Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hahaha nooo dobrze ze po pierwsze mam dluzszagrzywke a po drugie skoro jest zimno to naloze jutro i dzis bo po dzieci pojade do szkoly to naloze czape az na oczy,....prawie hihi ciastek jeju ja bym dalej zygala niz stoje jakbym te gary wachala i zmywala...wspolczuje i podziwiam a moze wyslij potem starego zeby cos z tym zrobil i moze dezynfekcje tej chaty zrobcie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te gary tylko namoczylam bo czarne ze zgnilizny w srodku,bo przeciez zarcie pozostawiane, za tydzien PAN ;-) wraca niech swoje brudy szoruje ale zimno wychodzilam do biura kurde normalnie zima idzie,a w PL maja byc jakies arktyczne mrozy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 i uwazaj na siebie ! Ciastek poczekaj az sie wyniesie-wtedy wezmiesz sie za porzadki-bo teraz to nawet glupie dziekuje za to nie uslyszysz Izunia to ladna w Smyk przebitka w cenie ! Bylam dzis na zakupach i kupilam sobie az skarpetki:P wszystko jakos na jedno kopyto-zreszta przebrane i rozmiary jakies duze:O Zaraz trzeba do szkoly:O a tak mi sie nie chce:Ptemp na - n dworze-najlepiej to bym sie w domu pod kocykiem schowala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj polazilam troche i dzi .. hahaha mam zakwasy .. uda i dupsko bola :D :D ja tez zaraz do szkoly a temp minusowa brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dżizas kurwa ja pierdolę - Ciastek współczuję :o na dole mieliście przeboje bo brama zaraz a na górze mogą też jeszcze być bo się ochlaptusy mogą pozapominać i dobijać a przed oczami to mi normalnie stanęła taka chata jak w programie co te dwie laski sprzątają (angielski tytuł "how clean is your house" , nie wiem pod jakim w Pl leci) eeee a może zadzwoń do Kim i Aggie niech przyjadą zrobić tam program ? :D w Stanach sprzątały , w Uk też a w Be jeszcze ich nie było ;) Martoszka ! dobrze że łuk brwiowy nie rozcięty 🌼 rób okłady z leczniczego zioła żeby nie puchło - a kartka na czole się przyda ;) "to nie mąż , to przez nieuwagę" ;):D nie no 2 stówki za taki łepek to lekka przesada chyba jest - chociaż ja się nie znam , w cenach w złotówkach za zabawki to ja się już nie orientuję od jakiegoś czasu Hugo widzę że zakupy zrobiłaś jak i ja ostatnio tyle dobrze że szafa nie świeci całkowitymi pustkami ;) a do pisania to ja się nadaję ;) tylko że nie było mowy o streszczeniu :P w radio dziś trąbili że jutro może u nas śniegiem posypać ! normalnie się wszyscy cieszyli tylko ja miałam kwaśną minę :P nie lubię śniegu i już ! :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ałaaaaaaaaaaaaaa palce mnie bola, opuszki :( zrywalam naklejki z parapetow i okien a one przymarzly cholery :o Ciastek cierpliwosci zycze do tych popaprancow Martoszka 🌻 ojojojojjjjjjjjjj trzymam kciuki zeby sliwy nie bylo! Izunia czyli przejazdem bedziesz u mnie :) a pieska gdzie wieziecie? smyk u nas tez strasznie drogi Eternity czyli 26go idziesz zaszalec? :D a na ktorym odcinku jestes Flash forward? a u nas juz jest snieg ;) i mrooooooooozzzzyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka trzeba było suszarką podgrzać te naklejki ;) na którym odcinku ? obejrzałam 10 , niby pierwszy sezon , czekam na kolejne bo postanowili że puszczą w nowym roku po okresie świątecznym , dziady noooooooooooo 26tego to ja nie wiem czy pójdę zaszaleć bo nie wiem jak będzie wyglądało moje konto tego dnia :P:D chociaż... to byłaby wypłata za ten tydzień, trochę nadgodzin zrobię (już się zapisałam i po ptokach , trza zostawać..) to może i coś poszaleję ;) norrrrrmalnie jakaś zaraza mnie dopadła , niemoc twórcza , muza mi zdechła albo nie wiem co .... chciałam nadłubać chociaż kilka kartek dla najbliższej rodzinki i zbieram się do tego od piątku wieczorem (że nie wspomnę że jeszcze od dużo wcześniej ...) i niby plan jakiś mam , jakiś zamysł jak ma wszystko wyglądać , rozpiera mnie żeby