Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ mało czasuuuuuu 😭 zima mnie zastanie z załatwianiem wszystkiego ..... że o czytaniu Was nie wspomnę .... buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) a ja wczoraj dostałam pozwolenia na posiadanie,utrzymywanie i hodowle chartów,mam całkowicie legalne psy!!! od wczoraj walczymy,aby umieścić stronkę na serwerze na republice się nie udało,dopiero po opłaceniu okazało się,ze serwer nie obsługuje stronek w tym formacie....normalnie Czarnogród jak to mój znajomy określił dziś spróbujemy na inny serwer wrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju pestka juz do szkoly? jeju jak to szybko zlecialo mam nadzieje ze mu bedzie tam dobrze i sie szybko przyzwyczai i on i ty...tylko nie rycz :( izunia gratulacje z dostania pozwolenia trzymam kciuki aby na nowym serwerze sie udalo a ja prosze o trzymanie kciukow za jutrzejszy test z anatomii strasznie tego duzo:tak z 40 stron na pamiec a zagadnienia takie ze niektorych nie potrafie dobrze przeczytac ucze sie to co mi wlezie w lep czyli z 1/4 i liocze na szczescie ze na to wlasnie trafie hihi wiec kciuki sie przydadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka jak to do szkoly?? przeciez on malutki!! Martoszka!! trzymam kciuki , wszystko trzymam, na msze daje itd ja nie znam wyniku swojego egzaminu... moge sie tylko domyslac;) 6 stron drobnym drukiem i 15 min na wypelnienie, nie zdazylam tego nawet przeczytac a co mowic zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia GRATULACJE !!!!!!!!! Pudelko tu dzieci zaczynaja nauke od 2,5 roku , mowie szkola bo w tym samym budynku co i starsi i te same godziny .. choc wiadomo , ze to bedzie nauka taka dla dzieciaczkow jak przedszkole :) Martoszka noo bedzie placz hihi i zgrzytanie zebow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia gratuluje! :) i czekam na stronke ;) oby tym razem sie udalo! Pestka ojoj myslisz ze bedzie plakal? Martoszka trzymam mocno :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mi też się wydaje,że więcej płaczu będzie u Pestki niż u Dawidka stronka ruszyła,na mailu macie linka ogladajcie i oceniajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam i jest tak jak w ksiedze napisalam ;) Pestka to ja bede trzymac za Ciebie kciuki zebys sie nie rozkleila ;)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam glos z chrypa brzmie jak 80letnia babcia ale jakby tego bylo malo to boli mnie ucho i wyskoczylo mi zimno normalnie uwielbiam byc chora 😠 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tak to jest euforka jak jedno jest to sie reszta rzuca ja jak bylam chora to jeszcze @ dostalam :D zyc nie umierac , myslalam ze wysiade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aj Pestka nic nie mow 😭 wlasnie skonczyla mi sie @ ale caly tydzien sie meczylam do tego dzis wstalam i boli mnie znowu po prawej stronie gardlo jakby tego bylo malo chyba mam zapalenie pecherza i jeszcze wyskoczylo mi zimno pod nosem 😭😭😭 ale ucho przestalo bolec ja nie wiem jak to jest przeciez od srody na antybiotykach jade :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a we wtorek jade na szkolenie nie mowiac o tym ze od poniedzialku do pracy ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ powinnam się pakować bo dziś wielka przeprowadzka ale curwa nie wiem w co mam najpierw ręce wsadzić 😭 :P trochę już przewiezione na tyle co bagażnik pozwolił żeby na pusto nie śmigać tam i z powrotem ale i tak jeszcze w cholerę wszystkiego zostało szkoła dla lasek załatwiona , będą obie w jednej- trzeba będzie jednak dojechać kawałek ale za to przez przypadeczek sprawdzając drogę od przystanku do szkoły "odkryliśmy" childcare centre można podrzucić dzieci od 7:30 , rano zaprowadzają do szkoły , popołudniu odbierają ze szkoły i do 5:45 trzeba dzieci odebrać mają też rano lekkie śniadanie , popołudniu podwieczorek no i na okres wakacji i wolnego ze szkoły można dzieci na cały dzień tam posłać tanio nie jest ale będę spokojna i powinniśmy dostać zwrot około 70% z tego tytułu że płacimy za profesjonalną opiekę nad dziećmi co nie zmienia faktu że jednak dobrze byłoby siedzieć w domu ale i kasę za to dostawać :P aaaaaaa i przez jakiś czas będę bez internetu 😭 w poniedziałek w nocy wyłączą tutaj a na nowym adresie dopiero w środę podłączą czyli jeszcze od biedy jak jutro wpadnę tu trochę ogarnąć to mogę sobie lapka wziąć ze sobą i jeszcze się podpiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecznicze