Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ ooooo dobre wiadomości ! Dawidowi lepiej ! to dobrze :) nie , o inne smarowanie nie muszę się prosić długo ;):D Ciastek zapal na lżejszą głowę 🌼 jakbyś się odwdzięczała do tej godziny (albo i dłużej) zamiast tv oglądać to byś się czuła inaczej :P hmmmm nie przypominam sobie żebym komuś kazała umyć ręce po pierwsze tak jak Pestka - mało osób brało moje dzieci na ręce a jak już to raczej był to ktoś z najbliższej rodziny i jakoś tak nie przyszło mi do głowy o to prosić bo sama dbałam o to żeby mieć czyste i gdzieś podświadomie miałam pewność że ta osoba też ma czyste poza tym jeśli ten ktoś nie karmi dziecka tylko chce je potrzymać na rękach/kolanach to jaką krzywdę mu wyrządzi ? ale w okresie świątecznym ja sama zwracałam uwagę moim dzieciom żeby myły częściej bo akurat mieliśmy styczność z ośmiomiesięcznym maluszkiem a moje "nianie" dwie go bawiły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Eternity tez tak myslalam z tym smarowaniem ;);) Ciastek Eternity dobrze mowi! :D trzeba bylo ladnie podziekowac mikolajowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys moze i sie nie zwracalo uwagi na to , dziecko jak to sie mowilo brudne to dziecko szczesliwe :D nie chodzi , ze nie myte ale np bawilo sie na podlodze , jadlo czekolade i nikt nie latal z chusteczka by wytrzec .. a teraz przez ta meksykanska ja przestrzegam z lekka , co dziennie po pare razy myje kibelek , wycieram klamki , i kaze myc czesto rece , niewpominajac o owocach warzywach a nawet opakowaniach ze sklepu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie wolno dziecka od wszystkiego izolowac , moja znajoma strasznie przestrzegala i moze jeszcze przestrzega wszystkiego , nawet na spacer albo do sklepu , gdziekolwiek wychodzila z dzieckiem to zakladala folie na wozek :D :D czy do slonce czy upal , zawsze .. a po to ktos kichnie , a to cos zaleci z powietrza a to sraka a to dupa , a potem sie dziwila , ze dziecko czesto chorowalo , bo zamiast sie uodparniac to jak w inkubatorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noz kuzwa odwdzieczalam sie i rano i wieczorem i tak w kolko :p:p ale nie narzekam :D z tym myciem rak to jak moja byla mala nie zwracalam uwagi ale tez nie pamietam zeby tak ktos nosil ja na rekach,jesli juz to starali sie myc rece, ale teraz bym zwrocila uwage (gdybym miala drugie) hehehehe-dobra bez uwag ;-),odwdzieczanie z glowa bylo ;-) niedawno u naszych znajomych byli z kolei ich znajomi z 2-miesieczna dziewczynka i nasze laski dopadly -ja kazalam im umyc lapy najpierw,wiem ze matce niezrecznie jest zwrocic uwage no ale uwazam ze jesli ktos o tym nie mysli to trzeba zaznaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) doczytałam,ze z Dawidkiem już lepiej,uffff :) ja nie wiedziałam,ze po białym winie tak dobrze się śpi ;) po 11 dopiero wstałam ja do niemowlaków się nie pcham,teraz na świeta jak byliśmy u rodzinki to była tam 3 tygodniowa bratanica mojego-ani razu ja na ręce nie brałam drugą prawie roczną miałam może ze 3 razy na kolanach a to tylko dlatego aby bratowa mojego mogła sie przebrać na Wigilię czy coś innego zrobić ja lubię małe dzieci ale pod warunkiem,ze są pod opieka swoich mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o higienę to o oczywistych rzeczach się pamięta tak po prostu , robi się automatycznie też mam taką znajomą która rozkładała klosz ochronny nad dzieckiem (oczywiście w przenośni), sterylne warunki labolatoryjne niemalże a potem na dziecko dmuchnął lekki wiaterek, spadł pyłek kurzu itp i już dziecko chore bo organizm nie miał okazji do wytworzenia przeciwciał nawet na zwykły kurz domowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Izunia to ja musze mojego K zapytac czy on tez wczoraj biale wino pil ;):D przed chwila dzwonil i mowil, ze dopiero wstal :D Ja Wam powiem, ze ja tez sie do dzieci nie pcham Jak bym sie pchala to byc moze juz bym miala ;) a na rekach to niech trzymaja