Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no tak to fakt ze potem problem co ze zwierzakiem zrobic na szczescie u mnie pilnuje nam zawsze kociaka sasiadka z bylego miejsca zamieszkania,przyjezdza 2xdziennie nakarmic zwierzaka wiec sie nigdy nie martwimy;)zeszlego lata przyjezdzala tak przez 3tyg jak pojechalismy do polski na wakacje;) a wczesniej zanim drugi kot nam zaginol ktory sie wlasnie okocil to tez pilnowala kociarnie:2dorosle i 5malych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie slonko ale jakos nadal mrozno musze dzis sie przylozyc i pisac jakis kurcze projekt z kosmetologii bo jeszcze mam prace semestralna tez zaczac wiec jakos musze sie wyrobic pestka eee moze calego akwarium bys nie musiala wlec...nie ma takich malutkich klatek?to pod nogi w ucie na dywaniku by nie przeszkadzalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) hahahahaha ja jak przeczytałam myszkę chce to pierwsze skojarzenie miałam z myszką do kompa! Pestka teraz już sie myszek i chomikow w akwarium nie trzyma,tylko w klatkach. Ja miałam chyba z 5 chomików,jednemu się robiło pogrzeb i.....jechało po następnego. Oczywiscie sprzątanie na mojej głowie,ale.....jak się trzyma na wiórkach zmieszanych z kocim żwirkiem to o wiele dłużej jest czysto i co ważne - nic nie śmierdzi To tak gdybyś jednak zdecydowała się spełnić marzenie Gabi ;) U mnie słonko,więc najpierw do weta do kontroli,a potem pojadę wypuscic czarne aby polatały sobie,bo niewybiegane sa okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i sie chyba odswiezylo :D a ale z klatki sie wiecej wysypuje ... nie wiem nie wiem .. Dawid jest za maly na takie rzeczy .. on potrafi wejsc do niej do pokoju i popisac ksiazki albo cos porwac .. myszka by sie tez zaraz zajal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha noooo ja pamietam jak moj maly kilka lat temu chcial przemycic chomika i pchajac go do kieszekni polamal mu kregosłup i 2 tylne lapy, potem chomik przez kilka tygodni ciagal nogi i odwlok za soba...ale sie zroslo i pozyl jeszcze jakis czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kuwety w kaltakch mają kilka cm wysokości,wystarczy że nasypiesz tylko do połowy tej mieszanki wiórka-koci żwirek i nie powinno byc az tak źle wiadomo,ze trochę może się wysypać jak myszka będzie kopać,ale wtedy to działka Gabi aby to posprzątać ;) moja ostatnia chomica miała na starość paraliż tylnich łapek,ale zyła 2,5 roku a to długo jak na chomika! było zapowiedziane,ze to ostatni chomik......i faktycznie,potem pojawiła się fretka u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pepunia spóźnione spóźnione życzenia dla syna najlepszego 🌼 Martoszka stronkowe 🌼 Pestka u mnie młode same sprzątają - było zapowiedziane że jak zobaczę że świnia siedzi w brudzie to zaraz ją oddam i tyle odkąd u nas jest sprzątałam jej 2 razy - raz żeby pokazać starszej a drugi żeby pokazać młodszej jak to robić rozsypane wióry poza klatkę to też działka starszej bo stoi w jej pokoju co do zakazu trzymania zwierzaków w domu to my też w zasadzie nie możemy ale jak powiedziałam że to świnka w klatce to ok - nie można kotów , psów itp wolno chodzących po mieszkaniu fakt, problem może być z wyjazdami ale myszkę maleńką wsadzasz do klateczki podróżnej i z głowy rozpatrz dobrze za i przeciw- za to jeszcze tyle że dzieci uczą się odpowiedzialności posiadając zwierzaczka Martoszka no rzeczywiście ten chomik w kieszeni upchany na siłę brzmi jak horror !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosennie u mnie już coraz bardziej :) dziś w nocy nawet na plusie temp była ale co z tego jak zaś deszcze zapowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kwiatki spoznione dla tych co mialy swieto 🌼👄 malej pokoj skonczony ufffffffffffff,tylko okno umyc zostalo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek to kiedy juz brkacie ne gorke?? hihihih szczerze to ja nie widze , zeby ona miala jakiegokolwiek zwierzaka , ona z Dawidem nie potrafi dluzej niz 10 min posiedziec .. poza tym jak ma swoj pokoj to zawsze sprzata z placzem albo ja wychodze z workiem i tez jest placz ... wiec o rzeczy nie dba wiec co myslec o zwierzu? heh .. chyba dam se luzzz z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojejciu bidny ten chomik martoszka ale pewno syn sie nie chcial z nim rozstawac..,pamietam ze jedna z moich