyzej niz glowa i sie rozgladal czy go ktos rozpoznaje hahahaha ja zakonczenie mam dopiero w poniedzialek,a wlasnie jak tam pkt?nie chwalilas sie albo ja przeoczylam ! Dla Dawidka🌻zabki mu ida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka czyli dziś u ciebie w myśl zasady - jak nie urok to sraczka ;) oby szybko przeszło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×