Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wszystkim :) Pestka jak się czuje Gabi? mam nadzieje że troszke lepiej dziś,dla młodej 🌻 Euforka dziś sobota - relaksuj się!! :) Ciastek jak masz czym się chwalić to się chwal!!Niech inne chłopy "zazdraszczają" twojemu,ze ma żonę z super dekoltem,a jak się będziesz czuła "za goła" to zawsze coś można powiesić na szyi ;) ja się przyzwyczajam do własnego salonu,jakiś taki jaśniejszy się zrobił,a wszystko przez to,że mi wczoraj kanapy od tapicera wróciły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mam czasa teraz to sobie poczytam :) czytam i odpisuję ;) Pudełko już Ci napisałam żeś @ :P moje oczy drażnić takimi widokami 😭 Euforka gratuluję parapetów ! u mnie wąskie takie że praktycznie ich nie ma a jednak by się przydały , na kwiatki- dostałam jeszcze dwa i musiałam upchnąć na głośnikach :P a jak szpachlowanie ? pewnie już skończone Pestka czekam na foto w brylach !!! i witaj w klubie hahaha- ja też krótkowidz ale do czytania nie ściągam bo nie przeszkadza a jednak przez chwilę się w oczach pierdoli zanim się "ustawią" na patrzenie bez Izunia jak podkłady obrusowe pod dywanami ? Pudełko brrrr z tą dziewczyną - aż mi ciarki po plecach przeszły bo w Pl niedaleko mojego domu miało miejsce podobne zdarzenie a morderca mieszkał na sąsiedniej ulicy :o Ciastek zapal na rozgrzewkę 🌼 ciepło już macie ? (może zaraz doczytam ;) ) Pestka egzamin pewnie dobrze :) hehehe to już wiem żeby "księżyc.." obejrzeć w domu :P a polskie nastolatki to pikuś w porównaniu z tymi angielskimi :o Izunia a nie chcesz umyć i moich okien ? tylko od środka bo od zewnątrz czyste (okazało się że sąsiad myje ale już chyba o tym pisałam :P ) a w domu nie mam się kiedy (i ochoty na razie :P ) zabrać widzę że u Ciastków jeszcze zimno - macie jaką farelkę albo inny piecyk elektryczny ? dogrzejecie sobie chociaż ciut i trzymam kciuki za przeprowadzkę !!!! a remont - może wejdzie jaka ekipa pod ich nieobecność i zrobią ? i jaki sen hahaha :D a dojkami poświeć ! jak masz czym ! na starość będziesz chować i do kościoła bo nie wypada :P a tu teraz leczniczego zioła porcja - dla Was i dzieciaczków i mężczyzn Waszych , leczcie się , kurujcie ! 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz o mnie :P :D dziecko za dużo nie naopowiadało - ją to ja muszę za język ciągnąć i podpytywać bo to nie ten typ co ma słowotok nawet po takich atrakacjach ale - zmoczyła się oczywiście parę razy , ma trochę siniaków , nogi schodzone (łazili czasem po kilka km w jedną stronę), chrypkę ale to podobo od darcia się i śpiewów :D a palec ma ślad po tych drzwiach - małe krwiaczki takie jej się zrobiły bo to nie były zwykłe drzwi tylko większe , brama wejściowa do budynku , ciężka z deka pranie to nie wiem kiedy nadrobię :p jak nie mogę suszyć na ogrodzie myślałam że wróciła taka jakaś wyciszona , poważniejsza ale tylko przez chwilę - zaraz razem z siostrzyczką dały znać o sobie :P idem dziś do fryca - trzymać kciuki bo do innego niż zwykle jak mi spierdolą to nieważne że daleko - będę dojeżdżać do swojej starej :P muszę foty za dnia porobić chałupki bo w tygodniu zawsze już za ciemno jak wracam - wszyscy się upominają a ja najpierw nie wiedziałam gdzie mam akumulatorki do aparatu , potem szukałam ładowarki a potem doopa bo ciemno :P kawa mi się skończyła - idę chyba zrobić następną bo jakaś niedobudzona jestem , pogoda beznadziejna za oknem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nooo pestka u dzieci zazwyczaj ze 3 dni trwa wysoka goraczka...miejmy nadzieje ze bedzie spadac juz po trochu eternity twoja za jezyk trza ciagnac a moja wiecznie wsio mi opowiada :) ja na 14ta ide na slub kolezanki z ktora jezdze do szkoly moze zrobie kilka fot to wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc]:) Pestka no trzeba przeczekac-ale bedzie dobrze:) Eternity to ja trzymam kciuki i czekam na fote-skoro ma byc inna niz zawsze ! Izunia a na jaki kolor zmienilas? Ciastek masz co pokazywac to sie chwal;) Wrocilam dopiero z pracy,trzeba chate jakos do porzadku doprowadzic :P Martoszka milej zabawy