Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jezdem :D wszkole oki prawia ta sama ekipa , tylko zombi zebami swieci w kolo i dupe lize :D:D:D myslalam , ze jebne :) Michal -Slowak az sie krzywil bo ona kolo niego usiadla ahahahah i rzy i go w reke jeb a on siedzi sztywno i nic haahhah, wspolczuje mu hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc]:) heheh Pestka to bedziesz miala polewke:DMialas juz normalna lekcje? U mnie dzis szaro za oknem i leje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez ostatnio ciagle ta maka maka sie powtarza hahahahaha przewaznie przy weekendzie hihihi u mnie tez zimnoo jak w pazdzierniku brrrrr jo Hugo lekcja byla prawie normalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dorwalam kompa - pisalam z komorki sie mi przypomnialo ze mam free dostep do netu to trzeba uzyc czasami ;) pozniej Was poczytam na razie jezor mi wisi do pasa , musze zjesc i napic sie kawy i brzuch mnie napierrrrrrrrrr na @ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aa no wlasnie pestka wszystkiego naj naj z okazji imienin przyznaje sie bez bicia ze zapomnialam ale pestka wie ze nie mam glowy do dat urodzin bliskich czasem nie pamietam a co mowic o imieninach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde klient to znaczy mozna powiedziec ze nas znajomy przywiozl mi dzis do pracy reklamowke grzybow wlasnie skonczylam sie z nimi bebrac i ugotowalam zrobie dla W sos do pasztecikow na kolacje mam nadzieje ze sa dobre bo jutro bedzie widac efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no moja corka to zwariowala nie dosc ze zostala gospodarzem klasy(z czego bardzo dumna ze ja wybrali) to jeszcze zapisala sie jak do tej pory na kolka: -plastyczne -przyrodnicze -polonistyczne ma zamiar jeszce tak jak w tamtym roku na matematyczne i historyczne mowi ze podnasza ocene jak sie chodzi ja mowie toz i tak mialas 5 a ona ze chce 6 haha nie wspomne o SKSie,balecie,tancu nowoczesnym i harcerstwie :O ja nie mialam tyle zapalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW! faktycznie ma zacięcie,ciekawe czy jej czasu na wszystko starczy ;) ja to nawet przez etap zuchów nie przebrnełam,byłam na kilku zbiórkach i mi się znudziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziekowali 👄 ja sie przyznaje , ze tez zapomnialam ahahhhahaa dopiero wczoraj przypomnialam se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie co Wam powiem to Wam powiem nie moge sie doczekac :P:D jeszcze tylko jeden dzien :classic_cool: i urlop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze odpoczac juz od roboty bo przeciez mozna sie wykonczyc a od soboty u mnie zaczyna sie winobranie jak co roku i bedzie sobie trwalo przez caly tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×