Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka a jak Michał napisał źle???????????? :P Ciastek miło słyszeć(czytać) że jakaś poprawa jest :) idzie ku dobremu - 🌼🌼 lecznicze do domowej apteczki i zdrowiejcie ! Hugo udanej zabawy ! Martoszka to poczekaj na mnie z tymi ciepłymi krajami !!! śniegu nie było ale za to kapało deszczem i zimno było bo tylko 3-4 stopnie brrrrrrrrrrrr ta pogoda jest dołująca :o chciałam napisać że poszłabym na solarkę żeby trochę "promieni" nałapać , chociaż sztucznych ale po tym filmiku ... hmmmmmmm :D już i tak miałam odruch zwrotny po obejrzeniu "oszukać przeznaczenie" jak się dwie dziunie spaliły w solarium hehe kici nie kcem , nie mogem nawet , poza tym świnie mam już i wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra :P skoro mówisz że najlepszy ja zawsze w szkole mówiłam do ludzi którzy zżynali zadania domowe albo na klasówkach że owszem , mogą sobie spisać ale na własne ryzyko , jak będzie źle to reklamacji nie uwzględnia się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8650452f41230af7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4eab242efb38bc0d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0f4f119e4c1aebe5.html mata motyla zimą na ostatnim nawet widać mu tutkę bo sobie miodzik siorbał i tym optymistycznym akcentem się pożegnam - wciągnę może jakiś film zanim padnę w poduchę dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hugooo maro nocna hahaha jak bylo????? eternity ale mu dalas zblizenie :P wiecie , ze ja juz wypijam 2 mocne kawy w ciagu dnia ... bo na jednej nie wyrabiam , normalnie przysypiam miejscami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bry , bry ale mi się nie chceeeeeeeeee....a jeszcze 2 dni sie mi wydawo czy Euforki wczoraj nie było ? Hugo wybalowałaś się ? ooooj bez kawy to nie ma dnia zaczętego jakbym zaspała tak porządniej niż kilka minut to i tak kawę wysiorbię a zbliżenie byłoby lepsze jakbym miała pod ręką lepszy sprzęt :P najlepsze i tak było jak młoda narobiła krzyku bo chciała motyla ściągnąć z palca a on nie chciał zleźć, nawet jak zaczęła machać energicznie ręką :D dobra, na mnie pora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:Doczy mam na zapalkach:Phihi Tak po 23 impreza sie rozkrecila-znalazlam miejsce ,gdzie dj puszczal fajna muze ,bo w innym miejscu to orkiestra grala:O hahhaha Niektorzy ludzie byli poprzebierani:D np za pingwiny albo krolowa sniezke:Dkomicznie to wygladalo jak np sniezka tanczyla techno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Eternity ściemniasz z tym motylem!! on twój osobisty,bo oswojony....który motyl "dziki" by tak pozował na palcu :P Pestka ja zdając na studia zwalała z .....książki chłopaka,którego pierwszy raz na oczy widziałam hihihihihi ja kcem śnieżkę i pingwina jak tańczą techno!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo szkoda ze nie wzielas aparatu,ale czasem na takich imprezkach z tancami,aparat przeszkasza i nie ma gdzie go potem zostawic zeby nikt nie zwinal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ pikny ten motylek:)chyba rzeczywiscie jakis oswojony;) a tak wogole to uwielbiam motylki we wszystkich mozliwych motywach domowo-ozdobnych;) ciastek Ty juz dobrzejesz a mala jak tam? hugolcia opowiadaj jak na imprezce:) jutro ostatni dzien na luziku do pracy czyli z moim osobistym mezowym szoferem ;P bo w poniedzialek juz wraca do pracy i trza bedzie zasuwac na autobus:O wciagnelam kilo winogron;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehe hugo nie doczytalam wczesniej o tej imprezce hihi :D ja juz widze ta sniezke hihi :D a porobilas foty?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wczoraj bylam w kinie na Sherlocku Holmesie REWELACJA!! polecam:D to bedzie moj ulubiony film teraz:) a dzis bylam u fryzjera i uwaga! jestem posiadaczka grzywki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale na aerobiku baba dala wycisk najpierw bylo ziiimno na sali wiec w dlugim zaczelam a potwm mokra koszulke mialam to kara za nalesnika z czekolada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu!!! wystraszyłyście się ? :P:D wali mi na głowę - wszystko przez ludzi z jakimi stykam się w pracy co jeden pikuś to lepszy doopek i głąb :P nawet przystojny boss ma tyły ,czego się dziś dowiedziałam ale nie można mieć wszystkiego :p widocznie więcej czasu spędził w kolejce za wyglądem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe królewna śnieżka i techno :D a pingwin i techno to dopiero musiało być zajebiste :D Pudełko chcem zobaczyć grzywkę !!! a motyl wcale że nie oswojony :p się przybłądził albo już tu mieszkał ino się obudził bo ciepło mu było a na palcu siedział bo do mojej córy lgnie wszystko - koty , psy , świnki i inne muchy i motyle, zwłaszcza jak je karmi ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech sie zasiedzialam... obzarlam na noc :O i zimno mi jak cholera. to ja sie zegnam🖐️ ide sie zawlec pod kordełke bo rano do `arbajtu`trzeba wstac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×