na weselu-ja dzis tez wieczorem wychodze-trzeba sie odchamic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Wam coś na @ :) noooooo moja starsza jest bardzo oszczędna w słowach, za dużo detali się od niej nie dowiesz za to młoda pleciuga jakich mało oooo się laski będą imprezować dziś ! Martoszka jasne że strzel jakieś foty i udanej zabawy ! Hugo należy się po pracy ;) odchamienie , nie sprzątanie hehe brzuch mnie boli przed tym fryzjerem :o już na zapas się martwię że będę wyglądać jak wyskubany kurczak i gdzie tu zaraz poprawić ?????????? głównie chcę poprawić je z tyłu - odrosły i już się fajnie nie układają góra może zostać - końcówki trzeba tylko odświeżyć a potem może ktoś do nas wpadnie jak nie to też dobrze bo nie miałam czasu w tygodniu zadbać porządnie o paznokcie - będzie wieczór piękności w domu - jakieś maseczki i inne pierdoły sobie porobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka, nie no ogrzewanie juz mamy ,dziala ;-) a ja dzis jak wybylam z domu o 9 to wrocilam dopiero co,bylam w pracy,pomoc troche w biurze przy papierkach,w sumie lubie papierkowa robote a i godzinki zalapalam :p,wracam do domu a tu golabki zrobione,chata odkurzona i podloga zmyta ,no normalnie szokkkkkk ,czesciej musze wychodzic :D:D ,znajomych sie spodziewamy dzis wieczorem wiec imprezka budziet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja niedawno wrocilam z kina bylam na Ksiezycu w nowiu wiec bede odmiennego zdania co nasza kolezanka poniewaz u mnie nie bylo piszczacych nastolatek i nikt nie przeszkadzal...mozna bylo sie wczuc ale....u mnie tez byly zachwyty jak Jakob wdjalkoszule,ale to chyba zamierziny byl ftagment zeby zobaczyc jak wymeznial ;) zteszta pierwsza czesc czyli Zmierzch odrobine bardziej mi sie podobal,ale tylko odrobine bo ten tez byl zajebisty...efekty niezle jak oni zamieniali sie w wilkolaki naglosnienie w kinie niezle....bo az podloga drzala w tych straszniejszych momentach a pod koniec lezka sie zakrecila :P jednym slowem jak dla mnie naprawde warto go obejrzec czy w kinie czy na kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie czy wiecie,czy taka mata dla dzieciaka podlaczana do tv np z tancem jest polaczona z Nintendo Wii,tzn czy musze to kupic zeby na tej macie mozna tanczyc czy nie jest to potrzebne...wieta czy nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pestka taka cos jak Ty masz, a gdzie ja kupilas?w zwyklym sklepie z zabawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupowalam jej , Gabi ja dostala w PL .. ale jak kupujesz to pewnie pisze czy to do TV czy co obejrzalam pol new moon :D za godzine ciag dalszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka , horror prawdziwy .. jesoooo :O i obejrzalam :) ale szczerze powiem , ze na pierwszej czesci wylam na paru momentach a tu??? nie :P duzo zmian , akcji itp.. zabraklo mo wlasnie scisku w gardle :) no ale to pewnie , ze Edzia bylo malo , no i na koniec wreszcie sie usmiechnal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka no mowilam ze zmierzch lepsiejszy....ale ten tez niezly obejrzyj w PL wersji zara przeczytam ten horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehehe no euforka wiedzialam no ale juz mam inne odczucia :D ja chce ja chce fotyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka niezly horror mialas faktycznie dobrze ze u Was nic sie nie stalo,ale tragedia dla tamtej rodzinki tez dawaj foty dawaj :p a ja od piatku na chomagu economic,tzn na zasilku ;-) moi jedni pojechali na m-c do Portugalii wiec ze zwiazkow zawodowych beda mi placic 65% za nieobecnosc klienta,lepsze to niz nic nie, a dzis mialam zastepstwo mialam isc okna myc hehehe ale dziadek odwolal bo pizga i pada gdzie tu okna myc no i mialam isc na 3 pietro (tam gdzie mamy sie przeprowadzic) posprzatac ten syf (nie widzialyscie jeszcze czegos takiego)ale ekipa przyjechala beda rure wymieniac w kiblu i pod wanna wiec gdzie ja tam bede sie paletac jesuuu tam ok 2-3 m-cy sam remont trzeba robic bleeeeeeeeeeeee syf kila i mogila brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×