Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja tam nie wiem jak i co , mi sie podoba :D :D lapsza niz Brudna Spirs i lepiej spiewa niz Kryska Makillera hahahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej no i zarazki mnie zaatakowaly leci mi z nosa, lamie mnie w kosciach i kicham :o ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wygonic zarazki euforka , czyms mocniejszym ;) my zaspalismy , M polecial do roboty bez kawy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to troche humoru z bash.org.pl: Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych tj. opady śniegu i mroźne temperatury odwołano Światową Konferencje nt. "Globalnego ocieplenia". TimbO: 8 aut odśnieżyłem i dalej swojego nie mogę znalezc u was tyle samo sniegu co u mnie? bo jak szedłem do biedronki to patrze a tu taka w chuj wielka zaspa potem sie okazało ze to opel corsa PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50 kupiłam buty na 100dniowke;D łiii :D 9cm! :D proszę, a mówią, że 9cm to za mało żeby zadowolić kobietę... hehee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze jedno i spadam adi9: Więc GDDKiA ma swoje internetowe biuro prasowe adi9: I tam trzeba założyć konto, by móc przeglądać starsze komunikaty i artykuły adi9: Chciałem sobie założyć to konto adi9: I założyłem adi9: Imię - Kubuś adi9: Nazwisko - Puchatek adi9: Miejsce pracy - stumilowy las adi9: Stanowisko - adiunkt adi9: Dostaję maila adi9: "dziękujemy za rejestrację, Twoje konto zostanie aktywowane po weryfikacji przez pracownika GDDKiA" adi9: No to sobie myślę - już mam konto -_-' adi9: Dzisiaj dostaję maila, że konto zostało pozytywnie zweryfikowane adi9: Kubuś Puchatek, adiunkt w Stumilowym Lesie jest wiarygodnym użytkownikiem internetowego biura prasowego Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wczoraj to mnie mojego malca pani nauczycielka troche wkurzyla przyszedl ze szkoly pytam czy byl gdzeczny dzis czy wariowal,on mowi ze stal w kacie i to caly dzien i ze pani powiedziala ze dzis tez bedzie stal caly dzien kurcze no ja rozumiem ze to zywe dziecko ale czy 6latka mozna caly dzien izolowac od grupy...nie daje sobie ona inaczej rady z rozbrykanymi dziecmi? dzis go budze a on ze lzami w oczach ze sie boi isc bo znowu bedzie stal caly dzien w kacie,ja mowie jak bedziesz grzeczny to nie bedziesz stala on na to ze pani powiedziala ze nie zaleznie jak sie bedzie zachowywal i tak caly dzien dzis bedzie stal:O nie chcial jesc sniadania bo mowil ze brzuch go boli....sama nie wiem czy ona nie przesadza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialam corce zeby na kazdej lekcji zachodzila do zerowki i patrzyla czy on stoi w kacie czy wymysla bo u niego caly dzien to tez moze byc wiecej niz 15 min. ale jesli to prawda to wysle meza do szkoly ...on juz wie jak z nia [porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim [cześć ]:) Euforka Pestka ma rację...trzeba radykalnych sposobów na te zarazki....jakaś nalewke wieczorem zażyj,albo cuś ;) wiarygodny Kubuś Puchatek sprawił,ze cały dzień będę mieć dobry humor :D masż okropny,zgadzam się zEuforka...jak mozna takie paskudztwa z samego rana...przy kawie.... Martoszka powiem szczerze,że nie podoba mi się to,że twój mały ma takiego stresa przed pójściem do przedszkola ja bym jednak się wybrała na rozmowę z przedszkolanką,ona poważnie nastraszyła małego,że będzie cały dzień stał w kącie może chciała go tym zdyscyplinować,ale ona go przestraszyła,a wg mnie dziecko do przedszkola ma chodzić z przyjemnością,a nie ze strachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka odżywam Martoszka, ja bym nie wierzyła że syn jest aż taki nieznośny. Myślę wygodniej babie jest postawić dzieciaka w kąt i mieć go z głowy, niż zająć się nim tak żeby miał zajęcie i nie rozrabiał. Znam to z doświadczenia niedługo będę miała oddzielny folder na korespondencję z