Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ koleżanka Mindy ma dziś urodziny :) wszystkiego najlepsiejszego , pomyślności i szczęścia oraz spełnienia marzeń !!!! 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ 🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ i ja zmykam dać się wyzyskiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlam do ubezp zaniesc rachunki,kase oddali to od razu ja wykorzystalam ,kupilam malej 2 pary spodni, musze i ja jeszcze zdazyc zanim soldy sa i portasy sobie sprawic ... trzeba przyznac ze dzis ladny dzionek,sloneczko,sucho i ptaszki cwiergola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też słoneczko,ale mróz -7 właśnie wróciłam z wybiegu z psami,po obiadku tez może na jakie zakupy wyskoczę.ale czy coś mi się spodoba to juz inna inszość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie +8 ale pada deszcz :o zagląda nie zagląda ale zaglądała ;) chciałabym napisać że jak fajnie że dziś piątek ale jutro jeszcze do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mindy jeszcze nie poznalam ale dołączam sie do życzonek i kwiaciola wreczam 🌼 :) i ja musze udac sie do ubezpieczalni w celu spieniężenia zielonych karteluszek ;) martoszka ale u ciebie berger brrrr u mnie dzis na dworku bylo 6 na plusie i sloneczko:D kurdeeee zakupilam sobie farbe do wlosow i ledwo co ja nałożyłam to myslałam że zdechne :O łeb mnie zaczoł szczypac 😡 i musialam zmyc to badziewie!!!! teraz odrosty mam rudawe :P i sru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia a co zes za farbe kupila aaaa????? ja se zawsze sama maluje tez .. u mnie cieplo tez w miare bylo jak wiosna ... ale ja mam wkurfaaaaa ogromnegooo .. mego M ni ma :( zachcialo sie jednemu do chaleroi .. w takich chwilach nie lubie miec znajomych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam tym razem farbe loreal`a-zawsez kupowalam schwarzkopa i mi sluzyly,widocznie ta na moja łepetyne sie nie nadaje:P aa to ci powiem pestka ze to czesty schemat znajomych :O charleroi jakies 100kaemów odemła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuu pestka wspolczuje,oby kiedys jak cos sie Twemu wydarzy ten znajomy pomogl tez pepunia a wiesz co, ja ostatnio Loreala tez kupilam i tez zadowolona nie jestesm,mial byc bardziej zywy kolor a wyszedl taki jakis ciemny i wiecej chyba nie kupie Loreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek no zawiedziona jestem bo loreala o wiele drozsza od tej swarzkopa za 'piątaka' ;) teraz mam jakąś matową szope a po tamtej farbie włosy były błyszczące i nie wyglądały jak siano,zreszta juz chyba nic z loreala nie kupie bo po szamponie i odzywce to niedosyc ze nie moglam sie rozczesac to jeszcze po wysuszeniu włosy miałam jak suchy mop :O ale moze tylko mi tak ta firma nie służy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepe znasz Mindy ale pod innym nickiem:) pisala z nami na tamtym topiku hiihi wiec sie domyslisz heheh A moze ta farba jakas przeterminowana byla?czasem z wiekiem dostaje sie na cos uczulenia-odczekaj pare dni i zrob inna farba Pestka znam ten bol:Pmoj potrafil kumpla z niemiec sciagac w niedziele rano-bo mial wypadek i samochod byl skasowany:O U mnie dzis tez slonko bylo:) ale niestety zapowiada sie caly tydzien szary i z deszczem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wlasnie z loreal i maseczke do wlosow i takie do pryskania-by wlosy nie byly suche-na bazie jakiegos oleju;) mi jakos dobrze sluzy ale tez nie moge np kazdych kosmetykow uzywac-bo dostaje uczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wiecie to taki znajomy , jak cos chce to wie gdzie szukac .. siedzi na necie a nawet nie potrafi sobie ciagnac filmu .. ale to nic .. on nawet po piosenke do mnie przychodzi , taki len ... ode mnie daleko tam dalekooooooo 3 godziny juz mego M nie ma :( ja tez uzywam loreala , a maluje schwarzkopf ostatnio tym 10 minutowym ... krotko sie trzyma haha ale na glowie tez ,sie zmywa heh poza tym ja sie powinnam na lyso owalic :D od urodzenia Dawidka ciagle mi wypadaja wlosy garsciami ... juz nie mam gestych grubych wlosow jak kiedys .. teraz mam suche straczki i to 5 na skrzyz ... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnnio stwierdzilam , ze najlepsze wszystko jest ...... chwila niepewnosci (waszej) ............. NIVEA hihi mam i tusz do rzes i kremy i balsamy i cienie , i kredke i pomade i rozne inne pierdoly bo z wszystkich testowanych byly najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity zdrowko lepiej, mala juz ok prawie, z plecow zeszlo jej idealnie,najgorzej ma pryszcza na brodzie i czole bo wiekszy dostep do drapania byl, ale juz koncowka,jutro w domu posiedzi nie pojdzie do polskiej szkoly moj wzrok tez lepiej,chociaz nie widze wyraznie i ostro jeszcze mam mgle,a diagnoza to nawrot mojej starej choroby lub polpasiec oczny choc wole to pierwsze :p,ale nie boli,nie czerwone,opuchlizna minimalna no i widze jakos ,bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka juz niedlugo powinnien byc,ode mnie do Charleroi jest ponad 40km (chyba) do Waterloo mam 30min jazdy busem, ale od ciebie to faktycznie daleko jest ja zawsze farbowalam Palet i bylam zadowolona,tyle ze moja fryzjerka mowila ze to nie dosc dobra farba i mocna,ale dla mnie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka to ja mialam zawsze 3 wlosy na krzyz...teraz i ty? a zawsze martwilas sie ze masz ich za duzo i fryzjerka ci przezadzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jest ... az mùnioe glowa rozbolala od myslenia pfffffffffffffffffffff.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek to ku dobremu idzie :D a mój syn od dzis zasmarkany psika,kaszle,z nosa leci i ledwo połyka u lekarza byl,leki dostal i sie kuruje pestka nivea powiadasz:) wlasnie tez musze pochwalic bo szampon i odzywka z tej serii diamond jak dla moich włosów rewelka :) kremy,balsamy itp tez dobre;) nabylam z nivea puder w kamieniu nivea bo zem blada az swiece,nie lubie sie pudrowac ale na solarke juz nie pojde sie smazyc bo mi zmarchy na dekoldzie wychodza :O ale jeszcze z jakich kosmetykow jestem zadowolona to z firmy 'ziaja' jak jestem w pl to zawsze cos z tego kupie,superowy jest krem do ciała 'masło kakaowe' pysznie pachnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maly ma jutro choinke w szkole mam nadzieje za odpali moje auto bo juz mam -18 a ma byc -23 :( bedziemy naginac na piechte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×