Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

przylajzłam luknac co tu za nowinki a tu nikogutku.... ;) Pestka ci powim ze tez jak sobie oryginala szczele od czasu do czasu to jakos mi sie oko bardziej naciesza tym widokiem:Pniz sciagniete z internetu kiciucha wynosila pod nasza nieobecnosc koteczki gdzie sie dalo,juz nawet w szafie je znalazlam :Obo zostawilam drzwi na gore otwarta a zeszlam poprasowac i szafe zostawilam otwarta bo mialam jeszcze ciuchy do pochowania a ta cichaczem myk na gore z malymi:P wiec tera jej zrobilismy taka kryjowke ze z niej nie wylazi tak jej tam dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zartujke oczywiscie dla uilubionego piosenkarza warto zreszta dac zarobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka poogladalam projekt;) no kuchnia rewelka w tych jasniejszych kolorach mi sie osobiscie bardziej podoba :) martoszka a jak corka natych tancach?? a tak sobie myslalam Pestka o twoim Dawidku i moze jakis dzieciak mu dokucza?albo najzwyczajniej w swiecie buntuje sie w ten sposob zebys tylko pomyslala jak mu tam zle bo woli z mamuchna byc w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pepunia nie mam pojecie no o co chodzi i czemu mu sie tak nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a moj maly teraz choty,za dlugo polazil po sniegu w niedziele,przyszedl caly mokry i jest tego rezultat...wczoraj bylam z nim u lekarza i mamy siedzenie w domu...narazie na syropach jedzie ale jak nie przejdzie to kazala przyjsc po antybiotyk u mnie kurde deszcz pada....teraz to sie chlapa zrobi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najsmieszniejsze ze zawsze pada jak auto umyje :O normalnie po zimie pierwszy raz nareszcie moglam umyc bez bania sie ze drzwi mi nie zamarzna...wiecznie byl mroz wiec nawet nie probowalam ale ile na nim soli bylo....zamiast szary to byl do polowy bialy...oprocz dachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) szkoda mi Dawidka,ze tak przeżywa to pójąście do szkoły.... kocia mama szukała kryjówki dla małych? a to kotce nie szykuje się przed porodem takiego mini kenelu jak suczce? u mnie były ze 3 dni odwilzy,już prawie sniegu nie było,psy szybko zyskały czarne łapy,a ja piaskownice w domu po każdym spacerze.....a dziś - biało za oknami!! a już wczoraj pokazywali,ze krokusy na Kaponierze zakwitły :O Euforka na projekcie kuchnia bardzo fajna,ale czy wybrać jasna czy ciemna to bym musiała na żywo zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka zdrowotne dla malego🌻Pestka jak dzis Dawidek w szkole? Pepe no wlasnie nie zrobilas mu legowiska ? Izunia ja zamaist piasku to mam jakies male mokre liscie w domu:Omoge 3 razy dziennie odkurzac ale jak moja ze spaceru wroci to zawsze nazosi nowe:Pu mnie dzis nawet wiosennie ale pada przelonie i jest mokro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ martoszka🌼dla synka zeby zdrowial;) a ja sie zmartwilam bo mi siorka w nocy dzwonila ze z malym w szpitalu jest (ma 2latka) bo drugi dzien wymiotowal nic nie jadl i nie chcial nawet pic leki nie pomagaly i wyladowala z nim w szpitalu, a jakis czas temu mdlal bez powodu i bylo podejrzenie o padaczke ale niby badania tego nie wykazaly-mam nadzieje ze szybko z nim wroci do domu.. a kociarka juz miala przygotowane takie legowisko zanim urodzila,i i bardzo chetnie sie tam kladla ale widocznie cos jej teraz nie pasowalo,wiec przenieslismy ja z malymi w ciche miejsce gdzie nikt sie nie kreci,jest teraz dobrze schowana i zakryta z tymi kociaczkami i juz malych nie roznosi po domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja oglaszam oficjalnie koniec zimy kozaki mi sie rozkleily hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moj R znow na zwolnieniu do konca n-pnego tygodnia,znow kregoslup,dzis byl w szpitalu na skanie wiec zobaczymy co tam jest jak wyniki beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ojj ciastek kregoslup jak sie we znaki daje to niedobrze-no ciekawe co po tym skanie.....ziolo prosze dla twojego R 🌼 euforka no to teraz zima musi odpuscic:P chociaz u martoszki snieg zalega :O pestka a moze musialabys mu przerwe zrobic-no tylko czy to cos da i czy po przerwie i tak bedzie nadal plakal...hmmm a ja znowu licze kalorie:O co by do lata moje oponki nie utrzymywaly sie same na wodzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj pepunia chyba to nie bardzo pomysl ..; dopiero byly ferie tydzien czasu i wrocic bylo gorzej ... a co tu takie pustki aaaaaaa??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie wstalam zeby stronke zlapac 😠 :D:D:D:D:D Ciastek 🖐️ i 🌻 wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nooo puchy jak nie wiem co mojemu malemu pogorszylo sie jednak,ma goraczke i wiekszy kaszel jade zaraz znowu z nim do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Martoszka ciepło się zrobiło więc wirusy się mnożą i pewnie stad choroba małego jak by patrzeć na stan butów to faktycznie powinien być koniec zimy - udało mi się przedeptać podeszwy w kozaczkach!! przydały by mi się teraz takie krótkie botki,bo na kozaki za ciepło,a na półbutki jednak za chłodno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojoj
Izunia kalosze ubierz :D na pewno bedzie Ci w nich do twarzy :D:P Wieje tu nuda zreszta jak zawsze ! A Bazyliszek w koncu zajela sie czyms pozytecznym ? :D:D:D do nastepnego Mla 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ hej dziewczynki w tygodniu pustki jak widze ;)kazda pochlonieta jak nie praca to domem:) ale juz weekend wiec mozna bedzie troche przysiasc do kompa:P umowilam dzisiaj moja kicie do weteynarza za 2tyg.co by juz kociakow nie miala;) chcialam jutro ale powiedzieli ze 4tyg od narodzin koteczkow trzeba odczekac wysmykla nam sie 2razy z domu wiec niewiem czy juz nie zdazyla sie zlajdaczyc:Pbo 4kawalerow przychodzi :Ozobaczymy jak jest 'zasiana' to podczas operacji jej usuna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabiję Wam :) Hejka :) mój młody ma już 8,5 miesiąca, 2 zębole jak widac w podpisie, zresztą częśc z Was ma mnie na NK ;) własnie zjadł pół obiadu, popił syropem na kaszel i rozrabia :P Buziaki dla starej ekipy i nowych twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wpadaj cześciej!! foty malucha ogladam sobie na NK,słodki chłopaczek z niego!! Pepunia znaczy sterylke bedziesz robić kotce? Myślisz,ze naprawdę mogła juz skusic kawalera,przecież niedawno urodziła! Pamiętacie Apacza,którego do hoteliku wiozłam? Niewykluczone,ze trzeba będzie go stamtąd zabrać. Fundacja pod opieka której jest nie ma forsy na rachunki!!Nabrali zwierząt pod opieke,część w klinikach,bo chore....a teraz np do jednej wysłali pismo,ze proszą o eutanazje psa przebywajacego w tej klinice,pies ma problemy z krazeniem.....tłumaczą to tym,że tak będzie humanitarniej i bez ponoszenia zbednych kosztów!!! I tak pisze fundacja pro zwierzęca!! Apacza nie uśpąa,bo to zdrowy pies,ale nikt nie ma pewności czy go np do schronu nie będą chcieli dać,bo to przecież też koszt dla fundacji :O Na razie charciarze kombinują co by tu zrobić aby jakoś uchronić Apacza,ach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×