Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

i jestem ;-) , u nas -5,pamietam takie mrozy jak Martoszka ma brrrr az ciary przechodza no macie racje z tymi dziadami, jak jakies promocje to kurwa dzwonia po kilka razy nawet o 21h wieczorem ale jak ja od nich cos chce to kurwa ciagnie sie i ciagnie wlasnie teraz sa soldy wiec pewnie nadazy sie okazja i taniej kupic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrrr u mnie z rana było -6 (tyle w aucie pokazywało) teraz niby na plusie jest ale i tak mi ciarki po plecach przechodzą a co dopiero przy takiej jak Twoja Martoszka ! nie zazdroszczę wcale a wcale !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kafe to się tak pitoli że ja już nawet maila Wam pisałam czy wiecie co się z topikiem stało bo nie widać go na liście tematów i nawet wyszukiwarka mi nie znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz idę zrobić coś pożytecznego :P dzieci jutro do szkoły wracają - trzeba sprawdzić czy wszystko gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Wrocilam z soldow:P i gooowno bylo:Obluzki ktore wygladaly jak worki:Owszystko na jedno kopyto-roznily sie kolorem i marka tylko:P Zmarzlam ,nogi mnie bola-tylko malej kupilam koszule i bluzke Stwierdzilam ze mam w dooopie ich wyprzedaze:Ppoczekam jakies 2-3 tygodnia az wejdzie nowa kolekcja-moze wtedy cos znajde ! Ciastek w mediamarkt popatrz-tam na bank znajdziesz cos za dobra cene ! a ich olej ! Pestka zdrowotne dla Was🌻 i zaraz do szkoly musze buuuu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miare , gabi po tabletce jakos ustalo , Dawidowi goraczka przeszla i sranie chyba tez .. zobacze jeszcze dzis jak tam bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) a już myślałam,że to tylko ja na soldach nie umiem kupować :D:D:D Pestka i jak?poprawa w zdrowiu jest? ja dzis przeczytałam maila Eternity,ze topik najpierw się zagubił,a potem szczęśliwie odnalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj u nas normalnie początki paraliżu zimowego :P popadało gdzieniegdzie i już 25 szkół zamkniętych a po śniegu już tylko mały ślad :P nie no , ale na serio w prognozach zapowiadają dość obfite opady zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Martoszka posiedziałabym :D ale nie narzekam nawet , nie było tragicznie dziś a mnie jakaś energia rozpierała aż dziw bo mam @ chyba im nawet normę podniosłam bo mi koleżanka z tyłu krzyczała żebym tak nie pędziła :P:D fajnie napisana aukcja/podanie :) kawałek fajny :) ino ja po przyjściu do domu słucham staroci - w radio na okrąglo po kilka razy lecą te najpopularniejsze i najnowsze i po kilku godzinach słuchania w pracy mam dość teraz sobie słucham tego http://www.youtube.com/watch?v=RiHk3PVmfVY&feature=related i to fajne :) http://www.youtube.com/watch?v=E5c0NeG-8ZI&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Eternity witaj w klubie @ mnie boli za dwie :o do tego siostra mi dziala na nerwy rzuca sie o byle gowno, stara krowa a zachowuje sie jak malolata.. nie wiem o co jej chodzi tak w ogole to ostatnio nie rozumiem niektorych ludzi :o Izunia piekne podanie, trzymam kciuki, zeby ludz szybko sie znalazl :) Eternity twojej nuty nie poslucham bo: Ten film wideo zawiera treść od partnera EMI. Obecnie nie jest on już dostępny w Twoim kraju. nic dodac nic ujac.. Pestka teraz ja bede chodzic i gwizdac ;) nie slyszalam wczensiej ale faktycznie wpada w ucho, zwlaszcze te gwizdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ten pierwszy kawalek nie idzie ten drugi idzie tzn zaraz bedzie lecial ;) masz ziolo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsie znam heheh ale u mnie nie idzie 2 kawalek hahaha , w moim kraju kuwa nie chca puszczac :D :D ja tez dolaczam do @ :D :D i wszyscy mnie wkurwiajaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide pod prysznic i maszeruje do lozka glowa mnie zaczyna bolec?!? moze znowu na snieg? :o oby nie :D nocy.. dobrej zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięks za zioło :) przyda się bo mnie zaczyna boleć a było tak fajnie :o pierwszy kawałek to Duran Duran 'come undone' drugi też DD tyle że 'her name is rio' a trzeci to Don Johnson 'tell it like it is' Euforka ta Twoja dobra :) tytuł ma extra :D co do sióstr to obie czasami miałam (i mam :P ) ochotę @#^%%^*(!! dobrze określone : stare to a....... a z bólem to i wkurw mi się zaczyna jak nie przejdzie do jutra to będę napierdalać leniwe małpy :P nie siostry :P bo daleko :P ale w pracy takich kilka by się znalazło co łażą jak święte krowy i w sumie nie wiem co tam jeszcze robią :o a śnieg ... dosypuje u mnie właśnie ..to też mnie wkurwia rano muszę słuchać czy nam szkoły nie zamknęli przez przypadek kuźwa , kilka cm śniegu i wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×