Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a mnie nasza sluzba zdrowia doprowadza do obledu jaja nie z tej ziemi lekarz prowadzacy moze mnie przyjac w czwartek bo terminy wszystkie ma zajete no chyba ze pofatyguje sie w czwartek ... cudem znalazl sie termin u innego lekarza na dzis na 17:50 niezle nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martosszka ❤️ zaczyna mnie bolec gardlo :( a w srode wyjezdzam mam nadzieje ze bedzie fajnie bo nie mam ochoty jechac;) centrum nurkowe juz sie cieszy:D bo pamietaja dwoje wariatow z zeszlego roku:D a ja bym spac poszla i obudzila sie dopiero wiosna :) i wez takiej "zrob dobrze" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka 🌻niech Cie wreszcie chorobsko pusci ! Pestka hihi to z jednej strony C ulzylo -nie?no ale takie tlumaczenie-ze jak nie jest gotowy,zawsze dziecko za pierwszym razem placze -wiec glupie to ich tlumaczenie bylo:O No to sie ciesz Dawidkiem do konca roku:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mial isc od lutego na poczatku , ale po rozmowie z pania , ze on nie sika w pampra i takie tam to potem mi zmienili na listopad , a teraz znow luty , mysle , ze cos wydumali tako , mogli jakies zawiadomienie poslac , czy kartke , albo zaczepic pod szkola jak Gabi odbieram a nie tak .. no ale nic .. toz nie zostawie sila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no nic pestka to zostanie w domu,najgorzej ze o 4 miechy pozniej bedziesz mogla isc do roboty jakby co kurde ja musze pisac prace semestralna z kosmetologii ale powiem szczerze ze pierwsze kroki mam juz za soba bo mam materialy,mam strone tytulowa i mam tez pierwsza strone :) zaczynam druga :) aaa ma byc conajmniej 5 stron druku a mam zamiar tez pare obrazkow wsadzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah wlasnie nie wiem czy sie martwic czy smiac godz temu przyjechal kurier pwoeidzial ze ma cos dla mojego meza:D 70 roz! z karteczka "jestescie wspaniali" nie wiem od kogo :D tj ok, mamy podejrzanego, ktory uwielbia takie spektakularne akcje ale moj maz jest "obrazony" i powiedzial ze do niego nie zadzwoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak jak mowilam , z gminy dostalam kartke , zeby isc sie zaszczepic przeciw mexykanskiej grypie .. hahaha niech spierdalaja na szczaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Pudełko do tych róż była dołączona karteczka JESTEŚCIE wspaniali,a nie jesteś wspaniały....to ważne!! ;) możesz więc uznać,że połowa róż dla ciebie była :) Euforka normalnie słów brak żeby opisać twoje przeboje z lekarzami... co by ci zaserwować,abys wyzdrowiała tak raz na zawsze ;) Pestka tyle nerwów a Dawidek jeszcze do lutego ma "wakacje" małemu pewnie żadna róznica,ale tobie to kamień z serca spadł na te 4 miesiące ;) a ja teraz patrzę jak mój dom pomału zmienia kolor.....cały parkiet i dywany mam w niebieskie kawałeczki piłki,Alma postanowiła rozpracować swoją pierwszą zabawkę jaką się zainteresowała u mnie - niebieską piłeczkę odstresowującą (taka miękka do ściskania w ręce) jak skończy mordować piłkę to zrobię jej pogrzeb.......odkurzaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no serio , i tak nie pojde , niech zapomna :P Izunia hehehe bedziesz miala co robic :D R.I.P dla pileczki hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszykim :) i od razu porcja wirtualnych rogali marcińskich!! C C C C C C C C C C ja już jednego wciągnęłam na sniadanko z kawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah wszykim.....wszystkim rzecz jasna!!! (bo zara wpadnie tu jaka pomarańcza i będzie mnie uczyła po polsku pisać ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) A moja mala znow chora:O ma wysoka goraczke ech-jak jej nie przejdzie to jutro do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ja tez czestuje sie rogalem a nawet dwoma 👄 wczoraj bylam w poznaniu bo na szkolenie musialam jechac, pozniej nasza ekipa wyladowala w ikei ale tam rogali jeszcze nie mieli ;) Hugo dla corci zeby szybko do zdrowia wracala🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi wiecie co zrobilam zarezerwowalam bilety na premiere - ksiezyc w nowiu i to w ostatniej chwili bo po godzinie juz nie bylo wcale ide w czwartek na maraton najpierw zmierzch a pozniej zaraz o polnocy zaczyna sie ksiezyc w nowiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha nooo masaż,masaż temu sie ucze bom niedouczona ja nawet jak zobacze jakis blad to nie wytykam i nie zwracam komus uwagi bo jestem dobrze wychowana ale jak ktos tylko czeka zeby komus dosrac...a wiem kto to tym razem zrobil to niestety jemu bedzie masarz hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga taki masarz na zimnym stole oblozonym swinska sloninka i podrobami bylby niczego sobie :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×