zioło dla potrzebujących 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kurować mi się tu ! mnie też coś bierze ale się nie daję :p chrypę mam i lekki katar ale nie mam czasu nawet o tym myśleć :P Izunia stronkę widziałam :) super ! Pestka nie rycz ino ;) mały nie zginie a będzie zadowolony że ma dzieci wkoło siebie :) Martoszka trzymam mocno kciuki za test !!!! Pudełko za wynik Twojego też !!!!! co do świńskiej grypy to wiem tylko tyle że w sumie nie jest groźna jako sama choroba tylko mogą wystąpić poważne powikłania i ogólnie może przebiegać ciężko u osób które już są przewlekle na coś chorzy - głównie na serce, nerki , wątrobę , dla kobiet w ciąży córa sąsiadki jest alergikiem (na wszystko prawie że) i przeszła ją normalnie jak zwykłą grypę dużo szumu zrobiło się ostatnio wokół szczepień bo w pierwszej kolejności kazali szczepić się kobietom w ciąży i tak do końca nikt nie potrafi wyjaśnić czy powinny czy nie ... i niby z jednej strony jestem jakaś spokojna w tym temacie ale z drugiej jak przedwczoraj usłyszałam jak taksówkarz podczas prowadzenia samochodu kicha to zaraz sobie wyobraziłam te zarazki lecące na kierownicę , potem przeniesione na jego ręce a potem na pieniądze którymi wydawał mi resztę :o a moje dzieci do znudzenia słyszą ode mnie litanię na temat zachowania zasad higieny, zwłaszcza w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuuuuuuuuuuuurde idę ktoś tu mnie pogania do pakowania :p a miał wrócić z pracy później :P paaaaaa , nie wiem do kiedy 🖐️ buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity super ze szkola zalatwiona! Trzymam kciuki mocno za szybka i sprawnie przeprowadzona przeprowadzke :) no i zeby Ci szybko neta podlaczyli ;)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) cieszę się,że wam się stronka podobała to,że w ogóle powstała to zasługa mojej przyjaciółki i jej brata,wielki szacun dla nich za umiejętności,bo dla mnie to czarna magia!! ja wiedziałam w jakim stylu chcę stronkę,Marta realizowała moje wizje,czasmi na mnie psiocząc,że mam się wreszcie zdecydować co chcę,bo inaczej to ...............piiiiiip ;) dziękuję za wszystkie wasze miłe wpisy w księdze gości 👄 Eternity to wielki dzień nadszedł!!! życzę ci,aby jak najszybciej i jak najłatwiej udało się wszystko przetransportować na nowy domek i do tego bez żadnych szkód z gatunku zbita waza do zupy ;) Martoszka,Pudełko ja też trzymam kciuki za wasze testy!! A Pestkę będę pocieszać jak mały w "szkole" będzie....chyba trza będzie wirtualnego drina wtedy podać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka a tobie to zdrowia głównie życzę,niech cię te "plagi egipskie" zostawią w spokoju. a to herbatka z cytrynką i miodem dla ciebie C|_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja normalnie spac nie moge przez te jego pojcie do szkoly 😭 mysle o byle czym... wiem , ze bedzie ok , ze inne dzieci tez beda tam , przezywam straaasznie , a on nie wie o co chodzi , bo jak mowie , ze pojdzie do szkoly to mowi NO :D i tyle , nie rozumie , ze tam zostanie 😭 eternity no gratulacje pakuj sie pakuj :D i jak juz usiadziesz dupkiem na kanapie to poczujesz jak wreszcie dooobrzee :D Izunia no to przekaz dla znajomych tez gratulacje , pomysl swietny euforka ksiazki skonczylas?? hiih Hugo zaginela w akcji ciastek tez.. a ja dzis bede miala gosci i bedziemy probowac curacao :D ciekawe co z tego wyjdzie ekperymentowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ eternity powodzenia w przeprowadzce,nie cierpie przeprowadzek brrrr euforka zdrowka zycze dostalam ja :p pierwsza wyplate,w sumie nie jest zle ogolnie zadowolona jestem,ale myslalam ze z 5dych wiecej bedzie,ale tragedii nie ma,za to w chacie mam bajzel,prasowanie i pranie chyba sie nie wygrzebie normalnie,dzis tylko odkurzylam a jutro bede stac i prasowac ;-) bad news to taki ze wczoraj pojawila sie ta kuzwa kryminalistka od patafiana,az mi gul strzelil jak ja zobaczylam normalnie,kuzwa teraz to ja nie wiem kiedy on sie wyprowadzi jak ta przypaletala sie,moj R ja wczoraj opierdoli za walizki powiedzial ze niech jeszcze cos zapierdoli to on zalatwi ta sprawe inaczej.... boli mnie leb,chyba jakies chorobsko idzie milego weekendu wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaliczylam test i to powiem o wiele lepiej niz z dermatologii....poszlo mi suuuper dla jednej zycze udanej przeprowadzki dla innej udanego wyslania dawidka do szkoly dzieki za trzymanie kciukow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×