Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

czas isc nyny ;) jeszcze tylko 10min posiedze z maseczką wokół slipek ;) z Q10 :P ciekawe co do da:) 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D mialam juz wylaczyc tv ale mnie film zaciekawil ;) no i tak przesiedzialam do tej godziny;) juz mnie nic nie zatrzyma i chocby niewiem co ide w kime :P kolorowych... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D ostatnia sie pozegnalam :) i pierwsza sie witam ;) ...poszlam spac jakby cio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pepunia dobra jestes ja tez wstalam po 6tej...jakiegos mam nerwa nie ma -23 jak zapowiadali ale jest -19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martoszka nie zazdroszcze tej buby :O az strach z domu wychodzic w taki mróz! eternity milej pracki:) od dzis zaczynam z moim G (znowu :P ) dietulke... wczoraj se czadu dalismy i ostatni dzien przed liczeniem kalori obzarstwo na maxa bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pepunia hehhee , ty normalnie nabijasz jak trza hehehehe :D jak stary wyjadacz :P ziaji kiedys uzywalam jak bylam z PL tonik przewaznie , teraz to ja malo do PL jezdze nie mam jak sie zaopatrzyc :) u nas pada deszcz buuuuuu i pewnie bedzie tak padal caly dzien .. no nic . biore sie za pranie :P ale najpierw kawaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak , na Nivea , ja nawet uzywam tego kremu Nivea slawnego ... normalnego w niebieskiej puszce :D szampony do wl tez mam nivea :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiozlam malego na ta choinke ale musialam wracac bo ksiadz chodzi dzis u nas od 10tej po kolendzie...corka z nim zostala ale nawet zdazylam potanczyc bo tance prowadza jacys klowni i zaprosili rodzicow do tanca hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie jakie jaja sie porobily u nas? w miejscowosci gdzie pracuje mam kolezanke...wierna klientke wiec ona...mimo ze mlodsza sporo ode mnie podobno znalazla se drugiego faceta maz jej(takze nasz kolega)gdy sie o tym dowiedzial wpadl w szal i wpierniczyl jej tak ja bil ze miala cala twarz zmasakrowana i dwie rany rozciete na glowie zadzwonila po brata,ktory zawiozl ja na obdukcje zastanawiamy sie czemu ten jej maz jezdzi ciagle tam do niej gdzie sie ona z dziecmi wyniosla....pogodzic sie czy co? okazalo sie ze ma jakiegos krwiaka na mozgu i wczoraj w nocy miala miec operacje...nie wiem jeszcze co i jak jessu mam nadzieje ze bedzie z nia wszystko dobrze...ma 2 dzieci pestka znasz ja pisalam ci o tym z leka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde martoszka no oby nic powaznego z ta kolezanka!!! od razu pisz jak bedziesz cos wiedziala. w takich sytuacjach zawsze kolo sie zatacza bez sensu bo tak:strona zdradzona moze sie tak wkur...ze wlasnie tak potraktuje te osobe no a z drugiej strony to dziewczyna mogla sie liczyc z tym ze jak maz sie dowie to nie poglaska jj za to po glowie :( teraz to najwazniejsze zeby jej nic nie bylo a ja sie wzielam za wielkie porzadki i male przemeblowania ;) po poludniu pewno padne i sie przekimam po tej nie pelnej nocce;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu srzatam i tak mysle o tej dziewczynie.... niezle sie musial nabuzowac ten jej maz ze ja pobil, no ale zeby az tak :O potepiam facetow ktorzy bija,nawet jesli chodzi o taka sytuacje i potem najbiedniejsze te dzieciaki sa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wcale nie dziwie , ze ona sobie innego szukala , sokro on do niej z lapami skakal ... kto by wytrzymal z damskim bokserem??? na koniec tez pokazal co potrafi .. debil jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) ja z tych obrzydliwych i zawsze piorę nowe rzeczy....no chyba że fabrycznie jeszcze w folię zapakowane,to wtedy tylko przeprasuje ;) a z filmiku się uśmiałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo boziu pertka no jaja z tymi ubraniami :O na bluzce -ślady odchodów?,,,kalu? bleee oooj pepunia ja wczoraj usnac nie moglam ,tak se mysle moze zadzwonic do niej...ale normalnie sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzis pojechali na zakupy spozywcze a oprocz tego wrocili z telewizorem LCD Philipsa, odbilo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehe ciastek dobre dobre :D ja tez kce takie zakupy 'spozywcze' :P dopiero co skonczylam uffff...ale chatka wylizana :D moja kicia mi tu koncertuje:)sprytnie próbuje sie wcisknąć na kolana:D i potem zawsze na klawiature chce wlazic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz nie wiem czemu nie chce zadnego LCD powiedzial ze teraz weszly z nowym systemem...jeszcze ciencze ledy jakies tam i ten juz kce: mi dobry i ten co mam bo i tak duzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledy sa samsunga albo LG ... moja znajoma kupila tu taki .. wlasnie ta ta ta znajoma .. teraz sie podnieca jak oglada film hahah , ze jaki obraz jeszcze czarnoobialych filmow jakie piekne obrazyyy itp... no a jak bylismy u nich w gosciach to rozjebala tak glosno , ze wlasnych mysli nie bylo slychac ... w pizdu z tym jej leda haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se kupie dopiero jak mi moja pudlo pierdylnie hehehehee :D :D czyli jeszcze to potrwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pestka dokladnie wiem ze to piksele ale krateczka smieszniej brzmi hihi posle wam zdjecia z choinki malego przebralsie tak jak w tamtym roku za policjanta bo w tamtym roku choinka byla w przedszkolu a a tym roku juz w szkole i nikt go nie widzial bo inne dzieci hihi niestety w nastepnym roku trza bedzie kupic...albo wypozyczyc inny juz chce jednak byscie zwrocily uwage na smieszne przebrania dzieci najbardziej mi sie podobalo przebranie z krzyku z ta maska co ty masz pestka i ...choc nie udalo mi sie cyknac foty ale byl BEN 10...maska identyczna jak na filmie..(wtajemniczone wiedza co to za bajka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my LEDA nie wzieli tylko LCD, na LEDA mnie nie stac-choc przyznam ze jak w sklepie stoja rozne marki to roznica w LEDZie zajebista w obrazie ,a plazmy moj stary nie chcial bo mowi ze LCD lepszy i tak na raty wziety wiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×