Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ lecznicze dla potrzebujących 🌼🌼🌼 kurujcie się kochane ! gratulacyjne dla tych co się należy :) 🌼🌼🌼 rzuciłam tak szybko okiem po postach ... na odchudzanie to dobra jest przeprowadzka , zmiana szkoły dla dzieci , znalezienie dla nich opieki , wkurwy w pracy i wysłanie 10-cioletniego dziecka na tydzień na wycieczkę ze świadomością że zadzwoni tylko jak dotrze na miejsce a potem zobaczę ją dopiero w piątek i jeszcze wiem co będą tam "wyprawiać" : kaski na głowy i asekuracja na linie będzie im często potrzebna 😭 przecież ta moja chudzinka tam "zginie" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jooo eternity bedzie dobrze :D toz sama nie jedzie nie? przypilnuja ja juz tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mni pada bleeeehhhh ... dzis mam egzamin ustny :D a nawet nie zajrzalam do knigu , chyba z lekka trzeba .. w srode pisemny a jutro do okulisty ... u mojego M afera w pracy :D bo stara pissda wpadla na to zeby wszystkie nadgodziny deklarowac :D hihihi a montarzysci maja nawet po 1000 pare :D wiec podatek bedzie pozniej kosmiczny hahaha stara qrwa .. mojemu to wisi mowi do 16 i spadam :D on sczesliwy ze wczesniej w doma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ide poczytac zaleglosci Pestka za 3 dni mozna u nas isc na new moon do kina:D wyslalam Ci na gg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🌻za stronke:)Izunia gratulacje 🌻🌻🌻 Eternity bedzie dobrze !!!-wiem,wiem ja tez sie zawsze martwie hhihi Pestka trzymam kciuki za egzamin !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 pojechałaaaaaaaaaaa.... 🖐️ tak po pierwsze :) się rano nawkurwiałyśmy obie bo czekałyśmy na taksówkę ponad pół godziny !!!!!!! tak to mnie skurwysyny denerwują bo zawsze są jakieś 5 minut (czasem i nawet do 10 ) przed zamawianym czasem a dziś se kuźwa wybrali dzień na spóźnianie się 😡 i weź wytłumacz dziecku że będzie oki - do szkoly zadzwoniłam z rana że czekamy ale że będziemy na pewno , autokar i tak na całe szczęście też przyjechał później :P a jeszcze wcześniej rano przeca musiałam drugą do świetlicy w zupełnie innym kierunku odprawić - dobrze że autobusy nie wybrały sobie dnia na spóźnianie :P aaa bo jeszcze muszę dodać że ta wycieczka to ze starej szkoły - zgodzili się w nowej żeby pojechała brzuch mnie boli teraz z tego wszystkiego .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka kciukasy trzymam ! będzie good :) muszę sobie jakieś zajęcie znaleźć w międzyczasie czekania na telefon że dojechali bo ocipieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Eternity ja wierzę,że to wszystko co wymieniłaś świetnie odchudza,ale ja jednak podziękuje za ta metodę ;) nie zamartwiaj się tak! córa dojedzie szczęśliwie,będzie sie świetnie bawić i wróci szczęśliwa do domu.....i wtedy się dowiesz szczegółów wycieczki :D Martoszka no to to zdobienie paznokci musiało ci wyjść rewelacyjnie skoro kumpela chce na ślub,gratulacje!!! Pestka będzie dobrze na egzaminach,zawsze możesz "z pierdzielenia" zdawać ;) Hugolina ty żyjesz jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity bedzie dobrze :) pestka mimo ze twierdzisz ze nie umiesz bede trzymala kciuki zebys strzelila jakos....i napewno zdasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia metody nie polecam do częstego stosowania ;) portfel też bardzo czyści jako skutek uboczny :P:D wiem , wiem , jest pod opieką , będzie zajęta ale to pierwszy raz na tak długo i jednak kawałek drogi jest i jeszcze nie dzwoniła..... wydaje mi się że już powinni być chyba że robią więcej postojów albo co .... albo będzie zbiorowe dzwonienie wieczorem bo jednak większość rodziców pracuje ochoojeć można 😭 chatę wypucowałam za ten czas - muszę jeszcze odkurzyć :P poza tym dziwnie mi jakoś w domu jak nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze się rozlało a przed chwilą słońce świeciło rano już zmokłam .... i sprawdziłam prognozę na miejscowość do której pojechali - na słońce to za bardzo liczyć nie mogą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak ci sie tam mieszka? przyzwyczailas sie juz:) pewnie taaaaaa telefon juz mialas?? dzwonili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie dzwonili cholera coś mi się jednak zdaje że wieczorem dadzą znać bo wtedy łatwo wszystkich w domach zastać a komórki nie wolno było jej wziąć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja jeszcze dobrze nie pomieszkałam :P od soboty poprzedniego tygodnia pamiętam wypakowywanie , układanie żeby jakoś się poruszać w domu , potem w tygodniu praca i wieczorem to już myślałam żeby się walnąć spać po kolejnej turze układania i przekładania i domywania itp (a w międzyczasie normalne obowiązki domowe i dzieci) w sobotę zeszłą byłam zaś w robocie potem zakupy i goście , wczoraj wyprawianie córy i nawet nie miałam czasu pomyśleć o tym że się przeprowadziłam hahaha ale drzwi od sypialni nie mylę to chyba dobrze ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) siema! Eternity, telefon byl? :) Pestka trzymam kciuki Ciastek a te witaminy na odchudzanie w pl mozna dostac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nadal bez parapetow przestalo mnie juz to dziwic kurwicy mozna dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ide ogladnac paznokcie Martoszki bo w robocie czasu nie bylo aaaa wczoraj mnie natchnelo i zrobilam pierwszy obraz metoda decoupage na naszym blogu mozna zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam juz euforka twoje dziela , dzis kolo poludnia sie szwendalam:P tu i uwdzie :D eternity hehe no tak , poswiec chate i pierwsze swieta zapieczettuja wasz pobyt tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle, ze po takiej przeprowadzce to dopiero po jakims czasie mozna powiedziec jak sie mieszka teraz to pewnie caly czas sprzatanie, przekladanie, ukladanie, dopracowywanie itd ;) a mnie znowu zaczyna gardlo bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka szwendarko ;):D mialas juz ten egzamin czy nie? bo nie wiem czy trzymac jeszcze te kciuki? a Pudelko juz wyjechala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×