Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka sie nie nerwuj ;) toz pytam sie kto chce to wysle :) juz wysylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to Martoszka ma dzis imieniny prawda to?:) Najlepszego zycze :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka najlepszego:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ciastek fajna naklejka-moze byc bardzo fajny efekt cos ciemno u mnie za oknem-chyba cos zacznie z nieba kapac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo u mnie wiatrzysko ze dekoder N -ki nie dziala,deszczyk kropi a ja przed @ i jestem jak smieciara wszystko sprzatam do geby bosheeeeeeeeeeeee zaraz pekne,glodna nie jestem a morda cos chce za duzo rzuc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja tez tak zawsze mam przed @ hihi Wieje ,pada brrr a ja zaraz do szkoly jeszcze musze jechac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ciastek fajne to na sciane a tak wogole to dzieki za zyczonka :) wlasnie od mojego W dostalam wieeeeelki bukiet roz :) om tak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ze mnie gapa hahahaha .... przyzneje sie bez bicia ze zapomnialam 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka wszystkiego NAJ!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Euforka ja też bym chętnie obejrzała ten projekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dla martoszki 🌼👄wszystkiego najlepszejszego!!!!!!! hugolcia ja nawet lubie myc okna ale na dzis mam dosc umylam 8 okien tarasowych:O i 2 pietra pucowalam...latalam na mopie....odkurzalam... tera jestem zdepla jak papec i swoich okien napewno nie rusze jutro-a mialam zamiar bo wtorki wolne pozniej doczytam bo ide myju myju ;)i zajrze zas na poczte oblukac pieseczka:D a ja tez plosem projekta na maila sem obejzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuu pepunia wyrazy wspolczucia 8 okien bydlakow tarasowych ja ich nie cierpie wole 100 normalnych bleeeeeeeeeeee ja dzis w domu ale jutro na 9h jade ,myslalam ze w piatek bede tez siedziec bo chomage mam a tu zonk z biura mam zastepstwo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo psinke obejrzalam:)jaka fajna:D a powiedz jak kociaczek na takiego lokatora reaguje;)no i odwrotnie:D dzis wracajac z pracy autobusem nie dojechalismy nawet do nastepnego przystanku bo drzewo ryplo na ulice :O i trzeba bylo sie cofac :Onormalnie wichura jak tajfun jakis sie rozpetala i przy tym deszcz-niedosyc ze wygladalam jak mokra kura to jeszcze cala poczochrana przez ten wicher :Pjak wlizlam do domu to sie pytali co mi sie stalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehe :D jaka klotnia kocia haha to ciekawam co moj kot za pogadanke prowadzil bo tez raz obserwowalismy przez okno jak tak gadaly,nasmialismy sie wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepe dobrze ze to drzewo na Was nie runelo !!!!! Heheh kocia klotnia:D moje narazie sie nie kloca-kot jest starszy i dluzej wiec psina ustepuje,siedza oddzielnie-zreszta kot czesto chodzi wlasnymi drogami jak to kot i wiecej go niema niz jest Ale dzis byla jazda w szkole:O gdzues o 18 30 wpada gosciu z sekretariatu do klasy i mowi-ze jakis samochod sie na parkingu pali-zeby isc sprawdzic i jak to nie ktoregos z nas -to mamy auta przestawic od tego palacego Bieglismy z 2 pietra na dol hahaha moje auto stalo 3 miejsca przed tym co sie palilo-wygladalo to tak jakby tam cos eksplodowalo bo ogien byl wysoki Przestawilam auto i widzialam-ze tam zaraz obok tego co sie pali tez sie zdziebko zjaral:O moze jutro cos w gazecie o tym bedzie to Wam wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uuuuuuuu Hugoooo no to ty mieszkasz w okolocy przezyc ... co raz cos tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajta wiaruchna :D dzis wolne,ale oczywiscie co z tego ze mam cos do zalatwienia i na miasto trzeba jechac po urzedach polatac:O hugo to ale mialas emocje! a psiaczek jest jeszcze młodziutki wiec w głowie mu narazie tylko zabawy;) pamietam ze jak zamieszkalam z moim G(ojej kiedy to bylo hihi)to on mial owczarka niemieckiego,a ja przytelepalam sie z kociakiem to trzeba bylo pilnowac praktycznie caly czas zeby pies z kotka sobie obiadu nie zrobil:P ale po dluzszym czasie kot zyskal jego sympatie i zamiast w swoim koszu to lezal na psim futrze:P ale mnie wpienia te wpisywanie kodu😡:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no do szkoly jezdze do innego miasta-tam wlasnie duzo turasow mieszka:Opodobno to auto jakiegos turka bylo Zaraz do dentysty jade brr:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w operze jest zapamietywanie hasla i wysylanie przez klucz , nie trza wpisywac kodu :) dzizzyyys ja to sie mam z tym moim malym .. oczywiscie dzis taki placz ze ho ho .. wczoraj przyszedl do domu a w plecaku nic ani pudelka z kanapka ani rekawiczek ani zeszyciku .. mysle moze gdzie zapomniala pani wsadzic po jedzeniu .. a tu sie dzis dowiaduje , ze on to sam wyrzucil i nie chcial dac wsadzic , oczywiscie nic nie jadl , plakal az mu sie na wymioty rwalo ... dzis oczywiscie krzyczal ze nie lubi szkoly i nie chce isc .. katorga no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjj zasssiijjjj , kopnie mnie zaszczyt jak wydam 20 euro na oryginalna plyte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×