Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

buhahahahaha moze mi jeszcze powiesz ile razy tak napisalam? chyab ci pomyslow brak-albo jak powiedzialam brak ci argumentacji dla mafii -:P uszy mnie pieka-pewnie pomaranczka mnie wyklina hahahaha oby tylko bez bledow ortograficznych hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co pomarancza to ta nasza polonistka od siedmiu bolesci? :o heh zalosna jestes dziewczyno co pestka ci dojebala a ty teraz nie mozesz tego przezyc? i co? myslisz ze jak bedziesz z siebie robic idiotke publicznie to ci ulzy? idz dziewczyno sie lecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z zakupow szukalam elementow do rolety musze kupic jeszcze takie cienkie patyczki, moga byc drewniane na 1,40m, w sklepie tylko znalazlam metrowe, i 2,5m ale to sa drozsze i grubsze a chodzi o to zeby bylo tanio i zeby lekkie byly :P:) nie wiem gdzie jeszcze moge zobaczyc moze macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem czy mam płakać czy się cieszyć,że pomarańczka nie ma o czym pisać o mnie w swoim kajecie :P ale ja lubię swoje życie i g...o mnie obchodzi czy ktos uważa je za nudne czy interesujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak z MAFIA:P nie wygrasz hahaha Wiesz Izunia ma bardzo ciekawe zycie ale malo o nim publicznie opisuje -zeby potem taka gnida jak ty -nie musiala notatek robic:P Cos jej wolno idzie atakowanie nas hahahaahha ale ktos musi byc samotny,nieszczesliwy i zakompleksiony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i udalo mi sie kupic uchwyty bezinwazyjne na okno do rolety :) nie bedzie trzeba robic dziur w ramach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie castorame nawiedzialam, bricomarche i nomi i tylko w castoramie znalazlam 1m i 2,5m kupilam dzis 2 x 1m, moze uda sie skleic na 1,4m ale nie wiem czy to dobry pomysl wolalabym bez klejenia w sumie to nie musza byc drewniane ale chyba wszystkie inne beda drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza nawet honoru nie ma hehehe Izunia oj wycieczka bedzie ale nie po patyczki :D juz sie nie moge doczekac! w kazdym badz razie wyobrazcie sobie, ze gosciu z ekipy remontowej chce mnie z rownowagi wyprowadzic... :o mial nam tez kafelki klasc ale mu podziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie po tym poscie sie zastanawiam hahahaha , :D ile to dziecko ma lat i dlaczego codzienie o 14 konczy lekcje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaa hahaha chyba sie dziecie niezle zirytowalo pffffffff wez sie dziecioku ulotnij bo sie nadcisnienia nabawisz,szkoda nerwow mowie ci,trzeba miec wszystko w d.... a wtedy zycie jest kolorowe :D tez swego czasu poszukiwalam takich palakow do rolet i kupilam takie metalowe ale bardzo cieniutkie w gamie byly tanie ale zywotnosc ich do bani z czasem zaczely sie giac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 2 miejscach odkleila sie plyta, w jednym miejscu pekla.. kazalismy mu usunac usterki i tak je usuwa od 1 stycznia.... i ciagle jakies wymowki, a to auto mu sie zepsulo, a to musi skonczyc cos innego a to ksiadz po koledzie chodzi noz jaja sobie facet robi ja myslalam, ze to powazny czlowiek ale jak widac idiotow nie brakuje poza tym jeszcze sie nie rozliczyl z tego co wzial za duzo... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodna sie zrobilam aaaa przypomnialo mi sie :D Izunia taki rowerek to fajny prezent! Daj znac czy sie bedzie podobal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu no to jak widac nie chce chyba mu sie wracac namiejsce gdzie zbebral .. nieladnie nieladnie no ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Pestka mysle, ze mu sie nie chce bo na materialy - poprawki kasy juz od nas nie dostanie a jeszcze musi zwrocic heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zawsze podobaly bambusowe rolety czyu jak je tam nazwac .. takie cos podobne jak eternity ma :) takie materialowe ma moja znajoma tu , ale na duze okna i ma z nimi normalnie przerypane , bo nie dosc ze sie kurza to i za kazdym razem musi krochmalic , samo prasowanie nie wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×