Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️:) Euforka ;) Jacys dziwni sa tam lekarze:O nie doinformuja a potem sie wymadrzaja:O oby S szybko stanal na lapki❤️ Anna duzo zdrowka i sily Wam zycze❤️maly jest slodki-juz go na nk poogladalam Wczoraj nie smazylam sie na sloncu heheh bo musialam pojechac odebrac swoj dyplom Moja cora ma 90,5 % i jestem bardzo zadowolona A ja po odebraniu dyplomu pojechalam ze swoja nauczycielka z 1 roku i jej 2 uczniami-w tym byl jeden polak -do kawiarni i wrocilam jakos po 24 do domu:D dzis mnie gardlo boli bo jechalam z otwartym dachem i mnie chyba w nocy zawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMM a no szkoda :D Hugo wszedzie sa dziwni lekarze, wszedzie! i szkoda, ze musimy tego doswiadczac ze spajkiem :( Zdawalam sobie sprawe, ze moze go bolec ale oni caly czas mi kazali podawac te zastrzyki. To co mialam robic? A moze gdyby za glupia igle i strzykawke nie kasowali po 9zl to bym chodzila do nich a tak to mnie juz nie stac na to. Na same leki i wizyty w tym mcu wydalam 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) ja się ciągle \"goszczę\" tzn albo ja w gościach,albo u mnie goście ostatnio to po jednym gościu pościel wyprała,wyprasowałam i....nie doniosłam do szafy,bo nastepny przyjechał :D od wczoraj duchota u mnie,dziś do tego słońce daje nieźle,a moja jedna czarna afganka lezy na balkonie na tej patelni!!wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję,że o mnie pamietałyście przy wysyłaniu fot i nie tylko,postaram się odpisać w wolnej chwili Aniu Michałek sliczny,widziałam go już na nk,niewch rośnie zdrowo!!! Euforka no brak słów na tych wetów....i nieźle kasują z tego co widzę.....oby było przełożenie w poprawie zdrowia Spajka!! No i gratuluję świetnych świadectw wszystkim dzieciom!!Wakacje czas zacząć!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie potraktowalam sie kwasem migdalowym , jesooo jak nalozylam myslalam ze mi sie ryj pali , nie dotrzymalam nawet do zalecanych 3 min ahahaha .. zbielala mi skoraaa bleehhhh , bede czekac na wyniki , pewnie jutro bedzie mi zlazic skora z ryja i bede jak potworrr hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pochodzę z małopolski, do domu dzwoni się ze strachem co tam nowego rodzice powiedzą :/ prawie jak w 97r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe ledwo zyje,mam juz dosc upalow,wszystko sie lepi, bleeeeeee pestka a od czego ten kwas migdalowy jest????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od regeneracji skory , schodzi wierzchni naskorek :D czyliiii , usuwa syfy, piegi zmarszczki przebarwienia w pewnym stopniu. slyszalam ze niektorzy robia tez na rozstepy :P ale to trza sie z lekka ludziom nie pokazywac :D bo jak schodzi skora to sie wyglada nieciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dosc upalow , kuwa nie mozna nic zrobic bo zaraz cie pot oblewa jak swinie , w sypialni mam 27 stopni , spac sie nie da , a okna otwarte sa wszedzie caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam 27 w domu,pol dnia siedzialam w basenie ja w dzien zamykam okna bo sie nagrzewa z dworu a wieczorem wszystkie otwieram wlacznie z balkonem Jade jutro nad morze wiec moze byc i upal hiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka hehehe :D zboczku Ty jeden wlasnie,to prawda co hugo godo,w dzien trza okna pozamykac ,rolety jak sa,wtedy tak sie nie nagrzewa, przyszla do mnie dzis bluzka z ebaya hehehe,ktoras tam,ale niestety musze oddac dla malej :p,nie wiem jak ja kupowala ze kupila rozmiar S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj ciastek no to zes dala czadu ;) u mnie wlasnie po burzy ale dzis tez byla rzeznia u nas wlasnie sobie wlosy zafarbowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka zdjecie cykaj i wysylaj ! Ciastek dobrze ze corcia wynosi:) Ja wczoraj szukalam butow na lato-wszystko jakies takie na jedno kopyto i nic mi sie nie podobalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki doki :D ale to jutro z tym, ze powiem szczerze, ze zbytnio zmiany nie widac :D ale skoro jestesmy przy fotach to wysle Wam jutro fote roku w roli glownej ze mna :D zachcialo mi sie zdjecia w polu lawendowym no i jak juz wlazlam w te krzaki to zaczal mnie atakowac bąk wiec generalnie panika i strach tak to juz mam, ze nie lubie jak mi cos brzeczy i lata nad glowa K uwiecznil to na fotach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo drugi raz dzis :) Eternity kobito pracujaca jak znajdziesz chwile to rzuc okiem na @ potrzebuje zgody poki mnie wena tworcza dopadla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka hihi koniecznie wysli ta fotke z bakiem:D ale smarkam-az wstyd w taka pogode:P dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a u mnie z lekka sie ochlodzila , i dzieki Bogu :D ale ja dzis wygladam jakbym sie czekolada nasmarowala hahaah na gebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde od 9 zbieram sie za sprzatanie i jakos mi to nie wychodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×