Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

heh i wyglada na to ze tylko u mnie pochmurno :o wzielam tabletke juz ale kurde zapomnialam ze z rana wzielam zyrtex bo mialam w domu zwykle na mnie nie dziala i teraz jak wzielam claritine to mi cisnienie chyba spadlo jestem przeokrutnie zmeczona i spac mi sie chce 💤 przedawkowalam cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Was gdzie wcielo ;-),hugo to pewnie plackiem na sloncu lezy dostalismy dzis prezent,przelali nam zwrot podatku :p w koncuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnna a co zrobilas w reke? Michas jest cudny!!! :)❤️ duzo zdrowka Wam zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka a no nic ;) mały głodomór ja zajmuje non stop :) pije dzis cyca jak smok a ja czuje sie jak jednoreki bandyta ;) Michas urodził sie 16.06.2009 ważył 3360g dugosci nam nie podali bo tu nie mierza dzieci otrzymal 9 pkt Apgar w 1 minucie w kolejnych juz po 10:) poród sn bez zadnego znieczulenia bo zanikała mu akcja serca, vaccum, 3 ciecia 1 pekniecie ale juz wszystko jest dobrze i ze mna i z nim. Zwiałam z szpitala w pierwszej dobie po porodzie bo w domku najlepiej :D jest mega żarłoczny i uśmiechniety , bardzo dzielne dziecie jeszcze jak był w brzuszku brali mu 6 fiolek krwi z głowki a urodził sie bez wrzasku i szoku - mój dzielny facecik :) Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiesci z poludnia:O pozalewane, poniszczone ludzie w kilka godzin stracili duuuuzo:O na szczescie nikt nie ucierpial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnna masz mega dzielnego synka!! ❤️ :) MMM no niestety jak ogladalam filmiki czy zdjecia to ryczec mi sie chcialo wyobrazam sobie co musza czuc ci ludzie :( w jednym domu bylo widac, ze woda podeszla az pod sufit a widac, ze mieszkanie bylo swiezo po remoncie widzialam tez co pozostalo po autach ktore zostaly zalane straszne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Annnnnna sliczny bobas 🌼 pestka to chyba jak poszla do tej szkoly wczoraj to zaginela w akcji :p ja dzis jeszcze musze porabotac przed wakacjami i w czwartek ;-) potem laba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastek no , wsiaklam , poszlam do kolezanki na ciasto :D i tak zlecialoooo annnnnnna sliczny synus :) no jeszcze dzis do poludnia i labaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jaki fart ;) dobrze, ze sie nie rozpisalam bo by nowa strona zaczela sie od narzekania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co narzekac dzis od rana sloneczko, upalnie:classic_cool: dzien pelen dobrych perspektyw ... chyba:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie wczoraj bylam u weta Nie widac jakies super poprawy. S sprawia wrazenie zmeczonego i mam wrazenie, ze to przez te leki. Dostaje w sumie 8 roznych tabletek, niektore po 2 a niektore po 3 razy dziennie w tym steryd i do tego zastrzyki. Tydzien temu w poniedzialek przestalam mu podawac zastrzyki dlatego, ze zauwazylam, ze stoi na ugietych tylnych lapkach. Zastrzyki kazano mi podawac domiesniowo wlasnie w tylne lapy. Wczoraj na wizycie powiedzialam, ze przestalam bo wydaje mi sie, ze go bola lapki i nie ma sily stac (dostalawal zastrzyki codziennie przez 3 tyg) wiecie co uslyszalam \"o boze czemu go tak meczycie\" noz myslalam, ze mnie cos tam trafi Dowiedzialam sie, ze te zastrzyki sa strasznie bolace i ze mozna je dawac podskornie - nie bedzie bolalo Pytanie czemu ja dopiero teraz sie o tym dowiaduje??!! Jak pytali sie mnie czy sama robie zastrzyki to przeciez mogli sie zapytac jak? podskornie czy domiesniowo (w ulotce jest napisane, ze podawac domiesniowo. Tak tez kazal robic ten lekarz z wrocka i tak mnie nauczyla ta moja ) Przeciez sobie sama nie wymyslilam tego :( rece mi juz opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaa ja zamiast pracowac wole leniuchowac :D czytam wiadomosci slyszeliscie o kolejnej katastrofie lotniczej?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×