wychowawczynią, i na każdą jej skargę odpisuję pytaniem: jaką ona ma propozycję rozwiązania sytuacji. Jakoś mi nie odpowiada... nie wiem czemu? brak propozycji czy dobrej woli... dzieci tylko szkoda aha, ostatnio dostałam maila o nieodrobionych pracach domowych mail był do czterech mam poprosilam wychowawczynie żeby mi sprecyzowała o co chodzi bo sprawdziłam zeszyt dziecka i nic nie znalazłam. Odpowiedziała że wysłała do rodziców "wspaniałej czwórki" bo oni razem rozrabiają. Nie poszłam tylko dlatego do szkoły że emocje mnie tak szarpnęły że chyba bym dziecku szkołę zmieniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja mysle ze ona przesadza ale postanowie cos po dzisiejszym dniu jakos ja daje sobie z nim rade od poludnia do wieczora....gotuje,sprzatem,siedze na kompie,ucze sie ...nawet czasami na troche zostawiam go z corka i jakos dajemy sobie rade...nie narzekamy i nie stawiam na reszte pol dnia w kacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa a jak spytalam babke co on konkretnie takiego robi ze jest nieznosny i jej przeszkadza a ta stwierdzila syczac zebym sama go i to spytala i porozmawiala z nim a jak po lekcjach go spytalam o to to on mowi ze nie wie...nie pamieta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
se tek mysle , ze cos ta nauczycielka ocipiala chyba , od wrzesnia jest w szkole a teraz nagle zaczal byc nieznosny? czyli wczesniej go znosila? hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ta przedszkolanka nie potrafi się zająć dziećmi i nie ma do nich cierpliwości to niech zawód zmieni! i co to oznacza,że ona ci nie powie w czym problem i masz z synem porozmawiać?? zawsze możesz odpowiedzić,ze rozmawiałaś i ten twierdzi,ze jest grzeczny i pani sie go czepia ;) ciekawe co by odpowiedziała (żartuję,jeszcze by się zaczęła mścić.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weeeeeeeekkkkkkeeeeeennnnnndddddddd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj odzwyczajam Dawida spania w dzien heheh .. najpierw trzymal sie dzielnie :D ale tak po 8 zaczal juz marudzic , potem chcial wszystko na raz a potem chcial platki z mlekiem ... wiec zajada sobe te platki zajada a moj M mowi patrz .. a patrze a on glowa w misce spi hahhaahhahhaa...... padl jak zabity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maly wrocil do domu i mowi: stalem dzis tak jak pani mowila caly dzien w kacie ,ale przeprosilem ladnie i pani darowala potem mowi ze jak stal top dolaczyly do niego do konta wszystkie dzieci z grupy hihi aa wiecie co po obiedzie byli na spacerze w miescie z tego co mowi gdzie byli to pol dodz. w jedna strone sie idzie nie bylo by to dziwne gdyby nie temp.powietrza : -10st. dzis bylo w dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema,Martoszka niezle z ta nauczycielka, moze trafila sie jakas niewyzyta albo brak umiejetnosci jej pestka a czemu odzwyczajasz malego od spania, toc jak pojdzie do szkoly tam maluchy maja drzemke,przynajmniej u nas tak jest ja sie wkurwilam od srody biore antybiotyk,dzis dzwonie do lekarza czy wyniki moje doszly do niego, a od rana mam taki bol oka i czerwone, wczoraj bylo prawie normalne, no i dzwonie i jestem pewna ze jak ma wyniki to mnie dzis przyjmie nie,tym bardziej ze jak bylo lepiej to gorzej jest, a ten mi kurwa mowi zebym we wtorek przyszla, i za w wynikach mam malo zelaza ze mi brakuje, kurwa to od tego mam czerwone slipie,od brau zelaza,nawet kutas jeden nie powiedzial czy leki kontynuowac, tylko do wtorku czekac,ale wkurwa mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale po co ma spac w szkole? jak ma tam siedziec i sie bawic ... dla mnie moze i chodzic o 9 spac Gabi chodzi po 8 jak ma do szkoly .. poza tym noc lepiej przespi , ostatnio zacza mi sie krecic po nocach wiec drzemki trza zlikwidowac :) ciastek zmien lekarza.. jakis pogiety czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×