mlodszych siostr od zawsze chomiki w domu miala i jeden juz ze starosci paraliz tylnich lapek dostal i je wlukl za soba i na nastepny dzien mu sie zdechlo a my kuzwa wybrali sie dzis odebrac wyrko do sypialki bo w sobote G pracowal i 80km nadaremnie zrobione😠bo w srody sklep nieczynny😡 ciastek pyknij jesio fotke pokoju malej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalala to u Ciastka niedługo parapetówa ! ;) uuuu Pepunia 80km przejażdżka na darmo - też bym była zła Pestka zrobisz oczywiście jak uważasz ,ale może to być haczyk na małą - może nie na urodziny ,bo za krótki czas ,ale na przykład na dzień dziecka , jeśli do tego czasu będzie dbała o porządek itd , pokaże tym że jest odpowiedzialna ,to dostanie myszkę ale z warunkiem ,że jak tylko przestanie dbać i nie będzie jej sprzątać to zwierzątko trafia z powrotem do sklepu zoologicznego znasz ją lepiej i wiesz czy zadziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalam,a sie nawkurwialam z tym gmailem ze szok co do zwierzakow to za groma sie nie da wycwiczyc w dzieciakach (chyba do 10 lat...nie wiem) porzadku moja jak przypomne da swini jesc ale czesto gesto ja to robie i sprzatam jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dobry pomysl z tym zwirkiem dla kota i wiorkami Izunia musze wyprobowac dla swini,chomik jest raczej mniejszy i tyle rozwala wokol klatki ale moja swinia to dopiero kobyla skacze jak pierdolnieta i wiory wszedzieeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przeprowadzki, teraz zabieramy sie za kuchnie-rozwalenie starej glazury ,zamurowanie scianki (bo balkonik bedzie) wyrownanie scian skrecenie szafek i polozenie nowej glazury, jutro i w piatek chcemy pierdolnik wyniesc z sypialni i korytarzu to od razu wiecej miejsca i czysciej sie zrobi a i jeszcze wycyklinowac parkiet w sypialni (on najczystszy) i polakierowac.......... a reszta juz jak sie wprowadzimy, za tydzien nie wyda ale za 2 tygodnie mysle ze realna przeprowadzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek no i extra jak za 2tyg sie wprowadzicie:D ten rozowy mi sie strasznie podobaaaaa;) mala bedzie miec piknie :D najlepiej ze jutro trzeba znowu tam zaiwaniac po te lozko-ale sprawdzilismy dokladnie czy napewno jutro otwarte hihi ja juz mowie dobranoc😴:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale zle dzis spalam i sie nie wyspalam, aby szybko czwartek minal nie lubie czwartkow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie mroz i slonce postulat nie zmieniony - chce lata! a chocby wiosny:) u mnie w domu zakaz zwierząt ja wprowadziłam i to bezwględny, nie podlegający dyskusji itd własnie dlatego że ja bym musiala koło zwierzęcia (ze zwierzęciem itp) chodzić oni może tydzień a później by się znudziło i ja bym się wkurzyła i sama bym robiła i im ani nie kazała ani nie prosiła o! i dlatego jestem nie ugięta i nawet rybki nie pozwole miec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) no u mnie rybki też są :D ale to nie ja się nimi zajmuję moje są psy,ale spacer poranny i wieczorny to jednak mój odpracowywuje ;) Ciastek mieszkanko pikne,cieszę się razem z toba z tej przeprowadzki! a 2 tygodnie to szybko zlecą!! szkoda,ze tak daleko mieszkasz,bo na bank bym na parapetówkę wpadła :D Pudełko dla ciebie za stronke 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kuzwa ale pizdziawaaaaa!!!!!zmarzlam na przystanku jak cholera:O boli mnie potwornie brzuch,w pracy dostalam wycisk a w domu porobic trzeba:Oale ja sie nie dam i jak tylko przeciwbolowa zacznie dzialac to ja zaczne dzialac w domu:P pudelko🌼za stronke:) to mowisz ze taka nieugieta co do zwierzatek jestes:) ja to jednak nie wyobrazam sobie zycia bez stwora jakiegos odkad zalozylam swoja rodzine to kotki mam w domu,zawsze o nich marzylam :) moje kocury to tak jakos od malego wychodzily na dwor w celu zalatwianai swoich potrzeb:Pwiec kuwety w domu niemam ,praktycznie z kotem zadnych obowiazkow niemam no oprocz oczywiscie miziania go po futerku i nakladania mu do miski,czasem tez z nim 'pogadam':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nerwa mam, mala zakomunikowala ze musi miec przebranie kozy na jakis teatr do szkoly ,biale ubranie i maske kozy, skad ja kurwa mam wiedziec jak maske kozy sie robi,szukalam w necie jakichs szablonow ale nie znalazlam ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×