działać ale jak tylko mam wstać i wszystko sobie naszykować to mi przechodzi a potem jestem zła na siebie że nie zrobiłam ..... a czas zleciał i jutro to ja pójdę i kupię gotowe kartki żeby na czas dotarły (chyba dojdą jak w środę się nada ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity przypomnialas mi o kartkach-musze kupic i wyslac Pestka u mnie jeszcze zimniej brrr Nauczycielka powiedziala wstepnie co bedzie na egzaminie wiec w skrocie gramatyka,gramatyka,gramatyka:Ojak zdam to chyba jakis cud bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wlasnie sobie wyobrazilam Euforka z ta suszarka:D ;) u mnie tez od srody zapowiadaja snieg:O tez nie lubie sniegu brrr ani mrozu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hugo jak nie zdasz to jakiś cud będzie :P eeeeeeeeeeee już nie wiem co lepsze czy deszcz czy śnieg :D ale co do mrozów to też się zgodzę - nie lubię jak mi zimno idę .... cholera trzeba ...natrzaskam im kolejne setki miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) hehehe no tak suszarka :D nie mam takiego urzadzenia jeszcze w domu :D:P Pomyslalam, ze lepiej bedzie zerwac te naklejki bo nie wiem czy po zimnie i tych mrozach nie zostawily by jakiegos sladu na oknie i parapetach no i chcialam okna umyc jeszcze przed swietami ale jak bedzie mroz to dupa czapa jest na nich kilogram pylu i kurzu :o i łazienka jest jeszcze do skonczenia, wczoraj nie robili, moze dzis zrobia mogliby juz skonczyc bo chcialabym posprzatac i zamknac temat ;) u mnie wyglada, ze jest mrozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka to szczescie ze tylko boli, ale moze warto to przeswietlic albo co? Euforka to pazurami to zdzieralas? Hugo zdasz:D nie ma innej opcji:D Eternity ja też nie cierpie mrozu i śniegu, chyba że w górach i tylko na stokach, inaczej uważam że to zupelnie niepotrzebne;) a mnie ogarnia przedswiąteczny wkurw drażni mnie to że prezenty muszę kupować w 15 różnych miejscach (oczywiscie mogloby mnie draznic tez ze wszystko w jednym, bo nie chodzi o to co mnie wkurwia, tylko i tak by ten stan przyszedl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Pudelko na wkurwa 🌻 zeby szybko przeszedl! a pazury zawsze krotko obcinam, pomagalam sobie takim nozykiem ale i tak mnie dzis opuszki palcow bola jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudeko czekoladek
no to mam samochod w warsztacie zdazylam go wczoraj odebrac bo wstawiali nowe zarowki i twierdzili ze to sie tam cos wypala i dlatego na rozowo swieca na moje pytanie dlaczego raz jedna raz druga - stwierdzili ze widac taka uroda hmm... o i reflektor kazali wymienic!! :O mialam ochote bejsbolem w niego rąbnąć jak cene powiedzieli ok, kupilismy okazayjnie na allegro w miare w dobrym stanie oczywiscie pan nie raczyl poinformowac ze jest spawany plastik ch... trudno, lepiej tak niz brak jakis tam zawiasow ponaprawiali, pocudowali poudawali mądrych a mi dzis auto rano nie odpalilo dopiero od kabli pojezdzilam 2 godzinki pozniej pojechalam po prezenty to mi sie zeszlo z godzine no i juz nie odpalilam znowu:O dodam ze 2 miechy temu minęła gwarancja:O nastepnym razem kupie Kię - ma 7 lat gwarancji:O w kazdym razie udaja dalej mądrych za moje pieniadze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudeko czekoladek
no to mam samochod w warsztacie zdazylam go wczoraj odebrac bo wstawiali nowe zarowki i twierdzili ze to sie tam cos wypala i dlatego na rozowo swieca na moje pytanie dlaczego raz jedna raz druga - stwierdzili ze widac taka uroda hmm... o i reflektor kazali wymienic!! :O mialam ochote bejsbolem w niego rąbnąć jak cene powiedzieli ok, kupilismy okazayjnie na allegro w miare w dobrym stanie oczywiscie pan nie raczyl poinformowac ze jest spawany plastik ch... trudno, lepiej tak niz brak jakis tam zawiasow ponaprawiali, pocudowali poudawali mądrych a mi dzis auto rano nie odpalilo dopiero od kabli pojezdzilam 2 godzinki pozniej pojechalam po prezenty to mi sie zeszlo z godzine no i juz nie odpalilam znowu:O dodam ze 2 miechy temu minęła gwarancja:O nastepnym razem kupie Kię - ma 7 lat gwarancji:O w kazdym razie udaja dalej mądrych za moje pieniadze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudeko czekoladek
