Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

spieprzaj dziadu, wpada i ni przypial ni przylatal 5 groszy wsadza schizofreniczka jedna tak lepiej po kropelkach przynajmniej nie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja niedawno ze szkoly przyjechalam...mialam dwa egzaminy oczywiscie zaliczylam choc nie na 6 ale moim zdaniem i tak super poszlo skoro raz tylko przeczytalam bo stwierdzilam ze latwe hihi za to z pracy semestralnej na 5 napisalam i to z chemii a nigdy z niej mocna nie bylam hihi i sie wyrownalo ciastek wspolczuje z tym okiem wiem jaki to bol nieprzyjemny...ech aby szybko przeszlo a pomaranczce na mozg sie rzuca i dlatego przemilcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka gites elegantes,ja nigdy z chemii dobra nie bylam zawsze sciagalam :p mam mega stresa przed jutrem bo mam miec badania nie wiem jakie czy oka no napewno czy jeszcze inne brrrrrrrrrrrr taaaaaaaa pomarancza pewna siebie,ze nikt nie wie,schowala sie na tym swoim niedostepnym forum i mysli ze wszystko moze, ale powiem Ci wstretna orangino ze takiego bolu to nawet najgorszemu wrogowi nie zycze jaki ja mialam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tu zysia ze starego topiku :) melduje sie po ...yyy...niewiem jak dlugim czasie,teraz musze sie wkupic i poznac wszystkie dziewczyny ;) ******************reaktywacja************* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia witaj w naszym klubie muaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,mam nadzieje ze bedziesz czestym gosciem euforka dawaj dla pepuni linka na swoje cacka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski to jest nasza (tzn moja hugo i pestki) psiapsiola z dawniejszego topiku oczywiscie Bxl jest , Agusia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis pustawo ale chyba euforka chora,eternity chyba tez cos lamalo,Martoszka z nauk politycznych wrocila dopiero co, a Izunia zaginela w akcji, pestka kapie dzieci ale zaraz bedzie,a hugo nie mam bladego pojecia pewnie sie sciska po katach :-),a ja na jedno oko pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękaski za powitaski ;) musze sie pomalu z kazdym zapoznac zeby wiedziec co i jak a potem juz na luzie bede sadzic po klawiorach hihi JESZCZE RAZ WSZYSTKICH WITAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos wolalam byc zyska ale pozajmowany ten nick na wszystkie sposoby z kropkami ,kreskami,gwiazdkami a nie pamietalam ani hasla ani hasla na maila na ktore bylam zalogowana ale co tam teraz pepa bede jak z tej bajki swinka pepa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie smarowanie hehehe mleczkiem na ospe ,dobrze ze ta moja niecierpliwica w sumie nie drapie sie nawet w nocy spi fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo witam witaaammmm :D 100 latow cie nie bylo ,mam nadzieje , ze juz nie znikniesz hihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slipko dobrze,tzn jest spuchniete i nic nie widze na nie,ale mnie nie boliiiiii to najwazniejsze ,mam nadzieje ze jutro szybko pojdzie brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka-4 witaj :D no teraz to juz sie chyba nigdzie nie zapodzieje :P jeszcze na wysciskanie Hugolci czekam,chyba ze najpierw mnie za uszole wytarga ze tyle czasu mnie nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witaj pepe :) czy ja mowilam ze po tabcinie mam odloty? :P;) 2 tabletki i mnie nie ma na jakis czas ale kataru prawie juz nie mam jutro do roboty bozeeeeeeeeeeeeee jak mi sie nie chce 😭 do tego znowu kurde pada snieg 😠 Martoszka gratuluje kujonie :D;) Ciastek wspolczuje tego bolu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka euforka:) zamulam przy filmie i zerkam na topik,co by sie ze wszystkimi po kolei przywitac...zapoznac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe euforka, ja po Theraflu mialam ;-) a dzis spalam w dzien ale to po tych tabletkach przeciwbolowych co sie w nocy nabralam otepiala bylam, a teraz juz sie zegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis z k zrobilismy sobie seans filmowy ;) 3 pod rzad wciagnelismy Jeden byl pl - rewers - widziala ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek obyscie szybko z mała doszly do siebie :) euforka nie widzialam tego filmu a tak po krotce to o czym jest bo ja pochlaniam z checia sensacje,dramaty i tez te do beczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to typ czarnej komedii warto zobaczyc:) a tu opis Akcja filmu, rozgrywa się w dwóch planach czasowych – we wczesnych latach pięćdziesiątych oraz współcześnie. Główną bohaterką jest Sabina (Agata Buzek), "szara myszka", która właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka (Krystyna Janda) wie o tym najlepiej, dlatego próbuje za wszelką cenę znaleźć dla swojej córki odpowiedniego kandydata na męża. Całą sytuację kontroluje babcia (Anna Polony), ekscentryczna dama o ciętym języku, przed którą nie uchowa się żadna tajemnica. W przedwojennej kamiennicy pojawiają się kolejni adoratorzy. Żaden z nich nie wzbudza jednak zainteresowania Sabiny. Pewnego dnia, "jak spod ziemi", zjawia się uroczy, inteligentny i diabelsko przystojny Bronisław (Marcin Dorociński). Jego obecność rozpocznie serię zaskakujących zdarzeń, które ujawnią drugą stronę kobiecej natury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co stuknieta jestem od wczoraj mecze jedna i te sama nute :D normalnie nie moge przestac :) ale na dzis juz wystarczy musze wylaczyc kompa bo nigdy nie przestane ;) no to dobrej nocy pa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki euforka to trzeba zobaczyc :) dobra komedie tez lubie obejrzec ostatnio ogladam filmy bez sciagania na kino.pecetowiec.pl tyle ze tam limity sa i w polowie filmu pauza na zaladowanie nieraz pol-godzinna ale w tym czasie zawsze cos mozna porobic. chyba juz dzis hugolci tu nie spotkam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×