Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

aaaaaaaaaa w pracy koleżanka się mnie pyta czy w Pl zamykają też szkoły jak śniegu za dużo ja mówię że nie , że najwyżej to jak duże mrozy były w ciągu dnia albo jakieś rury popękały od zimna a widziała zdjęcia jak wygląda zima w Pl (za głowę się złapała że tyle śniegu !) powiedziała że nasze szkoły jej się nie podobają ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehehe tak sobie pomyślałam że będą jaja jak zajadę do pracy i klamkę pocałuję bo nikt nie dojedzie :P:P:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ eeeeeeee dopiero mi żółtko wchodzi ;) jeszcze z domu nie wyszłam ale radyja słucham czy moje dzieci mają po co wstawać - na razie tylko 6 szkół potwierdziło zamknięcie a nie sypie , drogi już trochę przejeżdżone i główne pewnie też już czarne ale straszą mrozem na noc że do -10 może spaść taaaaaaa ja wiem że to pikuś w porównaniu z tymi z 2 na początku ale wczoraj w jakichś wiadomościach padło zdanie że to najgorsza zima od jakichś 20-30 lat :D bo się minusowe utrzymują dłużej niż 3-5 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Niemam czasu Was poczytac:( na dworze mam - 10 pelno sniegu i zaraz do pracy jade:Ppotem sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiecie co ja kurwa juz mam dosc tego bloku i tych popaprancow kuzwa ten sie wyniosl juz,wiec chata pusta stoi na 3 pietrze,ekipa od 18-tego zaczyna, wiec sprowadzil goscia (R zna tego goscia byly komandos,z jakies 15 lat temu dobrzy przyjaciele z wujkiem mego R,facet mial kasy jak lodu,a teraz bieduje o 2 piwa i wyglada jak ostatni zul-po 7 odwykach) no i co spi na gorze,bo pozyczyl od kogos kase i boi sie do domu wracac, w niedziele o 2 w nocy dobijal sie zebyy go wpuscic do srodka, my klucze mamy od tamtego mieszkania ale mu nie otworzylismy w nocy jeszcze czego, ale wczoraj pierdzielony byl po 22h u nas widac ze tv wlaczony przez okno i co znow do nas i drze sie "R....K otworz.." wiec otworzyl drzwi wejsciowe, a ten mowi zeby klucz dac na gore R mowi ze nie ma,a ten to pojde i drzwi wywale,n-pny kurwa po ksiezniczce, pisze do naszego propietera (oni w Marocu znow) a zona jego odpisuje mi zeby na policje dzwonic, kurwa a co ja jestem a niech siedzi, zawsze cos sie dzieje jak ich nie ma i czlowiek ma jak zawiazac................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) no to w Polsce chyba zima stulecia,od tylu dni snieg pada i mróz ;) mnie też wzięło na na starocie,niedawnio mój wraca,ja czeszę psy i na cały głos Suborbia Pet Shop Boys leci,a ja -powiedzmy ze spiewam :P ja pewnie jutro dołączę do klanu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ty musisz albo w ciekawej dzielnicy mieszkać,albo w ciekawym domu,bo to wręcz niemozliwe aby ciągle takie "przygody" sie zdarzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ciastek boszzzz , ja nie wiem co sobie ludzie mysla , ze znalezli kwatere na nocki? ja bym wezwala policje , moze by sie przestraszyl a nie dobijal co jakis czas ciagle , chyba bym sie tez wyniosla z tego bloku , zyc spokojnie nie mozna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uuuj ciastek ale masz tam niezle jaja nooo...wspolczuje wiecie co?w radiu wlasnie mowili ze matka chciala zabic nozem 7lenia corke(ranila ja kilka razy w klatke piersiowa) a potem sama chciala popelnic samobujstwo obie w ciezkim stanie trafily do szpitala boszeee jaka matka chce zabic dziecko dla mojego synka idzie 7rok i nie wyobrazam sobie tego co ona zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he no dzielnica jedna z lepszych w Bxl, ale jeden ludz nieciekawy ;-):p,zmarzlam jak pierun ide cos wsunac na ruszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja pitolę miejmy nadzieję że jak tylko się przeniesiecie to będzie spokój na dobre a jak nie to szukajta nowego gdzie indziej a facet ma niezły tupet kuźwa z tą zimą to mnie też z deka śmieszyło że tak panikują ale jak się zastanowić to jednak nie są przyzwyczajeni do tych niskich temperatur aż tyle dni z rzędu (dziś ponoć 22 dzień) do śniegu też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo eternity ja sie wcale nie dziwie ze nie sa przyzwyczajeni...przeciez niektorzy tam u was nie maja nawet w domach ogrzewania...tylko jakis kominek w salonie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas tez nie kazdy ma ogrzewanie na pietrze domu hehhehe , spia bez grzejnikow w sypialniach :D ja bym chyba zamarzlaa brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no z brakiem całkowitym ogrzewania to się jeszcze nie spotkałam ale z szukania oszczędności gdzie się da niektórzy potrafią właśnie nie ogrzewać niektórych części domu (przeważnie góry) kominki czasami służą jak piec centralnego ogrzewania a czasami są taką dającą ciepło wieczorami w nogi ozdobą u mnie jeszcze z tą zimą tak spokojniej ale niektóre części wyspy są zasypane głównie cierpi na tym sieć transportu - a jak pada transport to i jednostki powiązane lub zależne to najgorsza zmora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traczB- ja to mam Ojca ..... traczB- jest już fajnie, jak to mówią penetracja w pełni a mój stary wpada traczB- momentalnie zaczeliśmy leżeć i udawać żę to taka siesta, mówie " jak sie wchodzi to się puka" traczB- a On " jak się puka to się zamyka" traczB- zatkało mnie ....... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam w wiadomosciach ze Angila z lekka sparalizowana a miejscami dochodzi do -18st. u nas dzis w szkolach wolne,sklepy pozamykane bo u prawolawnych 1 dzisn swiat a tu ich duuuzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) a mój dziś złapał gume z rana.....a wczoraj auto było przez pół dnia na przegladzie i podobno znależli nadpęknietą jedna oponę i skrzywiona felgę......no więc mój pojechał teraz wymienic dwie opony :P wiecie,że ja nie pamiętam kiedy ostatni raz złapaliśmy gumę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba popelnie
samobOOOOOOOJSTWO hehehehehehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cos mnie sciska w plecach,az tabletke silna wzielam kurde nie wiem chyba z przeziebienia kiedy ta sobotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martoszka ta stypa
to chyba na twoja czesc tego samobUjstwa hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomarańcza skoro taka polonistka to może zaczęła by pisać z polskimi literkami krytyke należy ZAWSZE rozpoczynać od siebie :P na cześć Martoszki kileiszek szampana,a stypa po pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie impreza to i ja jestem:D Od kilku dni u nas trabia o zabojstwie 2 osob-dziewczyna i jej chlopak-zostali postrzeleni a potem spaleni w aucie:Odzis okazalo sie ze zrobil to sasiad ! ktory jest nauczycielem:P dziewczyna miala tylko 18 lat a chlopak chyba 3 lata starszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomaranczke pomine bo nie ma sensu i tak znikne jej wpis hihi i pijemy oczywiscie szampana YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY jeju no niezle z tym morderstwem TO SZOK CO SIE TERAZ WYRABIA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×