no to mam samochod w warsztacie zdazylam go wczoraj odebrac bo wstawiali nowe zarowki i twierdzili ze to sie tam cos wypala i dlatego na rozowo swieca na moje pytanie dlaczego raz jedna raz druga - stwierdzili ze widac taka uroda hmm... o i reflektor kazali wymienic!! :O mialam ochote bejsbolem w niego rąbnąć jak cene powiedzieli ok, kupilismy okazayjnie na allegro w miare w dobrym stanie oczywiscie pan nie raczyl poinformowac ze jest spawany plastik ch... trudno, lepiej tak niz brak jakis tam zawiasow ponaprawiali, pocudowali poudawali mądrych a mi dzis auto rano nie odpalilo dopiero od kabli pojezdzilam 2 godzinki pozniej pojechalam po prezenty to mi sie zeszlo z godzine no i juz nie odpalilam znowu:O dodam ze 2 miechy temu minęła gwarancja:O nastepnym razem kupie Kię - ma 7 lat gwarancji:O w kazdym razie udaja dalej mądrych za moje pieniadze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko i jeszcze czkawka Cie dopadla :( na pocieszenie 🌻 ach te samochody a ja Wam powiem ze ostatnio wsiadam do auta a tam po mojej stronie na wycieraczce lezy podstawek od kwiata mysle sobie - co to ma byc i skad to sie tu wzielo? heh nawet do glowy mi przyszlo ze to nie moje auto :P hehe wiecie co to bylo? okazalo sie ze to pokrywka od glosnika w drzwiach sie odczepila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko🌻 zacielas sie hihi A znasz tego mechanika?ja auto oddaje zawsze do tego samego-i ze mna by nie przeszly takie cuda:Ooby jak najszybciej auto nadawalo sie do uzytku ! Wrocilam dopiero z pracy i ide teraz raport malej odebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze Wam powiem, ze wykupilam sobie kurs hiszpanskiego :) i jestem po drugiej lekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to buenos noczies euforka :p,czy jak tam sie gada 🖐️ ja dopiero po pracy do chaty wlazla, zmarzlam w nogi brrrrrrrrrrr eternity tez myslalam o tej ekipie sprzatajacej tam do wyszorowania hehehehehehehehehe,normalnie jak tylko weszlam to o tym pomyslalam ide zrec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) ja już po wycieczce,zrobiliśmy zaledwie 450 km,ale psiak w hoteliku już Euforka hotelik pod Zieloną Górą -Stożne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek buenas noches :D:P Izunia ladne mi zaledwie 450km! ;) a jak tam panny w domu? grzeczne byly? ;) a hotelik ma sie rozumiec tylko chwilowy? Oby psiak szybko znalazl dom! Dzis mija 5 miesiac kiedy nie ma Spajka ❤️ :( ... przed chwila bylismy w 2 domu ;) i pany skonczyly robote, jeszcze tylko pozabierac narzedzia musza a my ostatecznie rozliczyc sie - i to ta mniej przyjemna czesc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide pod prysznic i do lozka! wczoraj ubralam nowe kozaki i jakos tak w pracy wykrzywila mi sie noga jak szlam :P i chyba sobie cos zrobilam :( bo dzis boli mnie w kostce jak cholera kalectwo jestem Hasta mańana! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie czekam aż mi się woda do wanny naleje :D hotelik do chwili adopcji,będzie opłacany przez fundację Pro Animals i z datków od osób prywatnych psiaka trzeba doprowadzic do stanu używalności,obciąc dokładniej,zsocjalizować moje panny narozrabiały,że hej!! myślałam,że zabezpieczyłam wszystko,ale one przebiegłe są !! wygrzebały (stawiam na Almę) zachomikowane słodycze na gwiazdke i się poczęstowały!!zniknęło arę figurek z czekolady,jajko niespodzianka,jakies dropsy,maoam.......bałam się czy nic im nie bedzie po tym efektem ujemnym jest to,że Alme energia rozpiera i nosi ja po całym domu w dzikich hołupcach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×