Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Martoszka daj sobie pas z pomaranczka ! skoro taka uczona to po co pytania zadaje?:P Euforka😭ja tez zazdroszcze hihi -czekam na relacje:) Mala dzis miala ponad 39,5 goraczki:O ide jutro z nia do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja to tylko wpadłam zameldować że mnie do świata podłączyli zaległości mailowe i topikowe będę nadrabiać jak się wydłubię z wypakowywania (tak , tak jeszcze nie wszystko na swoim miejscu... padam na ryj...) buziaki lasencje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ eternity no ja bym sie zdziwila jakbys sie tak szybko uwinela :D to pewnie potrwa jeszcze trooocheeee :D Hugo uuu no napierdzielajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ale dzis jaja normalnie szok poprosilam K zeby zwiozl mi siostre na egzamin na prawko bo dzis zdaje i co spoznili sie!! :o ale naszczescie siostre dopuscili do egzaminu inaczej to bym chyba mu leb urwala, ubila mial przyjechac po nia 30 min przed egzaminem a przyjechal 9 przed bo korki on to czasami chyba z kosmosu jest ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo nie ma zartow, idz do lekarza bo samemu leczyc to nic dobrego aaaaaaa nie mowilam Wam bylam u lekarza i kazal mi dluzej brac antybiotyk bo tamta mowila 5 dni a ten mowi 10 dni i powinno pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity szybko sie uwijaj i nadrabiaj zaleglosci bo na skrzynke wyslalam schemacik jak samemu zrobic rolety rzymskie ktoras chce? :) tylko trzeba maszyna do szycia sie posluzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dziendobry daje zdrowotne dla corki hugo i dla euforki oczyuwiscie euforka z zdala chociaz siostra egzamin? musiala zdac przeciez to jutro piatek trzynastego eternity jakos sie pozbierasz pomalu,dobrze ze juz ten remont caly za toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Hugolina do lekarza z małą,to nie żarty taka gorączka!! Martoszka każdy ma prawo zrobic literówkę czy inny błąd i nic strasznego się nie dzieje Eternity witaj w świecie! ;) jeszcze troszku i już będziesz na cacy rozpakowana i ulokowana w nowym domku. Euforka no w Ikei może i nie było rogali,alw wystarczyło wejść do pierwszej lepszej pierkarni lub cukierni i rogale na bank były!! Ja w niedziele dla przyjaciółki kupowałam,bo z Bydgoszczy na wystawę psów do oznania przyjechała Maszyny nie mam,ale chętnie bedę podziwiać wasze własnoręcznie (własno-maszynowo ;) ) wykonane rolety rzymskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka jakos niemam odwagi patrzec hihi Z mala ide dolekarza dopiero popoludniu-rano goraczki niemiala a ja pracowalam-a teraz znow rosnie:O Dostalam pierwsza wyplate:D nawet wiecej niz myslalam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka wreczam zilo zdrowotne🌻 oby teraz antybiotyk pomogl ! i jak tam siostra?zdala? Jutro 13 wiec trzeba zagrac w lotka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdala :D :classic_cool: ale sie ciesze bylam pewna ze jej nie wpuszcza na sale na teorie kto to widzial sie spozniac na egzamin panstwowy? bo najpierw o 8 egzamin z teorii a dopiero pozniej praktyka czyli jazda, ale juz po :) K ma glowe uratowana ;) Izunia wiem wiem, ze u Was te rogaliki wszedzie dostepne i pyszne sa :) Niestety nie mielismy czasu, pewnie gdybym byla sama nie bylo by takiej gonitwy a jak jest sie w kupie to wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlazlam na linka okropienstwo :o ze tez ludzie sie tak okaleczaja ;) ciekawe czy na starosc tez beda nosic te tunele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka gratulacje dla siostry ! Mala ma grype-na pytanie czy to zwykla czy meksykanska grypa-odp ze niewie:O stwierdzil ze to bez roznicy:Pdostala antybiotyk i mam obserwowac-mam nadzieje ze to zwykla grypa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce jakas wyplate dostac :D :D wszyscy dostaja tylko nie ja :D dzis oproznilam swoja szafe , polowa idzie na ebaya a reszta do smieci :D trza starego za kieszn pociagnac :D :D poza tym nic mi sie nie podoba w sklepach , wszystko jest jakies na jeden kopyt , a jak mi sie podoba to kurwa wszyscy w tym chodza , wiec ja nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehehe pestka sama jestes wiesniara ktorej sloma z butow wystaje,spadaj a tak powaznie to rozleniwilam sie ostatnio jak ta kwoka na grzedzie ,nic mi sie nie chce ,pospalalbym dzis jeszcze no fakt w sklepach nic nie ma,ja ostatnio kupilam se plaszczyk przeceniony z 80e na 30e :p na Andrzejki mielismy isc do polsko-greckiej knajpy ze znjaomymi ale nie pojdziemy co z mala zrobie,przeciez samej jej nie zostawie bylo po 45e od osoby spadam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to jak juz jestesmy przy zakupach to ja powiem, ze nie pamietam kiedy sobie cos ostatnio kupilam 😭 a marza mi sie buty i torebka taka duza, pol workowata w kolorze stalowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i taki soczyscie kolorowy szal z przewaga zolci, czerwieni i pomaranczy wiecej grzechow nie pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Hugolina to na pewno zwykla grypa i do tego ta lekka,mała za 3 dni bedzie zdrowa jak pierwiosnek!🌻 Ja o andrzejkach zapomniałam! ja weselem żyję,bo 5 grudnia idziemy :) to będzie takie charcie wesele i na zaproszeniu jest napisane,że zamiast kwiaqtów młodzi chcą kocyki,które potem do schroniska zawiozą.....no to wczoraj kupiłam taki duży dziecięcy polarowy kocyk :D ja ostatnio zapadłam na bluzkę koszulową,ale rozmiarówka na słonia,w 38 mogłam się utopić,w 36 ramiona za duże,szukałam więc 34.......nigdzie nie ma :O no to wzięłam się na sposdób - zaczęłam bluzki w rozmiarze 36 porównywać w ramionach i udało mi się znaleźć najmniejszą!! :D tak to jest w sieciówkach,że bluzka o tym samym rozmiarze może mieć nawet 2 cm różnicy w ramionach,a to wg mnie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×