Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a jeszcze wrzeszczy cos do mnie , no to koniec tematu , nie bedziemy o tym wiecej gadac ( chodzi o problemy w pracy ) a ja mowie , no nie gadaj ja do ciebie nie dzwonie na spytki, tylko ty wydzwaniasz po 7 razy i przekazujesz mi opowiesci marnej tresci, ze az mi leb peka .. ona znow galy ... i zas kurrrrwwaaa poszla mi i papiery dupery pokazuje i sie tlumaczy ja mowie mialysmy juz nie gadac o tym , a ona ze ona strasznie nerwowa ostatnio i w ogole hahahaha no ryc mi sie z niej chcialo , myslalam ze zaraz sie sama w jaki kaftan zawinie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za literowki :P nie wiem czy jej trzeba czy nie , ciezko jej przegadac , jak ona wszystko wie oczywiscie znow swoje ze zwiazki zawodowe z BXL mialy jej pomoc :D bo u nas w miasteczku pewnie przekupione no i ktos napisal jej jakies bzdury w tej BXL i ona ze tam pewnie juz tez kupieni hahahaha no mowie wam jaka ona ma wyobraznie nie z tej ziemi :D ja pewnie tez jestem kupiona , boprzeciw niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hahaha ona to jakas nawiedzona jest:Pdobrze jej nagadalas:D Ciastek to git ze sie wyjansilo ! Egzamin napewno corce poszedl dobrze !moja ma wtym tygodniu chyba z 5 sprawdzianow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) byłam po 11 na kafe,napisałam wręcz opowieść i mi posta zeżarło!!! to na zakupy pojechałam :P wesele było super!!!! panna młoda do USC weszła z charcikiem włoskim w objęciach,potem przekazała go świadkowej zamiast marsza weselnego po zaślubinach zagrali motyw z ......gwiezdnych wojen!! lampionów nie puszczałam,bo zostałam wrobiona w filmowanie całej akcji,koleżanka cykała foty więc trzeba było pomóc ;) wyśmiałam się,wytańczyłam (nawet z DJem) i mam parę durnowatych fot zrobionych jako ostatni się wymeldowaliśmy,bo wszystkie prezenty zapakowaliśmy na dwa kombiaki i trumne na dachu,jechałam z kiecką panny młodej w objeciach,a z tyłu kolezanka z tortem na kolanach :D potem juz tylko pomóc parze młodej to wszystko zatargać do domu na 3 piętro bez windy i w domu ok 17 byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda nie komórka,ale aparat fotograficzny i etiu Hello Kitty są w "Oszołomie",oprócz tego jest jeszcze odtwarzacz MP3 Hello Kitty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha izunia to fajnie ze wesele sie udalo pestka no pudelko ma racje:niektore osoby zmienic na sile sie nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie zamierzam jej zmieniac , niech se bedzie jaka jest , ale nie do mnie z takim ryjem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja walnela sie lokciem w sciane, w szkole,teraz jeczy ze ja boli,niby ruszac moze ale do gory podniesc reki nie moze,nie wiem co robic,mam nadzieje ze nie zlamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest ok,tzn boli ja,ale rusza,posmarowalam mascia i obwinelam bandazem,stary jako stary zawodnik z kontuzjami oblukal i stwierdzil ze mocno zbita dzis mowila ze poszlo jej niezl,niderlandzki zaliczony,matma tez niezle, jutro geometria,czasowniki i gramatyka i rozwiazywanie zadan z matmy, trzymac kciukasy bo do piatku daleko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...tell me why I don't like mondays , oh tell me why I don't like mondays.. I want to shoot the whole day down 😭 jaki wkurwiający ten dzisiejszy dzień 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Hugo pechowa ta ulica ... do południa pracujesz 24tego? bo chyba nie cały dzień trzymam kciukasy za sprawdziany !!! Ciastek 🌼 na baniak o telefonie Ci nie powiem bo nie wiem - moja starsza dostała "w spadku" mój stary to na razie siedzi cicho (dobrze że nie wie że można dokupić kartę pamięci na więcej muzy :P ) super że z samochodem się wyjaśniło i że dzisiejsze testy poszły dobrze :) trzymam kciuki za dalsze !!! i żeby łokieć przestał szybko boleć !!! 🌼 Martoszka jasne że szybko po kozaki !!! moje noszą nowe od jakichś 2-3 tygodni i coś mi się zdaje że zaraz trzeba będzie następne (mówię o szkolnych) :o ja nie wiem czy one piłkę kopią na przerwach czy ki ch...... Pestka i dobrze że zrzuciłaś - nie ma co czasami okrężną drogą załatwiać tylko prosto z mostu , asertywnie ale jak tak piszesz to normalnie jakbym o swojej szwagierce czytała :D ona wie bo jej ktoś "ważny" powiedział - a że ważny goowno wie to już pikuś Izunia się wybalowała !!! hehe motyw z GW - nieźle :D i proszę o durnowate foty ! ;) w takiej wersji jeszcze Cię nie widziałam :D Pudełko na "przepraszam" to już za późno :P trza było nie ryć :P ja byłam poważna jak posąg a za to mój T brechtał i w urzędzie i w kościele , szalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot na życzenia trafiłam przypadkiem .... Mrozu nima śniegu nima Gdzie ta pierdolona zima Sanki kurwa zardzewiały Narty też się rozjebały Tylko deszczyk pada z nieba Więc się dzisiaj nachlać trzeba! czego to ludzie nie zrymują na każdą okazję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek jak tam mala?na raczke-zeby nie bolala🌻trzymam kciuki za sprawdziany ! Izunia to dobrze ze sie weselicho udalo:) Eternity do 16 pracuje -al tam normalnie do 20 bedzie otwarte-bo w Belgii swieta sie zaczynaja dopiero 25 ! Czekam wlasnie na fryzjerke:D i mam cykora hahaha jest polka ale bedzie mi robic pierwszy raz i troche sie boje co to wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ eternity zyczenia niezle hihi...niestety nie mam komu ich wyslac i wykozystac....bo wiecie sa jedyne w swoim rodzaju hugo jak to 25 zaczynaja swieta...a wigilii nima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek dla małej,żeby jak najszybciej rączka się naprawiła!🌻🌻🌻 Hugolina to ja trzymam kciuki za udany fryz!! Życzenia faktycznie jedyne w swoim rodzaju :D moze mój ma jakiegoś kumpla dla którego się nadadzą ;) a mnie sie nic nie chce......jakaś mgłę mam za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martoszka 🌻 jak bede duza i bogata to bede nosila tylko buty z czerwoną podeszwą ;) ech... piekne buty ma.... zalatwialam sobie praktyki, coraz bardziej nie wiem po co mi ten kurs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻mam zrobione wloski:D i nie jestem juz blondynka:Phihi ale sie jakos w lustrze nie poznaje:Omam nadzieje ze sie po paru dniach przyzwyczaje,a jak nie to podjade do tej polki niech mi pare jasnych pasemek nalozy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j chcialam wyslac posta to mi sie jakas walnieta reklama-filmik pokazal o nielegalnym oprogramowaniu:O brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:p hahahah poczekajcie pare dni az sie do nich przyzwyczaje :P bez tapety na gebie nie wyjde hahah bo za ciemne wlosy i wygladam jak smierc:Dno ale zachcialo mi sie zmiany to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×