Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ooo widzisz pudelko czyli plus :) no ciastek kafe sie jebie :D i to na wszystkie strony na stronie glownej panuje rzez hahahahaa a modow nima??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak dretwo??? poszlyscie straszyc juz na Halloween czy cooo,a moze cukierki zbierac ;-) eeee weekend sie zaczal :p my jutro na impre idziemy do znajomych ,a dzis mi stary zakomunikowal ze w grudniu znow impra sie szykuje u niego w pracy idziem do knajpy hehehe,w zeszlym roku bylo super ;-) no nic no,jak Was ni mo to i ja spaaaaaaaaaadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz z ta zgypa a slysza;lyscie co sie dzieje na ukrainie?szkoly we Lwowie na 3 tyg.pozamykane i wszyscy juz chodza w maskach kurcze ukraina blisko mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie w domu tez grypa wszyscy chorzy co tu tak pusto? a Pestka gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo zapracowala sie, miala nam tu szczegolowo zdac relacje i tez gdzies zniknela Eternity szaleje w nowym mieszkanku i czasu ni ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek imprezuje a Martoszka pewnie zakuwa do szkoly podobnie jak Pudelko ;):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja tu :D bylam wczoraj na malej imprezce :) ale glowa dzis pekaaaaaa... oczywiscie nie od alko tylko od tv hihih gosciu siedzial z pilotem caly wieczor i tylko przelaczal programy , a tak rozpierdolil ten tv ze sie bylo trza przekrzykiwac jak sie chcialo cos powiedziec .... dzisyssssssssssssssssss jeszcze dzis mi trzeszcza wiadomosci w glowie , rozumiem muze sluchac glosno ale nie programy wrrrrrrrrrrrrr nie podobalo mie sie zbytnio a dzis czekam Menda ma mnie odwiedzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Widze ze kazdy cierpi na brak czasu i topik poalu zanika:P Kolezanki w pracy fajne-o dziwo wszystko rozumie hihih Tam ludu jak mrowkow,gadaja tam w 3 jezykach-wiec jak jakis francuz cos sie mnie zapyta:O to zawsze zagaduje czy zna angielski:D Wczoraj bylam caly dzien na kasie-wiec jak wrocilam do domu to mnie glowa bolala:Pod wrzaskow dzieciakow,od tlumu itd Praca nie jest zla-ale i tak bede szukala czegos innego-a moze sie uda hihi Najgorszy byl pierszy dzien--pracowlam 9 godz i tak do konca niewiedzialam co mam robic:P z kazdym dniem jest lepiej Praca jak praca;)jak wracam do domu to padam:D a jeszcze trzeba wyprasowac ,poprac itd Dlatego tu mniej zagladam:( Dzis Wszystkich Swietych-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niestety sie nie ucze(a szkoda) jak patrze na to ile tegomam to mam odruch wymiotny i nawet narazie nie patrze hihi dzis z rana pojechal;ismy do rodzinki na groby....niedawno wrocilismy ciocia zrobila na specjalne moje zamowienie kartacze bo robi super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo no to trzymam dalej kciuki zeby z kazdym dniem bylo lepiej i lepiej :) a z czasem jak sie wciagniesz w ten wir to i bedzie czas na prace, prasowanie i kafe ;) Pestka o ludu gdzies Ty byla na tej imprezie? dziad jakis nienormalny chyba musial byc, impreze zrobil i tv ogladal :o wspolczuje a co tam u Mendy? Ja tez dzis po cmentarzach polatalam, zimno u nas okropnie doslownie zero stopni :o jutro bede znowu skrobac szyby pewnie mrozno w nocy :( a jutro do pracy nadal jestem chora ale to szczegol grypsko nie chce mnie opuscic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez chlodno bylo ale 4 st. kurcze moj maly ma goraczke 39st. nie ma objawow tylko to...a coz mu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobry ten gosc na imprezie ja tez mam takiego jednego co jak do nas na impre przyjezdza(pestka wiesz Marzeny maz)to odrazu lapie sie za pilot szuka programow informacyjnych lub sportu,robi zajebiscie glosno i ciagle wszystkich ucisza bo czegos nie uslyszal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) u Mendy oki :D jutro moze pojadziem do Francji porobic zakupu jakies :) do oszoloma mamy jakies 25 km a pozniej moze BXL park wodny odwiedzimy , ale to sie zobaczy jeszcze :) jakos trza wykorzystac wolny tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×