Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ Martoszka ❤️ żeby rączka małego się szybko goiła ! ech że też nie mogli mu od razu założyć lekkiego gipsu przecież to malec i wiadomo że ciężki i starszemu będzie przeszkadzał a co dopiero dziecku Izunia jeden medal mniej nie zaszkodzi ;) już dużo ich macie szkoda że kasa bezzwrotna Pudełko spartanko jedna ! ja w normalnych warunkach pogodowych bym nie wyrobiła pod namiotem a co dopiero jak leje Pestki poszaleli ! Hugo pewnie już za późno na życzenie miłego wypadu do zoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam dobrze że jutro wolne a ja właśnie dziś się zastanawiałam kiedy u nas jakiś bank holiday i muszę sobie poczekać jeszcze caly miesiąc buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo dostaję tygodniówki i dobrze bo nie muszę czekać 4 tygodnie na wypłatę hehe a pierwszej wydałam połowę na szmatki ;) kawałek na \"przydasie\" do kartek i trochę zostawiłam coby konta nie wyczyścić na amen tak od razu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dodam że pierwsza wypłata była taka mniejsza bo za 3 dni pracy (zaczęłam w środę) więc nie mogłam poszaleć mocniej ;) wrzuciłam karteluszki na bloga :) i muszę się zabrać za robienie następnych bo terminy gonią ale czasu wiecznie małooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja normalnie wstaje bardziej zjebana niz sie klade :O co za pierun? nic sie nie chce , wybilam se miednice na karuzeli z lekka , chodze i kulstykam :O no i tako .. dupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka lecznicze🌻mnie zawsze po karuzeli kregoslup boli hehe ja jade za tydzien szalec pojde na nowo atrakcje-king konga:D Eternity mi ostatnio tez czasu brakuje hihi dobrze ze pierwsza wyplata wydana;) Pestka ja tez bymostatnio spala i spala-stwierdzilam ze im dluzej spie to chce mi sie jeszcze wiecej spac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ dzis moj maly nie dal pospac mi w nocy najpierw wolal mnie ze sie odkryl i mu zimno a nie dal rady sie przykryc lewa reka potem plakal ze mu reka swedzi a za godzine ze go boli :O wreszcie polozylam sie kolo niego i przysnelam z pol godz. az malo nie spadlam :P (lozko pojedyncze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis na 9 pojechalam z corka do ortodonty na odcisk....bo bedzie miala aparat ale tylko na gorna szczeke....ale szczesliwa :) za 4 tygodnie juz bedzie z aparatem smigac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest zawsze w hasselt i ide tam 3-^4 razy hihi Martoszka szkoda malego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ znów ja to już sama nie wiem kiedy bardziej zjebana jestem - czy jak się kładę czy jak wstaję i jedno i drugie robię już automatycznie a dziś dostałam w palnik na sam koniec dniówki 😭 bo urgent i trzeba było zapierdalać nawet boss stał nad nami dobrze że nie krzyczał \"schneller, schneller\" :P ale za to na koniec usłyszałam \"dziękuję za dzisiejszy dzień\" od superviserki , jak nigdy szkoda tylko że byłam tak zrąbana że nie przyszło mi do głowy powiedzieć że \"dziękuję\" przyjmuję ale jakaś premia by się też przydała ;):D Martoszka bidulek ten Twój mały :( 😘 od ciotki eternity żeby gipsior mniej przeszkadzał córa , mówisz, cieszy się z aparatu ? bo to chyba teraz :classic_cool: wśród młodzieży zaświecić blaszką przy uśmiechu ? nie jestem na bieżąco Pestka to żeś poszalała 🌼 jarnij sobie na drugą nogę to może kustykać nie będziesz Hugolina a Ty uważaj żebyś po swojej karuzeli nie utykała ! a teraz idem źreć :P dopiero,przecież wcześniej nie miałam czasuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wlasnie z nad jeziora pod Bruxela wrocilismy,niedaleko ok 20km bylismy pierwszy raz,znajomi nas wyciagneli,wpieprzyl deszcz ,potem chlopaki sie kapali,ale miejsce zajebiste,placisz za wstep,jest mnostwo miejsca do zabaw dla dzieci,toalety plus knajpa,chlopy w karty grali kto przegral robil pompki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek a baby czemu sie nie kapaly? ja to nie daruje musze zawsze wskoknac oooj eternity ty tez dzis bidna :O a blacha zaswiecic u mlodziezy to masz racje...szpan na calego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka🌻 Ale wczoraj burza byla grad hihi a ja jechalam wtedy samochodem bo sie ze znajomymido restauracji umowilam-wycieraczki nie nadazaly wode zbierac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️🖐️ u mnie upal i jakos nie widac burzy....chociaz zapowiadali jakas padnieta jestem,chyba temu wlasnie ze goraca moj maly nagina z tym gipsem z kolegami mam nadzieje ze nie rozwaligo robia u nas kolo domu chodniki nowe i ulice...cala jest rozkopana,jak tylko nie widze to maly nagina po tych rozwalonych plytkach....wczoraj znowu 2 razy sie wylozyl -kaleka jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka widze twoj opis na gg i tak mi sie przypomnialo ze jak bylam w Bialymstoku to widzialam afisze ze APOCALYPTICA bedzie na dniach tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×