mamy i ojcowie, dzieci to nie zabawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) rok mnie tu nie bylo !;) Pestka zdrowotne dla Dawidka🌻ale chyba juz lepiej co? Ciastek nazbierala prezentow i teraz sie odwdziecza rano i wieczorem hihi;) Jak moja cora byla mala to tez jej nie chcialam nikomu dawac:P:D jak ktos ja bral na rece to tylko z bliskiej rodziny-jakos kazdy wiedziela ,ze trzeba umyc rece i nigdy nie mialam z tym problemu-ale jakby ktos z czarnymi lapami do niej podszedl-pewnie bym warknela:D Ja poszlam spac o 5 rano hihi bylismy ze znajomymi w kafejce-dzis mam lenia giganta:Psniegu mi znow napadalo-w nocy jak wracalismy to byla taka szklanka na drodze ze samochod tanczyl na drodze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurde mialam gosci wlasnie pojechali heh nareszcie moglam ja wypic bo moja malza musiala jechac do pracy a my z kolezanka wypilysmy caluskie winko....fakt ze mialo az 7% ale zawsze to cale nie? faceci wiec dzis kierowcami hihi co do kwestii czystych i brudnych rak to napisalam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuu jutro do pracy :/ mam nadzieje, ze wyjade z parkingu drogi czarne ale parking zawalony caly sniegiem co chwile jakies auto sie zakopuje ;) Jak bede wychodzic z domu to zabiore ze soba jakas lopate ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam Wam napisac, moja wspolpraca z Neckermanem sie skonczyla, oczywiscie tv ani kina domowego nie dostalismy,jak obiecywali przed siwetami,niby jak nowa karte dostane, karte dostalam i dostawa miala byc , w tamtym tyg R dzwonil a baba mowi ze limit kredytu nie zwiekszony, jeden mowi tak drugi mowi srak, ja ich pierdole, taki burdel tam maja ze szok, splace to co mamy a tv wezme sobie normalnie w sklepie na raty ,kurwa nic juz od nich nie wezme-koniec i kropka ide do pracy niby 3h ale ,lo jezuuuuuuuuuuuuuu............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uuuu ciastek to se w kulki polecieli kurde ja mam -23 i auto mi nie odpalilo dzieci na piechote zaprowadzilam do szkoly i zmarzlismy niemilosiernie mam dzis przymusowe siedzenie w domu...przynajmniej narazie dopuki W nie przyjedzie i czegos mi nie zrobi z autem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dawno mowilam ze neckerman to lipa , po tych spodniach co u nich zamawialam , 3 razy odsylalam i 3 razy wyslali mi ( trwalo to 4 miesiace) kurwa nie takie co trzeba i jeszcze kazali odeslac spodnie do firmy do Holandii na MOJ koszt ... wkurwilam sie , zaplacilam za nie 80 euro im w chuj i napisalam wiazanke taka , ze mnie 3 razy przepraszali , napisalam ze nigdy wiecej nic u nich nie kupie i niech mi nic nie wysylaja , zadnych bonow kuponow , promocji a ni nic .. kretyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) wszędzie biało..... Martoszka na tvn mówili,że u ciebie padł rekord "zimności" w nocy -24,a przy gruncie aż -30!!! Ciastek niech się w doopę pocałują!!! teraz we wszystkich sieciówkcha RTV takie obniżki,ze pewnie nawet taniej znajdziesz ten telewizor i kino,zyczę ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem jak tam moja Gabi , poszla oczywiscie do szkoly z bolem brzucha :( jak bedzie za czesto latac do kibla mowilam zeby wracala do domu .. Dawid nadal chory .. i mnie juz bierzeeeeee :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo Izunia masz racje przy oknie bylo u mnie -23 ale juz przy garazu i w trasie...maz mowil bylo -27...mozliwe ze na wsiach do -30 przy gruncie styknelo mam nadzieje ze jutro bedzie troche cieplej...choc troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu pestka aby gabi i ty lzej przeszlyscie te chorobsko ptoponuje -30st. i wsie wirusy znikna hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co? to jest niesprawiedliwe mojego W auto stoi na zewnatrz przy garazu i ropniak...moj stoi w garazu...benzyna ...no +gaz...ale i tak na benzynie odpalam i nawet nie drgnal...nawet nie zawarczal buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×