Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ciastek nooo zdrowie najwazniejsze haha teraz przy tych sniegach to chyba kazdy wozi ze soba lopate ;) ale tabliczki z odsniezonym miejscem do parkowania u nas to nie widzialam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle z tym tekstem o odsniezaniu hehehehe,gosciu jest dobry hugo no zwroci ubezpieczalnia, ale jak wczoraj lekarz wzial ode mnie 40e z tego mam zwrotu 16e, nie wiem jak z badaniami bo nigdy tu nie robilam ale chyba tez zwracaja,ciekawe jak mnie skasuje przy drugiej wizycie-pewnie tak samo ,nabijaja kase jak nic,a w szpitalu wizyta tansza ale wez i stercz tam w kolejce brrrrrrrrrr u mnie sypie snieg ,znow zasypie Belgosow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek to ja trzymam kciuki za twoje zdrowie i za to,aby jak najwięcej forsy zwrócili potem za te badania u nas też pełno śniegu,ale generalnie z własna łopatą nie trzeba chodzić ;) pługi i piaskarki latają cały czas,a takie mniejsze odśnieżają chodniki prawdziwą mordęgą jest wyprowadzenie moich czarnych,ja mam kozaczki TYLKO na obcasie i juz zaczęłam myśleć czy by jaichś raków nie dało rady doczepić :P kiedy jest okazja to się swoim wyręcza,chcę mieć obie nogi całe a nie połamane w piątek wyjeżdżam na roczek,kupiłam pluszowego Kubusia Puchatka,który mówi 3 zdanie po polsku.....ale kubusiowym głosem,ciekawe czy się spodoba trzymam kciuki za dalszy ciąg egazminu Hugoliny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek znajdz lepsiejszego lekarza i zapisz cala rodzine , ja jak chodze to zawsze moj lekarz wypisuje mnie na Gabi , jakby to ona byla , bo za dzieci wiecej zwracaja , i ja jak place 20 euro za wizyte to zwracaja 16 .... takze ja nei wiem za co on 40 tychy od ciebie wzial ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co , normalnie swiat jest niesprawiedliwy ... mialam w PL dobrego kolege ale jak wyjechalismy kontakt sie urwal ... do tej pory nawet go szukalam , po NK po gronie i innych takich , telefon nie dzialal myslalam , ze zmienil numer .. a dzisiaj przegladalam na NK profil takiego znajomego i z podpisow przy focie gdzie znajdowal sie owy poszukiwany pisalo SP ... normalnie mnie zatkalo .. nikt kuuurrwwaaaaaa mi nic nie powiedzial nie dotarlo nawet do mnie nic , ze nie zyje nie wiem jak zmarl , nosz kurwa az mnie ponioslo ... a w moim wieku chlopak no alez jestem wsciekla .. a caly czas myslalam , ze on tam sobie chodzi , zyje , moze rodzine zalozyl ... a tu taki chooojj :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka no belgijscy lekarze biora mniej no,nie wiem skad ta roznica, ja za mala nigdy wiecej nie dostaje ze swego mituelu tez 16e,co lekarz i ubezpieczalnia to inaczej niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka to przykre:( Pudelko gratuluje zdanych egzaminow🌻ja juz mam swoje tez z glowy:D teraz trzeba czekac na wyniki hihi Ja chodze tez do rodzinnego lekarza-ale place 21 za wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic nie place...chyba ze do ginekologa to prywatnie :P ja ma jeszcze 2 egzaminy do zdania w ta niedziele...katastrofa...mam nadzieje ze jakos mi pojda trzymajta kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jessuu ja juz mam dosc tej zimy rano bylo -21 :( na szczescie auto normalnie zapalilo ....jej nie choryjcie dziewczyny 🌻 na zdrowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ktoraz tu,nie bede wymieniac bo kazda wie walczy z klopotami w szkole syna dzis pani mojego lobuza zatrzymala mnie w szkole zeby porozmawiac no i sie zaczelo:ze ewidentnie sprawia klopoty,ze rozbrykany i nie pomaga stanie w kacie,ze na zebraniu bedzie czytala nazwiskami...chyba wysle meza na to zebranie :P ja wiem ze on jest zywy i rozbrykany ale moglby chociaz w szkole sie powstrzymac dopiero ma 6 lat i mam nadzieje ze z wiekiem bedzie sie pomalu uspokajal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka zdrowotne🌻 Martoszka moze mu przejdzie-wyslij tate na zebranie hihi moze maly sie bardziej taty boi;) Nie uwierzycie ale mam dzis slonko:Dchyba pierwszy raz w tym roku swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo uwierze bo i u mnie przy tym mrozie swieci kurcze maz jest w pracy po poludniu,chyba ze specjalnie pojade go zastapic to moze pojdzie ...ale zastanawiam sie jak go tam wyslac...chyba kijem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam sie rano wpisac hahahaa , no i tak sie zalatalam , ze dopiero teraz usiadlam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) ja się wyłamię z pogodą,zadnego słonca nie mam.....powiedziałabym,ze raczej lekka mgłę Martoszka to masz kwiata za ta stronkę....zaliczaczko ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zdrowotne 👄 ja zamarzam grzejnik wysiadl :o ale naszczescie jeszcze tylko 3,5h pracy i do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o Lady GaGa to ja chyba na zawsze zapamiętam określenie - królowa onanistów,tak ją okrzyknieto dzięki temu co wyprawia na teledyskch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×